Злюка-закусюка• 14 января 2024
Чи могло перейти захворювання на інший зуб?
На 1 зубі був періодонтит, на сусідньому зараз з‘явилося маленьке пятно схоже на карієс, думала пришиїчний карієс і там же є почервоніння десни. Думаю, можливо це від сусіднього зуба перейшов періодонтит. Таке можливо і що робити? Дуже переживаю. До стоматолога тільки через тиждень
Мастер Класс• 14 января 2024
Конечно. Кариес очень быстро распространяется. Более того, даже от другого человека можно ним заразиться
Летюча помилка• 14 января 2024
Ответ дляМастер Класс
Периодонтит это не кариес
Мастер Класс• 14 января 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Периодонтит это не кариес
Возбудителем периодонита в большинстве случаев является кариес.