Да Щас же• Изменено 12 января 2024

Вы хорошо ели в детстве (в детском саду и дома)?

Или отказывались. А как сейчас? Любите поесть?
Вы стройная?
Я в саду из-за стола вставала предпоследняя, засыпала над тарелкой иногда.
Дома тоже еду мучила всегда. Выросла небольшой 161 см.
П´яна вишня• 12 января 2024
у нас все невысокие и все ели ужасно, точнее так - УЖАСНО.
Тоже задумывалась есть ли связь. Все мне известные друзья детства, которые были полными, выросли прилично выше среднего.
Словно гормональная система посылает ЖКТ сигнал ’мне много не надо, не напрягайся’

П´яна вишня• 12 января 2024
и мои дети ели отвратительно. Сын 170 вырос, дочка 159.
Отож
Тоска в носках• 12 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Я теж 173, але мої бабусі завжди казали, особливо в дитинстві, яка я висока, тому що в їх часи дівчата з таким зростом дійсно вважалися високими - післявоєне покоління було невисоким загалом, то потім діти підросли, можливо через систематичне повноціне харчування, а не як одна з бабусь розповідала - м´ясо і яйця тільки на свята, а так суп, борщ, каша, картопля, гриби ще, бо вона з Полісся, фрукти тільки сезонні.
Мені теж казали, яка висока. Але я знаю, що десь у 2-3 класі я була друга за зростом з дівчат у класі, а до випускного вже 50% були вищі. Тобто дитина була довгенька, це потім зрівнялася.
І це таки не про харчування, вважаю. Я дуже мало їла, і дуже небагато продуктів. Просто зараз люди вищі. І теперішні підлітки вищі за нас, як мені здається. А в середні віки взагалі мілкота була, Ілля Муромець 172 ніби, був вищим на голову за усіх. Харчування на протязі віків не дуже змінювалося, але люди росли
Тоска в носках• 12 января 2024
На користь теорії, що зріст - це генетика, а не їжа: серед родичів є жінка 178, їла добре, і у неї син, який їв погано, - більше 2м все одно
Мао_Мяо• 12 января 2024
Ответ дляparele
Плохо ела, всегда была худой, 45-48 кг при росте 160.
Около 40-45 лет разъелась до 62-х, потом скинула до 50 кг, так и держу вес, +/- пару кг.
А как удалось сбросить?
parele• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
А как удалось сбросить?
Калории считала
Мао_Мяо• 12 января 2024
Ответ дляparele
Калории считала
При скольки сбрасывали?

Nagaina• 12 января 2024
Не ходила в дитячий садок через те що від запаху того у мене починалася сильна рвота. Взагалі їла дуже погано і дуже вибірково. Була дуже худа десь до 25 років. Потім народила дитину і почала зʼявлятися зайва на мою думку вага. З тих пір я на ПП . Зараз мені 46 я пішла в зал щоб набрати мʼязів, хочу бути рельєфною.
Nagaina• 12 января 2024
Ответ дляП´яна вишня
Ну я з дитинства висока. В школі на фізрі була третя , зараз 173см. Якщо не стопталася))
автор Да Щас же • 12 января 2024
Ответ дляП´яна вишня
Моя подруга с первого класса, мы одногодки, она была не худенькая лет до 15 (но не жирная), выросла до 178 см.