В гости звали?• 13 января 2024
Ви вірите в те що може бути якийсь новий вірус?
Який може забрати в 20 разів більше життів аніж коронавірус? Це що таке коїться? Невже знову можуть бути локдауни??? І як результат вакцини ? Я вже навіть думати боюсь
Вероятненько• 14 января 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ужас, не пугайте на ночь глядя
То карта повітряних тривог лякає. А це так, дрібниці.
Скажений гудзик• 14 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ось написав лікар в тг на якого я підписана.завдяки його порадам наша сім´я успішно перенесла крвід і всі вижили..навіть наша бабуся. Отож новий вірус буде.
Про нову страшну пандемію заговорили у Давосі… просто так ніхто не говорить про такі речі. Чи буде пандемія? Так звичайно, як і грип і ковід. Чи буде смертоносніша? Це поки невідомо. Яку тварину хто зʼїсть екзотичну в якій країні це ми взнаємо швидко. Теоретично новий вірус має викликати енцефаліт запалення мозку, для нас медиків це буде новий виклик, не думаю, що буде легке вирішення. Думаю, як і при ковіді групи ризику будуть ті ж самі - пацієнти з алергічними захворюваннями, аутоімунними та метаболічним синдромом. Ну і сподіваємось, що діти як і при ковіді не будуть мати ускладнень. Ліків від нового вірусу не буде, як і від ковіду, тому моя порада починайте дбати за своє здоровʼя - здорових ця зараза не буде так підкошувати. І якщо ви подбаєте про своє здоров’я, то ви точно виграєте в цій боротьбі з новими вірусами.
Вот они говорят, что будет новый вирус. А какие предпосылки? Такие громкие заявления должны быть чем-то подкреплены. С чего они это взяли вообще? Я так тоже могу сказать в принципе
Nikol-9a2f• 14 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Почекайте. Зараз вона накатає слідом, що не нехтуйте вакцинацією, бо людство ще не винайшло кращого захисту, а лікування не існує. То ж, як тількі то зразу. А поки можна і від ковід чи грипу вколотися, бо там буде ДНК частково схоже , бо мутація і все таке, одним словом лишнім не буде 😆
Гигиенишвили• 14 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Звичайно.чистять населення планети. Виживе найсильніший
Найсильніший може виявитись найтупішим, де гарантія, що вірус не зачепить вчених, лікарів вузького профілю типу нейрохірургів, пілотів, капітанів і т.п., або робітників стратегічних підприємств і тп. Хаос гарантований
Говорять же про те, що разом з ковідними летальними випадками було багато доданих летальних випадків - від невчасно наданої мед допомоги по іншим захворюванням, або відкладанням планових операцій на невизначений термін і т.п.
Бойцовская• 14 января 2024
Ответ дляСиренькая
Байдуже, переїхали жити в Карпати.
Привіт сусідам 💙💛
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Там пише що готуються до вірусу сильніший за коронавірус який може забрати в 20 разів більше життів аніж корона
Людей треба тримати в страху. Почитайте Оруела,1984.
ПуГоФФка• 14 января 2024
Ответ дляСиреневенькая
А еще запустят гей-бациллу, все заразившиеся начнут в зад долбиться. Нужно какую анальную защиту придумывать.
Маску
Повелитель бітка• 14 января 2024
Ответ дляДа будет так
У моей подруги корона забрала маму, у мужа -крестную, на работе сотрудника. Во что верить или не верить?
Так никто и не отрицает сам вирус, а то что его создали искусственно, чтобы уничтожить население на планете, а вы больше вливайте в себя шмурдяка и будете здоровы.
Я еще жду глубокие последствия этой вакцины, когда через одного будут инвалиды как физические так и умственные.
графиняВишенка• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Вони готувались до коронавірусу? Знали про нього? Еболу розкачували, людей страшили. Таке враження, що треба залякати людей і все.
Швидка Настя• 14 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Вже вседно,якщо чесно. Помру від ракети чи вірусу. Мені нічого втрачати.
Писалось же, что живые будут завидовать мертвым.
Мертвым уже пофиг, а живые бегают, как кролики в клетке и не знают еще, где и когда их смерть настигнет.
