Пацаааааааан• 14 января 2024

Работа или дети

Дочке 8 лет, сыну 4 года. Муж хорошо зарабатывает (но поэтому вечно занят работой и не может помогать дома). Так и сложилось: он занят доходом 100%, я бытом и детьми 100%. Предложили мне работу на полный роб. день с хорошей з/п. Но мне стало тяжело разрываться на все. Сижу на очередном больничном с ребёнком и мучаюсь, что не могу нормально посвятить себя работе, чтоб стать хорошим специалистом, и дети брошены, т.к. после стресса на работе я дома не эффективна. Понимаю, что сейчас больше нужна детям и сейчас я не нуждаюсь в доп. заработке, но муж не вечный, страшно утратить специальность, еще страшнее кинуть детей на произвол пока все устаканится. Что бы Вы выбрали?
Результат:
вже голосів: 62
40 (64.52%) Карьера
22 (35.48%) Дети
Володарка мрій• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
І який дійсно належить тільки тобі, який не доводиться витрачати як скажуть, який не зникне, якщо щось трапиться з ’другім чєловєком’ і ти сама зможеш ту пасивність коригувати?)
У меня именно такой. Не много. 600 евро всего. + Алименты. + Киндергельд (я заграницей)
Кроме того, ежемесячно мой нынешний муж выделяет мне 1000 евро по брачному договору

Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
І вам цього вистачить на життя у разі чого, і житло у вас є, і навички не пропадають?
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А, все дочитала.
Для мене Ваш шлях то буквально в нікуди, але якщо вам комфортно, то ок.
Володарка мрій• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
У мужа пенсия 4000 евро. Не дай Бог с ним что-то случится, я имею право на 50% его пенсии. Кроме того, у меня недвижимость в Украине.
Володарка мрій• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
А, все дочитала.
В смысле? Почему вникуда?
Я занимаюсь ребенком, домом, садом. Мне ок
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
В смысле? Почему вникуда?
Тому що цей досвід неможливо монетизувати і реалізації ноль.
Але то для мене, якщо вам комфортно то і добре)
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
У вас не має ніяких планів по бізнесу, проектам? Не хочеться щось своє, самостійно вибудувати?
автор Пацаааааааан • 14 января 2024
Ответ дляНе служанка
Я б вибрала няню. Навіть, точніше, не няню, а домашню помічницю.
Я знайшла няню, погодинно, на випадок, якщо дитина захворіла і я не можу взяти лікарняний. На практиці, хвора дитина потребує тільки маму поруч, няня не допомагає.
Домашню помічницю не уявляю, якось дивно просити поразкладати всюди розкидані речі, це ж ще треба показати що і куди. Мити підлогу, прасувати, прати нашу брудну білизну… та ніби і сама можу. Просто ця робота рутинна і від того, що виконав щось її менше не стає.
Володарка мрій• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
Не знаю. Муж предлагает мне открыть небольшой бизнес. Я пока не готова

Володарка мрій• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
У меня почти 30 лет стажа в украинской госслужбе. Монетизации там особой не заметила
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ви працювали 30 років на одному місці і у вас не має жодної навички, яку ви не можете монетизувати?
Володарка мрій• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
В другой стране? Нет. И зачем? Мне хватает денег
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Навички вони ж універсальні то ж не диплом.
Вам комфортно і ок. Але я б так не змогла. У мене купа ідей, і якщо я їх якось не рухаю, то це як мрія, мабуть, яка не здійснюється. Демотивує. І справа не тільки в грошах.
Володарка мрій• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
У меня тоже множество идей. Вот, думаю переделать весной трассу, посадить смородину, крыжовник...
Вам телефонограмма• 14 января 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так практично всі жінки суміщяють. Не втрачайте кваліфікацію.
Практически все совмещают, потому что дохода одного не хватает на всю семью, а не потому что они карьеристы.
Дюйм оф о4ка• 14 января 2024
Ответ дляВам телефонограмма
У всіх по-різному. Моєму молодшому 2.8, грошей вистачає, в декреті подобається. Але на роботу буду виходити вже зараз, в п´ятницю подзвонили і покликали в інший підрозділ. Посада на кілька щаблів вища, ніж була до того, перспектив більше, зп, відповідно, відрізняється суттєво.
Вам телефонограмма• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
У вас не правильні умови. Вибір не між дітьми та роботою. А між залежністю та свободою.
У автора как раз между детьми и работой
автор Пацаааааааан • 14 января 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
От і мене покликали на більшу з/п в іншу компанію. Всьому доводиться вчитись з початку, керівництво не дуже допомагає - в результаті робота більше стресу приносить, ніж задоволення. І я б його витримала, якби на мені ще не було обовʼязків по дітям, а так виходить витрачаю енергію не там де треба.
Дюйм оф о4ка• 14 января 2024
Ответ дляПацаааааааан
Так, у вас складніше. У мене робота чітко по профілю. Зрозуміло, що певній специфіці доведеться повчитися, але в цілому мені все знайоме. Нагоду втрачати не хочу, бо вже не дівчинка. Зараз я дійсно класний фахівець, без скромності пишу) А потім прийдуть більш молоді та енергійні і що мені лишиться? Тому спробую. З понеділка буду шукати тимчасову помічницю. Вам також треба подумати, хто може розвантажити.

