Стебель березы• 13 января 2024

Монурал можна пити дві доби підряд?

Стався приступ циститу, рік тому брала монурал, але чула, що коли цистит повторний, то треба пити два рази. На ніч один пакет, і ще через 24 години один пакет
плюс ще пити уролесан три тижні і бад з клюквою
Кредитная• 13 января 2024
Так,все правильно, хороша схема.І якби замість бадів знайти заморожену чи свіжу і з неї морс, то взагалі супер.бо саме з клюквою мало які бади дієві , вона дуже легко втрачає свої властивості.

Красота неземная• 13 января 2024
Не занимайтесь ерундой... Пропейте что-то из фторхинолонов 5-6 дней, иначе в хроническую форму загоните.
А лучше всего общий анализ мочи и бак.посев
автор Стебель березы • 13 января 2024
Ответ дляКредитная
Я бачила, що в супермаркеті продають, але вона з цукром. В аптеках питала, нема
Да Щас же• 13 января 2024
Ответ дляСтебель березы
Подивіться заморожену ягоду. Я купувала і робила морс. Дієво дуже. Тільки пити через трубочку.
Стрекоза любви• 13 января 2024
Мені нещодавно лікар призначала 3 пакети
inna5577• 13 января 2024
Не можно, а нужно и лучше Три дня подряд
elena-lyapunova• 13 января 2024
спробуйте купити в аптеці ’катарія’, замість бадів з клюквою.Це не лікує, але дуже добре знімає симптоми
Елена2006• 17 января 2024
Ответ дляСтрекоза любви
З Яким проміжком часу???🙏🙏🙏
Стрекоза любви• 17 января 2024
Ответ дляЕлена2006
З Яким проміжком часу???🙏🙏🙏
Раз на добу