Швидка Настя• 14 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
Как-то странно,вируса ещё нет, симптомов ещё нет, смертности ещё нет, а уже готовятся)
Это Диана медиум им нагадала или у них какой-то дух из будущего есть)
Ага, дух Жириновского.
Они сами и есть этот дух.
Ранковий базар• 14 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Я вот уже какой то хренью болею.
Надеюсь, это просто пневмония)
Ой пневмония это жесть. У меня в 2017 была односторонняя сегментарная. Могла лежать только на одном боку. Есть не могла, только открываешь рот ложку взять, задыхаешься. Не геройствуйте, обращайтесь к хорошим врачам
Швидка Настя• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Так
Що в разі нападу того гімна на них ми маємо захищати їх
Мы себя защитить не можем, а уж ВБ тем более.
Нашли защитников🤣
Швидка Настя• 14 января 2024
Ответ дляпьЯНА
Блін, так сильно я захворіла, кашель такий, що ліжко підстрибує. Може це вже воно?
И у меня, голова еще болит с одной стороны, как будто копьё туда воткнули.
Хоть бы обычная простуда🙏
Хачапууури• 14 января 2024
Будет конечно
И гейтс ясно сказал
До 30 года население должно уменьшится процентов на 25-30.
И гейтс ясно сказал
пьЯНА• 14 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Хоть бы обычная простуда🙏
О, так я боліла короною другий раз- страшно боліла саме ліва половина голови, просто жахливо(( тест тоді підтвердив. Перший раз були абсолютно інші симптоми.
Зараз тест не робила. Але кашель такий, що перед сусідами вже соромно
Педиатор_я• 14 января 2024
Все война заканчивается ? Скоро новый вирус и новые прививки закупать … и покупать ?
Новое уже б что то наваяли … Одно и то же ((
Педиатор_я• 14 января 2024
Ответ дляХачапууури
Будет конечно
И гейтс ясно сказал
Он сам уменьшится .. не бессмертный )))
Рая Ивановна• 14 января 2024
Ответ дляВероятненько
Автор, вчора вночі прокинулись з чоловіком одночасно від дитячого сміху під дверима спальні. Одночасно! Я думала, що доня прокинулась. Перевірила, але вона спала міцно! Спокійненько заснули, бо знаєте, щоб там не було, а воно вже не лякає..
Наверное она громко во сне смеялась
Хачапууури• 14 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
Он сам уменьшится .. не бессмертный )))
Сам нет
Вирусы будут убивать
И их ещё будет много
И будет ещё локдауны
Вирусы будут убивать
И их ещё будет много
И будет ещё локдауны
Швидка Настя• 14 января 2024
Ответ дляРанковий базар
Если привалит совсем, пойду.
Еще и на работу новую с понедельника.
Ну что за лажа😡
Еще и на работу новую с понедельника.
Ну что за лажа😡
бибизяна• 14 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
Я помню как корона закончилась в 1 день, думаю этот вирус на Украину не окажет влияния
Да не закончилась она в один день , что за глупости . Просто тогда на это забили . Мы первые две недели войны жили в школьном подвале и там за это время 80% людей переколотило . Мы с мужем тоже заболели , так хреново мне еще никогда не было .Ушли домой и было уже пофиг на взрывы , так плохо себя чувствовали . Лекарства как раз противовирусного не было , в аптеки очереди ( муж 6 часов простоял и не купил ) . Мы еле вычухались потом . Да и после этого уже раз пять она у меня была , но я сразу пью лекарство и проходит быстро и в легкой форме .
пьЯНА• 14 января 2024
Ответ длябибизяна
А ми в підвалі цілим натовпом сиділи, без масок, і ніхто не хворів. Уже перезнайомилася там всі, здружилися.
Але більшість в моєму оточенні на той час вже перехворіли короною, відповідно були сильні ще антитіла, хтось і безсимптомно переніс чи просто нюх пропав.
бибизяна• 14 января 2024
Ответ дляпьЯНА
Ми теж без масок були і теж були вже як велика родина , але перекосило багатьох і дуже сильно .
бибизяна• 14 января 2024
Ответ дляпьЯНА
Я на той час вже тричі хворіла , але набагато легше бо вчасно пила ліки , а тоді їх як на зло не було .