Янгол в камуфляжі• 13 января 2024

Мій страшний живіт в розтяжках. Фото не для слабонервових

Ще й висить фартух. Скажіть ви б соромились показувати такий живіт мужчинам? Я соромилась і не показую. Багато хто каже зроби абдомінопластику але я не наважусь . Та і чи забрала б абдомінопластика ці розтяжки ? Ех мені не хочеться нічого бо я знаю ні розтяжок не позбудусь ні живота . Показувала лікарю сказав є діастаз і навіть вправи не заберуть ото висяче ((
автор Янгол в камуфляжі • 13 января 2024
Самій соромно за себе. А я ще не така стара 26 років а такий жах

миссДавеча• 13 января 2024
Вам схуднути треба і буде норма
Ответ длямиссДавеча
Вам схуднути треба і буде норма
Навіть якщо схудну не буде воно НЕ висіти. Всеодно буде висіти лікар сказав
Бойова• 13 января 2024
Так а с весом что?
миссДавеча• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не буде висіти, просто дуже багато зайвого
Ответ дляБойова
Так а с весом что?
Є трохи зайвого але не критично
Бойова• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну, абдомино уберет фартук и диастаз, растяжки вряд ли. Но надо вес привести в порядок.
Шпондєр• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тогда зачем тема..
миссДавеча• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Є трохи зайвого але не критично
Ви впевнені?

Ответ дляБойова
Але ж я вроді читала що і розтяжки забирають при абомінопластицв хіба ні?
Там-тарарам• 13 января 2024
Вам не предлагали ушить диастаз?
Миллениалка• 13 января 2024
Зайвої ваги не соромитеся, а живота соромитеся?
Морская свинка• 13 января 2024
І що?
САМ_ТАКОЙ• 13 января 2024
Так, автор, ви передивилися картинок в інстаграмі. Всі люди не ідеальні, в багатьох живіт після пологів такий, як у вас. Займіться собою, їжа, психічне здоров´я, спорт і побачите, наскільки вам буде легше. Але жінку люблять не за живіт, кидають і жінок з ідеальними животами. Робіть це для себе, а не для когось
Миллениалка• 13 января 2024
Напевно вам худнути треба
А потім вже операція
Бойова• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Нет. Растяжки - это про качество кожи, это разрывы и последующие рубцевания так выглядят.
Кофе в лобби• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Это живот после родов? Что за дебил доктор Вам попался? У меня возраст на 20 лет старше ,похудела и живота нет такого. Косметический деффект от растяжек есть ,но он абсолютно не такой как у Вас.
Морская свинка• 13 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Вам яке діло?
Миллениалка• 13 января 2024
Ответ дляМорская свинка
Вам яке діло?
До вас жодного діла
Не розумію, чого ви вискочили…

Ответ дляБойова
А я читала що забирають(
Шпондєр• 13 января 2024
Вы такая молодая: пробуйте ВСЕ
Качество тело улучшит качество жизни👌
Бойова• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А я читала що забирають(
Почитайте ещё раз. Растяжки вообще может ничего не убрать. Ни шлифовка, ни дермабразия, ни уколы, ни хрена.
Звезда в шоке• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Йдіть на операцію і не морочте голову.

Мені також потрібна пластика живота, планую.
Даха-сваха• 13 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Та не правда. Я схудла, то висів, і за рік в тренажерці став нормальним, нічого не висіло. То я старша за вас, мені за 40.
побольшомусекретику• 13 января 2024
У вас там добряче жирка під шкірою. Схуднення дасть результат, повірте. Ну а розтяжки, напевне, тільки косметолог зможе прибрати. Якщо зможе.
Королева спама• 13 января 2024
Ответ дляБойова
Да. Смотрю у звезд тоже растяжки, с их то возможностями думаю если бы был вариант убрать, они бы воспользовались.
Ответ дляЗвезда в шоке
Йдіть на операцію і не морочте голову.

Думаєте буде краще набагато після ? Аби ще вижити (
Заела_пластинка• 13 января 2024
Дієта, спорт, може масажі якісь .... Якщо це не покращить стан, то тоді тільки пластика
Багиня• 13 января 2024
Авторе, а жир вас не лякає ?
Чому б не схуднути спочатку, а тоді як шкіра всеодно висітиме, то створити тему тут і запитати, що робити?
Впевнена, вам просто зайву вагу скинути і все буде 👌
Мадам Подлинник• 13 января 2024
Вам не абдоминопластику надо, а липосакцию. У вас жира там на животе много, вот он и висит. Уберите жир и посмотрите как будет висеть.