Муркошечка• 14 января 2024

Дівчата, чи смачний домашній твердий сир? Хтось варив?

Передають мені багато творогу і молока, сир смачнезний, домашній. Просто не знаю шо з ним робити уже. І вареники ліплю, і сирники, і налисники, на більше в мене фантазії 0. Вичитала, що можна самому зробити твердий сир, рецепти в ютюбі дуже різні. Чи робив хтось, якщо так, то поділіться перевіреним рецептом. Дякую.
Все питаю зарання• 14 января 2024
Делала моцареллу со спец ферментов. Понравилось.
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
З молока? В мене надлишок саме творогу. Молоко йде на ура, діти щодня кашу їдять, какао п´ють+чоловік тисне саме молоко.
А Я Самая Самая• 14 января 2024
Заморозьте той сир і не парьтесь. Потім розморозити і будете їсти/готувати щось
Я варила плавлений сир ,то сподобалось дуже( додавала бекон/гриби)
І сир твердий варила теж,то смачно
БоВжеВільна• 14 января 2024
Дуже смачний,варто зробити
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
І сир твердий варила теж,то смачно
Немає сенсу морозити бо мені його передають регулярно)
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Дуже смачний,варто зробити
Поділіться перевіреним рецептом
МЕСТО_Встречи• 14 января 2024
Боже, какая красота, когда свёкры в селе и передают домашние продукты торбами...
БоВжеВільна• 14 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Поділіться перевіреним рецептом
Напишу вам вечером в цій темі,бо не маю під рукою рецепту
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ну майже так і є, в людей корівка то хоббі)))
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Буду вдячна
Не будь КакСвета• 14 января 2024
я варила. виходить тверда щільна маса, по консистенції типу магазинного твердого сиру. смак простий, плаский, тупо молочний, короче нудний.

краще зробіть плавлений, в інеті масса рецептів. він смачнючий навіть без додатків.

якщо тре скормити сім´ї сир, краще готувати більш сирні варіанти. бо вареники-налисники то більше тіста аніж сиру. печіть запіканки і сирники ;)
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета

Запіканки декілька раз пекла, ну ніяк мені не вдаються і все, середина паде. В мене діти молочку дууууже люблять, єдине я сирки, сири купую, тай думаю, може таки спробувати самій зробити.
Смайликівна• 14 января 2024
Продавайте хоча б в чаті дому, тим більше , що вам його систематично передають
чаревна• 14 января 2024
Я как то делала чебуреки с соленым творогом и зеленым луком , вкусно.
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ длячаревна
Також роблю, смакота. Солений творог, зелень)
чаревна• 14 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Тогда как вариант сделать сырники и протушить в сметане + сахар
Все питаю зарання• 14 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Да, с молока
Попихтю та й годі• 14 января 2024
Автор. Попросіть щоб вам не творог передавали а морозилки молоко в пляшках. І вже самі робіть з цього молока бринзу або моцарела, або адигейський. Це дуже смачно. Або свекруху навчіть робити бринзу і нехай вам її замість творогу дає
Не будь КакСвета• 14 января 2024
Ответ дляМуркошечка
я печу порційні запіканки в мікрохвильовці. вони не ростуть і не падають. ніжні. прекрасно на перекус, в школу і на сніданок. в холодильнику 5 днів спокійно зберігаються. головне-хороший сир мати. у Вас він уже є.
в блендер кладу сир+цукор+яйця, змелюю до однорідного. додаю лимонний сік, насіння ванілі, манку, змелюю до перемішування. виймаю ніж. далі можу додати ізюм/журавлину/цукати абощо.
за основу був рецепт Воздушный творожник Высоцької років 17 тому, вже багато років регулярно печу.
якби у мене стояла задача пристроїти сир, я б модифікувала його до солоного варіанту-може з цибулею і ковбасою ;)

солодкі запіканки:
сир жирний домашній 750...850
яйця 6
цукор 150
лимонний сік 2...3 ст.л.
манка 75..85
випікати цілим в духовці біля 60 хв, порційні в мікрохвильовці 7 хв.
На пів ставки• 14 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Продавайте, запеканку еще можно
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ дляНа пів ставки
Продавайте, запеканку еще можно
Продавати не можу, передають дітям. Просила давати менше, не діє.
Люблю пиво• 14 января 2024
Ответ дляМуркошечка
І що, що передають дітям? То що заважає продати залишки, а на ті гроші купити щось інше дітям?
На пів ставки• 14 января 2024
Ответ дляМуркошечка
У вас какие то комплексы, в чем проблема продать и купить детям что то нужное
Мамаша в бигудях• 14 января 2024
Я покупаю на раскладках иногда - продавцы из села привозят домашний твердый сыр. Мне очень вкусно, вкуснее большинства отечественных магазинных.
автор Муркошечка • 14 января 2024
Ответ дляНа пів ставки
Не можу так
БоВжеВільна• 15 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Буду вдячна
1л.молока
0.5 води
~2кг творога.
Варити поки не відділиться сироватка.
Процідити через марлю і добре віджати.
Потім додата півчайної ложки соди,100 г вершкового масла та сіль.
Варити на водяній бані,поки не почне добре тягнутися.
І в контейнери