Моторошні троянди• 12 января 2024

Bird friendly garden. Що садити у наших умовах?

Щоб привабити птахів, і щоб був гарний сад.
Бачу воду треба окремо, мисочку/купальню . Думаю про туї,в них можна ховатися) і соняшник насаджу. Що ще?
Даха-сваха• 12 января 2024
Навіщо вам птахи, поїдять всі плоди, якщо є
Замрійлива• 12 января 2024
Малина , смородина , полуниця , порічка , черешні , груша , абрикоси

А ще гібіскуси троянди та магнолії
В мене так
автор Моторошні троянди • 12 января 2024
Ответ дляДаха-сваха
Люблю за ними дивитися.
Чу Ча• 12 января 2024
У нас в туях якісь пташки, ми їх ідентифікували як коноплянок, але це не факт, побудубавли гнізда)
Я-ваш шанс• 12 января 2024
посадіть черешню - всі шпаки у вас будуть
Даха-сваха• 12 января 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Насіння розкидати для голубів. )))) малину деякі обїдають
Ответ дляЗамрійлива

А ще гібіскуси троянди та магнолії
В мене так
Білу черешню захотілося, хрустку. Нямка. Була колись.
Додам в список, решта є.
Хоча ні абрикоси не змогли рости согосьг
Замрійлива• 12 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Додам в список, решта є.
В мене і рання і жовта і пізня є
Ответ дляДаха-сваха
Дві горлиці вже живуть. Але вони нормально за курами додають і собакою))
Ответ дляЧу Ча
Зараз підгодовую, то синиць десять є. І два горобці.( Переживаю, що вони зникли) треба щось міняти.
Може просто хатки побудую, для гніздування...

Ще для кажанів хочу щось. Вони круті)
Чу Ча• 12 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
То у вас вже кури є))) навіщо вам інші птахи? Там де є кури, є і горобці, голуби і т.і., тут і без саду тих птахів буде - не відмахаєшся
Ответ дляЧу Ча
Тільки три) але та то всьо моє господарство. Три курки, собака і шотландень кіт( хатня душа)
Ответ дляЧу Ча
В тому справа що ніт. Десь порозбігались...
Звоночек• 12 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди

Ще для кажанів хочу щось. Вони круті)
Синицы летом или улетают или своими делами занимаются. У нас кормушка за окном много лет, снимаем весной, когда перестают прилетать, а в октябре они уже лазят по окну, спрашивают, где хавчик.
У друга в саду большая кормушка на столбике, к нему кто только не прилетает, правда даже крыса залазила в холода.
Вишнёвая Леди• 12 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Люблю за ними дивитися.
классное хобби вы себе придумали)
надеюсь, будете и с нами делиться тут фото или историями.
Ответ дляЗвоночек
А яка кормушка?
Дивлюсь на бункерні. Але ціна кусається. Думаю, поки висить в пляшці + сало
І на вікні маленьку маю. Там лише синиці
Звоночек• 12 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А яка кормушка?
Плоский поддон с крышей, чтоб голуби не лезли. Бункерная - это сильно круто
Ответ дляЗвоночек
Це бункерна. Просто саморобна.мені подобається бо сухо і часто можна не досипати.Але можна щось таке гарніше дерев´яне. Не за всі гроші. Може зроблю щось сама. Поки часу не хватає.
Добре.папа
Звоночек• 12 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Добре.папа
У нас дома из 6-литровой бутылки висит, просто окошки прорезаны. Плюс сало, на сало дятел прилетает уже лет 5, не знаю, один и тот же или уже потомок
Крию матом страшно• 12 января 2024
Ми жили біля парку, за вікном пляшку повісили, то хто тільки не прилітав. Синиці великі і блакитні, повзики, зеленяки, дятлел червоний і сивий, ще хтось неопізнаний )))
Ответ дляКрию матом страшно
То класно. Тоже так хочу)
Маємо ліс. Трохи далеченько, але може налаштують і почну туди ходити) виглядати щось таке цікавіше