Щас ухожу• 13 января 2024
Дівчата чим спасаєтеся коли "здають нерви"...
Дівчата чим спасаєтеся коли "здають нерви"...Від самого ранку товчусь:то порядки ,то варити їсти,а до нервовоно виснаження доводить ще робити роботу за чоловіка,якому постійно нічого не треба і все пофік:сушка для одягу зламалась-полагодила,кріплення на унітазі поміняла,в душовій ролики купила і поміняла,бо його не допросишся і просиш місяцями.Такі нерви маю щоб забила зараз когось...прилягла ,випила валеріанку і плачу,голова тепер з тих нервів крутиться,тіло трясе...(((((
Щас ухожу
• 13 января 2024
Ответ дляОно само купилось
Сон, суши, уход за собой, онлайн шоппинг
Навіть не можу зосередитись на це,тепер тільки моніторитиму тілесні симптоми пару днів(((((Якось так все після такого нервового виснаження((((
Якби я хотіла мати пофігістичний характер((((
Сірничок• 13 января 2024
А я именно так и спасаюсь, когда нервы сдают. Все время что-то делаю и побольше, чтоб дурное в голову не лезло. Нервы нервам рознь, получается.
Щас ухожу
• 13 января 2024
Ответ дляСірничок
Так,мені зразу йде головокружіння,біль в серці,немає сили(((((
Пожарник• 13 января 2024
Ого
В мене все чоловік то робить
Я тільки в сільпо поїхала купила все готове вже поїсти
В мене все чоловік то робить
Пожарник• 13 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Хочется плакать и убивать
Убивать и плакать
Мені ніколи такого не хотілося
Сірничок• 13 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вам надо забить на все хотя бы на день, отлежаться, какой-то сериальчик легкий посмотреть. Трагедии не будет и никто не умрет, а вы хоть немного восстановитесь.
Щас ухожу
• 13 января 2024
Не працювала сушка для одягу-йому пофік.Вішала одяг на батарею -почала плісінь ’лізти’ на стелі-йому пофік((((Обробила плісінь і сама сушку полагодила,3 дні махалась(((
Підмітайло• 13 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
тема про плохого мужика? Автор,ну мы ж не знаем его, вы его лучше знаете- ищите точки соприкосновения,если они есть конечно..
Хата на мати• 13 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
А нащо чоловік вам?
Кіна не буде• 13 января 2024
Я изначально не жила бы с человеком,которому все пофиг))зачем оно мне?что бы что?)
Поторописька• 13 января 2024
Или принимать его таким , как есть и не нервничать или разводиться. Сама такая, начала просто не париться и стало легче жить.
Блакитна устриця• 13 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Выпейте вина бокальчик.
Отпустит, вот честно.
Блакитна устриця• 13 января 2024
Ответ дляМюллерная
Выпьем за это , коллега
Подождите меня, сейчас и мне принесут!))
Мюллерная• 13 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Ждем-с. Что вам должны принести? )фотку тоже ждем)
Блакитна устриця• 13 января 2024
Ответ дляМюллерная
Есть. Ламбруско вроде, сухое.
Пьем!
Виниловая пластинка• 13 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Бифрен помог)
Блакитна устриця• 13 января 2024
Ответ дляМюллерная
На открывается фотка что-ли?...
Попробую ещё раз.
Платье Длинное бальное• 13 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я так на днях таки не витримала і махровим рушником, що опинився в руках, ’відходила’ благовєрного.
Мені полегшало, а він таки зробив по квартирі, що просила.
Ще порадувало, що трохи прифігів і не дав здачі .
Але вдруге, мабуть, не спрацює))).
Це в мене вперше до рукоприкладства дійшло)))
Але вдруге, мабуть, не спрацює))).
Платье Длинное бальное• 13 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Привчили, як кота в маслі купатись. Тепер він думає, що впораєтесь самі, то й окей.