Розвідка Маші• 13 января 2024

Як ви справляєтесь зі стресом?

Останній час дуже багато стресу і тривоги, не знаю як справлятися з негативними думками. Заспокійливі не допомагають. Думаю, що якщо так і буде продовжуватися, то вже впливе на здоров‘я ітп( тому порадьте, будь ласка, якісь способи
Королева краси• 13 января 2024
Еда(
Сіґеле-міґеле• 13 января 2024
Пила. 1,5 бутылки вина... Так и выжила
КАПСЛОЧНИЦА• 13 января 2024
Бег или прогулка в быстром темпе.
Мюллерная• 13 января 2024
А що за заспокійливі ви пили?
Часом, не валеріана?
КАПСЛОЧНИЦА• 13 января 2024
Алкоголь на меня действует ровно противоположно, появляется тревога.
Задолбулька• 13 января 2024
Червоне вино зазвичай допомагає.
Надежда наш компас• 13 января 2024
Ніяк, така сама. От зараз сижу в ступорі на кухні і доїдаю третій пиріжок. Весь вечір думки що робити далі :(
Мрію про пончик• 13 января 2024
Отторгается постоянно 6-ка, немного сдвинулся рчд нидний, но увы 2 раза наращивала и толку нет😢
КаРаКаТиЦа• 13 января 2024
Випила пляшку вина. Потанцювали з дітьми трохи, подуріли.
Форточка• 13 января 2024
Какие таблетки пьете?
Мне врач прописал Бафазол ІС, когда на нервной почве у меня начались проблемы с ЖКТ, ком в горле стал и я понимала, что не справляюсь - руки труситься начинали...
Препарат помог.
Задолбулька• 13 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Тут тема про стрес - про зуби в сусідню)
Мрію про пончик• 13 января 2024
Ответ дляЗадолбулька
Ой извините 🤪попутала
Не танцую- но пою• 13 января 2024
Котик. Антистресс для всей семьи.
Анонимус Я• 13 января 2024
Знайдіть хорошого сімейного лікаря, хай вас проконсультує
Мелочунь• 13 января 2024
Ответ дляМюллерная
А що за заспокійливі ви пили?
Часом, не валеріана?
Валеріана не заспокоює?
Мюллерная• 13 января 2024
Ответ дляМелочунь
Валеріана не заспокоює?
Ні.
Вона тормозить роботу нервової системи
Не ведіться на рекламу
Задолбулька• 13 января 2024
Ответ дляМелочунь
Валеріана не заспокоює?
У мене від валерянки - нуль ефекту.
Директор Пляжу• 13 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Мммм...
Не служанка• 13 января 2024
майже не читаю новин
приймаю Магне В6 (взагалі добре здати аналізи на дефіцити, може ще щось додати з вітамінів)
смачна їжа
дивлюсь фільми та декілька сторінок з мемами
приємні дрібниці
Я_и_моя_собака• 13 января 2024
Рисую
Подвійна веселка• 13 января 2024
Работаю над собой. Но вот сейчас опять не сплю,и это айаай. Нужно соблюдать режим сна и бодрствования. Также я ходила пару раз к психотерапевту,пила ад. Скоро ещё пойду.
Мексиканочка• 13 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Бег или прогулка в быстром темпе.
+++
Я дуже часто під час тривоги йду бігати.
Я у відносно спокійному регіоні.
Вічний двигун• 13 января 2024
У меня привычка любое событие вертеть к себе стороной. Чтобы не случилось, я нахожу как оно послужит мне во благо.
Мне не приходится справляться со стрессом, потому что у него нет шанса возникнуть.
Life is Beautiful• 13 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Зараз що може послужити во благо? Якщо не зможеш виїхати з країни і даже з міста по сімейним обставинам?
Вічний двигун• 13 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Вы мне задачку задаёте чтобы я за Вас подумала? Или сами Вы не в Украине просто размышляете, а чтобы такого сочинить, чтобы точно ничего хорошо не найти?

Скажу Вам так: В любой ситуации я для СЕБЯ нахожу благо. Это мой практический навык.

Находить благо для Вас или для кого-то друго, не моего ума дело.
PmB• 13 января 2024
Ответ дляМюллерная
Ні.
Вона тормозить роботу нервової системи
Не ведіться на рекламу
Странно. Я только с ней и училась ездить
Не обижаюсь• 13 января 2024
вам треба освоїти хоча б базові навички з когнітивної терапії.
Є купа технік, що робити, коли в голові прокручуються катастрофічні сценарії. В залежності від того, що це за думка чи образ і який її зміст, застосовуются різні техніки.

Сходіть до когнітивно-поведінкового терапевта, якщо у вас просто стрес, то це може бути 4-5 консультацій і все.
Якщо вже є тривожний розлад, чи супутіні проблеми, тоді звісно більше.
Не обижаюсь• 13 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
наприклад те, що ви жива і здорова попри обстріли і шалені втрати.
Це все значення, яке ви надаєте подіям.
динарка• 15 января 2024
Я не можу ходити нікуди на терапію, та наче і адекватно тримаюсь поки в голову не приходять спогади, от тоді як нариє, що просто бажаю одного: лежати і дивитися в стелю, більше нічого не радує зовсім. От лише трохи краще почало мені ставати від Хоміонервін https://homviora.ua/ua/ , але знаю, що тут потрібно аби накопилось трохи, за раз-два проблема не пройде, тому чекаю покращення. Хто не знає, то ця компанія відома більше 50 років і відгук лише гарні, а це дорогого вартує, особливо хто тримати себе в руках не може, от як я.
gaga77329• 17 января 2024
Можу порекомендувати лікаря-психолога Анну Яцушко. Працює в методі КПТ. Допомогла подолати депресію, коли зневірилась у дії антидепресантів