Читаю що летять 11 шт. Потім що тільки активність спостерігається. Дітей збирати в сховище? Дякую
Джулияробертс• 13 января 2024
Ответ дляPlnm
Бо тривогу дають коли ракети вже в повітряному просторі України
А сенс?Бігти в укриття під ними вже?Хоча я розумію, що в більшості це коридор, як і в нас...
Джулияробертс• 13 января 2024
Ответ дляКарина250
Одеться нужно, проснуться
А если ещё идти минут 15
Многие же ещё спят, выходной
А если ещё идти минут 15
Многие же ещё спят, выходной
Так отож...
Джулияробертс• 13 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
У нас тревога уже час
Бо балістика, я кажу про ту 95
Джулияробертс• 13 января 2024
Ответ дляPlnm
Ну зараз тривога вже є на сході , коли ракети будуть на кордоні , включать у всіх. Хв 30 у Києва є щоб добратися в укриття , на заході більше
Тобто якщо ракети уже на кордоні будуть, то їм ще пів години летіти до центру?
Конфет04ка• 13 января 2024
Ответ дляДжулияробертс
смотря до центра чего и от какой границы. за минуту пролетает 12 км, открывайте гуглкарты, измеряйте, делите на 12 и получите примерное время в минутах. но это если по прямой, но ракеты маневрируют, т.е. реальное время полета ещё больше.
Джулияробертс• 13 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
Дякую за відповідь
serebro16-72be• 13 января 2024
Ответ дляДжулияробертс
Я не розумію, чому тривогу не дають, якщо знають про пуски вже...Людям же треба дістатись до укриття...Не всі моніторять тг.
Хіба? Є ще такі що не моніторять ?
Джулияробертс• 13 января 2024
Ответ дляserebro16-72be
Хіба? Є ще такі що не моніторять ?
Звичайно, і багато, ще й з мене сміються
serebro16-72be• 13 января 2024
Ответ дляКарина250
Многие спят сейчас и не мониторят
Особенно регионы ,где ещё нет тривог
Ну не знаю. Сейчас ежеминутно все мониторят. Уже несколько дней на стреме из-за готовности тушек.
serebro16-72be• 13 января 2024
Ответ дляДжулияробертс
Мають міцну нервову систему
serebro16-72be• 13 января 2024
Ответ дляДжулияробертс
Можливо так...
Я занадто тривожна значить. Трохи прокинусь перевернутися і відразу дивлюсь. Ось і зараз вже встаю.
Джулияробертс• 13 января 2024
Ответ дляserebro16-72be
Та я води попити встала, побачила повідомлення в 3 години ночі про зліт і не заснула вже. А лягла в час ночі спати.
serebro16-72be• 13 января 2024
Ответ дляДжулияробертс
Ой. А в мене в 5.20 тільки написано було.
Джулияробертс• 13 января 2024
Ответ дляserebro16-72be
Та про зліт вже 2 години ночі написали....
Fotografkiev• 13 января 2024
Ответ дляКарина250
Многие спят сейчас и не мониторят
Особенно регионы ,где ещё нет тривог
О, це я з такого регіону, встала в туалет, думаю дай гляну на форум, а тут про тушки читаю. Заходжу в телеграм і точно. Вже пуски були, а в Києві так тривоги і немає.
Fotografkiev• 13 января 2024
Ответ дляjuisy2010
Есть
Та чую вже, це вони якось по регіонам вмикали, бо ще на західній частині не дали.