Жінка з перцем• 14 января 2024
Все очень дорого. Как выживать???
Просто в шоке.
Зп копеечные
Цены каждый день растут.
Зп копеечные
Цены каждый день растут.
Звездолётчица• 14 января 2024
Ответ дляАйболитная
Вот когда не работаю - тогда и живу. И отдыхаю в отпуске
Раз на рік?
Вишнёвая Леди• 14 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
В Німеччині цю дитину в неї заберуть, якщо доведе до анемії))
В Германии у неё пособие, на которое можно закрыть все базовые потребности, а миниджоб покрывает небольшие радости , типа поездок.
Айболитная• 14 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Почему послевоенное время будет тяжелее?
Вы историю учили когда- нибудь?
Вишнёвая Леди• 14 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Це що треба робити, щоб до такого довести? Навіть на мінімалку, в харчуванні можна собі не відмовляти
На работе был простой. Если меньше минималки, то субсидию снимают. Вот и не отказываетесь себе в питании на 5т
Звездолётчица• 14 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Я про Європу
жінка незаміжня• 14 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Мабуть вона і рада буде, якщо заберуть. Є такі зозулі незалежно від достатку і країни проживання
Вишнёвая Леди• 14 января 2024
Ответ дляАйболитная
Знаете, у меня тоже такая умная подруга: когда ей предлагают выйти на смену в субботу - она отказывается потому что ей нужно уделить внимание семье. И муж её тоже. Но зато нам потом завидуют, что мы с мужем копейки не считаем. При этом я работаю в субботу всегда, а муж вообще без выходных. Завидовать - намного проще, чем работать
Жить, что бы работать?
Хотелось бы работать, что б жить
А_я_ЛОЖУ!• 14 января 2024
Ответ дляАйболитная
Вы историю учили когда- нибудь?
Те войны были 80-100 лет назад,тогда люди жили и так не богато. Я у вас спросила,а вы хамите. Нормально все будет
Айболитная• 14 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Жить, что бы работать?
Хотелось бы работать, что б жить
Ну работайте, чтобы жить. Вам кто мешает?
Звездолётчица• 14 января 2024
Ответ дляАйболитная
Це жахливо , робота не повинна займати весь час
А_я_ЛОЖУ!• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
Ми у величезних боргах. Економіка в сраці. Потік тих хто захоче покинути країну збільшиться, як тільки відкриють кордони. Відбудовувати хто має?
Мы в долгах были ещё до войны,многие вернутся. Отстраивать - значит появятся рабочие места
ПрипоРошенная• 14 января 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ох, не кажіть. Повернулися рік тому. Працюю і я і чоловік і навіть 16річна донька.
В нього зп - 25, в мене - 30. Донька 10-14 отримує, більше на себе витрачає, але трохи комунальні платить, свої заняття, щось купує. І не вистачає. Кредити з літа не можемо погасити, а кожен місяць все більше влазимо. Хоч нічого лишнього не купуємо і голови від роботи не підіймаємо вже...
Ще є мала 6 років. Квартира своя. Комуналка 5000, садочок 2500, спорт мій 2000, їжа - 15000, паливо - 3000-4000 на двох з чоловіком, щось з одежі, в квартиру, кондиціонер у кредит, бо влітку неможливо жити, то ворота треба поставити у двір скластися, то в садочок щось.
Ппц
Вже думаю знов їхати за кордон
Ппц
Вже думаю знов їхати за кордон
Мой доход 18, мужа 22. Еще в дом что-то покупаем. Но всегда были экономными.
Айболитная• 14 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У кого-то будет не просто нормально, а даже отлично). Но не у всех.
А вообще образование помогает понимать многие процессы и не задавать глупые вопросы.
Айболитная• 14 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
А вам кто-то мешает жить иначе?
А_я_ЛОЖУ!• 14 января 2024
Ответ дляАйболитная
Обо всем и ни о чем.
Вишнёвая Леди• 14 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
С чего вы это решили? Потому, что не продала почку? Она хорошая мама, которая всегда сама тащила ребёнка.
Natalia505• 14 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ви в мене запитали, я вам відповіла вище. Немає значення коли відбулось руйнування життя. Все треба будувати, ремонтувати. Де брати руки і гроші, ресурси. Найближчі роки нормально ще не буде, а надалі, боюсь навіть уявити...
А_я_ЛОЖУ!• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
Руки пока есть, не все выехали. Кто нам сейчас помогает, тот и дальше поможет. Что за упаднические настроения?
Айболитная• 14 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
’Заграница нам поможет!’
Классика!)
Natalia505• 14 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Серйозно? Які руки ті що на фронті? Всі мої майстри воюють. Щодня гинуть люди. Чи ті руки які мільйонами пиздять вам розетку прийдуть монтувати? Це я на пальцях пояснюю. Ті жінки які за кордоном вам будуть готувати, лікувати вас і навчати ваших дітей? А ті діти яких вивезли, може їхні руки повернуться? Чи може ви повернете трільйони? Ви слово таке демографія і демографічна криза чули?
жінка незаміжня• 14 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Добрі мами до анемії не доводять. Але скоріше за все історія ’висмоктана з пальця’
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 января 2024
Ответ дляВредняжка
Я теж поплачуся(( сама тягну дитину підлітка і хвору маму. Працюю на себе. То вже просто здоров´я добила, сил не маю, грошей теж...
Та сама ситуація і у мене.( Дуже тяжко і фізично, і морально одній все тягти...
Лялька в колисці• 14 января 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Це нова робота. Друзі взяли.
От я працюю другий місяць всього лише і придивляюся. Думала, що може то грудень такий - бо новий рік. Чи тому що я ще не втягнулася, не встигаю. А бачу, що так і далі буде. Дороблю до кінця січня, буду потроху ставити кордони, чи нове шукати. Ви праві
Я Вас розумію цілком, у мене теж такий грудень був, але якщо Ви така людина, що не зможете поставити рамки і розмежувати робочий час і власний відпочинок- кіна не буде.
А я розумію, як воно- казати, що щось не влаштовує, якщо то друзі взяли.
Natalia505• 14 января 2024
Ответ дляАйболитная
’Заграница нам поможет!’
Классика!)
дуже вони спішать це робити....
Айболитная• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
дуже вони спішать це робити....
Ну вы же знаете из какого это произведения). Вот у нас все так и выглядит ...
Вишнёвая Леди• 14 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вітаю, вы оптиміст
Вишнёвая Леди• 14 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Вы жили вдвоём на 100грн в день?
Області пітьми• 14 января 2024
У меня ЗП 10 тысяч ,у мужа пенсия 2100 ,у папы пенсия 7 тысяч .
Плюс свекры с села передают овощи ,яйца ,утку ,курку .
У папы случился в декабре 3й инсульт ,потом защимило межребрами ,начинается деменция ,за 1,5 месяца ушло 25 тысяч , влезла чуть в кредитку ,что-то потянула с заначки .
Цены на лекарства и продукты очень дорогие ,да и на всё собственно.