ЧупакабраЗеБест• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
Навички, які можна монитизувати та власні гроші дають свободу.
Залежність від грошей іншої людини -- це втрата контроля, як мінімум.
все работники и так зависят других людей, своих работодателей. это иллюзия свободы.
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Робітник без проблем може залишити місце, яке не влаштовує і шукати інше. Можна відкрити свою справу та вже точно відповідати за все самостійно. А ось ілюзія свободи -- не мати своїх особистих грошей, не прокачувати навички сподіваючись що чоловік, батьки чи будь-хто інший забезпечать.
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВам телефонограмма
У автора как раз между детьми и работой
Ні.
Вам телефонограмма• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
Ні.
Вы автор? Где в тексте сказано, что муж ее ограничивает в финансах?
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ви не бачите позначки поруч з аватаром та ніком?
Де сказано що користування чужими коштами гарантовано хоч чимось? Вище, у стрічці відписалися жінка, в неї є мінімальні гарантії. Чи є такі у авторки, я не знаю, але у будь-якому випадку не мати власного доходу -- великий ризик для жінки.
Вам телефонограмма• 14 января 2024
Ответ дляTammy21
Якщо у вас немає позначки автора, то ви не можете нічого стверджувати від її імені.
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Я нічого від імені авторки і не стверджувала)
автор MAlianka • 14 января 2024
Ответ дляTammy21
Для мене це в першу чергу питання правильності пріоритетів. В спину заробляти кошти ніхто не гнав, в фінансах не обмежували, в мене є бюджет щомісячний, який я розприділяю на свій лад, залежно від своїх і сімейних потреб (вважайте з/п за домогосподарство). Просто за цю роботу стаж не йде і в кваліфікації не ростеш. І діти доглянуті, з тобою поруч ростуть, а не з чужими тітками (нянями), і всіх все влаштовує. Але офіційно декрет в 3 роки закінчився. Пора подумати і про себе, запропонували роботу, але не дарма з/п вище середньої - нервів вистачає, не знаєш де і коли тебе можуть підставити і обовʼязки розмиті. Зато посада в межах твого профілю. Можеш рости, як спеціаліст. От я і думаю, чи вартує так «зберігати кваліфікацію» втрачаючи контроль над дитинством своїх дітей. Ними ж теж хтось опікуватись має, самі по собі не ростуть. А в сучасних реаліях материнство ще нервовіше стало. Ми не можемо вимагати тієї самостійності від дітей, яку від нас батьки вимагали в такому віці.
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляMAlianka
Ваші діти виростуть. Ви точно готові жити лише ’контролем над їх дитинством’? Точно впевнені у тому, що ваш бюджет,який від вас не залежить не зміниться при жодних обставинах?
Материнство завжди забирало у жінок більше аніж у чоловіків, я це розумію, саме тому, на мою думку, при відсутності власного доходу і якихось реальних гарантій (не тільки $, а і професійних) краще вийти на роботу.
orishka• 14 января 2024
Маю на сьогодні 2х підлітків та дитина 2.9р - ні дня не сиділа “вдома” (в плані кар‘єри). Але важко. Дуже. Але обираю карєру, бо інакше втрачу себе.