Отже, ситуація така. Разом 17 років, зі школи. Шаленого кохання не було. Але я була дуже зкомплексована і думала що нікому не потрібна, тому трималася за нього. Є дитина. Зараз чітко розумію що не моє. Він не тиран, абьюзер, і т.д. але я його все життя стимулюю до кращого. І я вже просто втомлена жахливо від цього. Мені здається, що я дуже виросла, а він десь загальмував. А хочеться рівноцінного партнера. Також зовнішність його не подобається, хоча це не головне, але я досі соромлюсь його🙈 секс ніякий. Дуже багато образ є на нього за ці роки. Хоча і позитивних спогадів не мало. Пробували жити окремо. І я ще більше впевнилася, що не потрібен він мені. А він навпаки, що я потрібна, і навіть що любить, а за всі роки разом я ці слова чула лише декілька разів. Зараз в силу обставин живемо разом. Він просить почати все спочатку, а я нічого не відчуваю до нього, мені просто байдуже. Я розумію, що витратила роки не на ту людину, і поки ще старість не постукала, треба міняти щось. АЛЕ, дитина. Як блок в голові стоїть, що дитині треба батько. Навіть думки в голові, пожити з ним поки дитина виросте а тоді розлучитися. Але це ще років 10 як мінімум. Фінансово я справлюсь і без нього. Може хтось був в подібних ситуаціях? Розлучились, чи спробувати почати спочатку? Хочеться почути чийсь досвід. Я знаю, що я дурепа, і це помилка молодості, але ситуація вже склалася, і час назад не повернути. Що маємо те маємо....
Бабо-лебідка• 13 января 2024
Якщо ви пробували жити окремо, а чи пробували зустрічатися з кимось іншим з чоловіків
Баба на горошині• 13 января 2024
Где среди всего этого благополучие? Два человека, которых не связывает ничего, кроме страха женщины быть никому не нужной.
Мама Чели• 13 января 2024
Вы готовы вот так вот пожертвовать ещё десятью годами жизни? Ради чего?
Непереможна• 13 января 2024
А что ребенок? Ваш муж хороший отец? Если да, то он им и останется. Ваш ребенок вас о ваших жертвах не просит.
Баба на горошині• 13 января 2024
Если человек вам не нравится, секс никакой, вы его стесняетесь, что там пробовать?
Не пириживай• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Так. І в мене були стосунки, і у чоловіка
И что пошло не так?
Чудовий каламбур• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Шо з ними сталося з тими стосунками? І як ви бачите своє життя після розлучення?
Леди_в_ночи• 13 января 2024
оце ’дитині треба батько’ звичайне виправдовування небажання брати на себе відповідальність за власне життя.
Леди_в_ночи• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Зараз страх у нього. Він не хоче росходитись. Я маю на увазі, що зовні виглядає як благополучна сім´я.
і чого він боїться?
Мама Чели• 13 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
100%.
Проще ребёнком прикрыться.
Баба на горошині• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Никто не примет решение за вас. Но помните, что жизнь быстро пролетит, и вы когда то поймёте, что всю жизнь прожили с человеком, который вас во всем или почти во всем не устраивал.
Невісточка ж• 13 января 2024
Два стабільні питання — вік дитини і чиє житло? Бо якщо спільне— швидко виставити не вийде
Полтавська галушка• 13 января 2024
Для начала понять нужно,что вы не мамочка,и не нужно взрослого человека подталкивать никуда.занимайтесь собой и себя на 1 место,остальные подтянутся
Кили и Манджаро• 13 января 2024
Зачем жить и спать с тем, кого не хочешь?
Ужас какой то. Тем более сама можешь финансово обеспечить.
Не понимаю.
Мусик Пусик• 13 января 2024
Обожаю это ’стимуляция’, словно это не мужчина, а клитор.
Автор, а Вы, чего достигли за 17 лет?
Полтавська галушка• 13 января 2024
Но и стесняться мужа это тоже проблемы со жбаном,работайте над собой
Я_не_аноним_100%• 13 января 2024
Вы же будете несчастны,если не разведетесь? И будете прекрасно осознавать, что ребенок - причина вашего несчастья, пусть косвенная. И это обязательно отразится на нем, как бы вы не старались ни словом ни делом, того не выказать. Более того, он и сам однажды поймет это - и это оставит след на всей его дальнейшей жизни. Это я говорю на личном опыте, да и психологи со мной солидарны. Вот это ’вместе ради детей’ - это провальная стратегия жизни. У несчастных матерей не бывает счастливых детей.
Ответ дляЧудовий каламбур
Стосунки які були в мене закінчилися, з моєї ініціативи, але не через те що той чоловік був поганим, а через деякі бюрократичні обставини, які потягли за собою багато проблем. І я просто не захотіла мучити людину цим. Він все ще сподівається на відновлення стосунків.
Мусик Пусик• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Взрослая тётя, научитесь не начинать новые отношения, не поставив точку в предыдущих. Чтобы быть честной, в первую очередь, перед собой.
Lydmila408• 13 января 2024
Ответ дляBecrazybee
Капец.
Прям не женщина,а страдание мужское.
Один рыдает
Второй рыдает
Прям не женщина,а страдание мужское.
Один рыдает
Второй рыдает
Скажений гудзик• 13 января 2024
Ви б своїй дитині в майбутньому порадили триматися за такі стосунки заради дітей?
Мусик Пусик• 13 января 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ага, #радидетей. Потом те дети насмотрятся отношений между родителями, выпорхнут из гнезда и общаться с ними не хотят. Только мамка будет устраивать драму: как же ж так, да я всё ради вас .
Ответ дляПолтавська галушка
От в тому і справа, що коли прчала займатися собою, і дечого досягла на цьому поприщі, то чітко зрозуміла, що він не потрібен мені
Мусик Пусик• 13 января 2024
Ответ дляLydmila408
Капец.
Прям не женщина,а страдание мужское.
Один рыдает
Второй рыдает
Прям не женщина,а страдание мужское.
Один рыдает
Второй рыдает
Фамм фаталь. Все её хотят, она всех стимулирует.