Жінка з перцем• 14 января 2024
Все очень дорого. Как выживать???
Просто в шоке.
Зп копеечные
Цены каждый день растут.
Зп копеечные
Цены каждый день растут.
Доставучая• 14 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
В Україні середня тривалість робочого дня 12 годин. Виходить ви працюєте без сну і віддиху? Чи ви працюєте взгалі без вихідних але по 16 год щоденно? Можливо ви працюєете на двох роботах по півставки? Як можна в Україні прауюцювати на двох роботах? Тут одна як рабська тягне. Халявних робіт в нашій країні практично немає. Я не уявляю як можна працювати на двох
Обычно) я работаю неделю с 7 до 21 и неделю удаленно на второй дома, на этой неделе у меня воскресенье выходной, так это я типа в декрете....
жінка незаміжня• 14 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Вы жили вдвоём на 100грн в день?
Вона була все літо в сплячі? Заздалегідь потрібно думати як зиму пережити і чим дитину годувати, щоб з голоду не вмерти.
Вишнёвая Леди• 14 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Это было весной.. летом волонтеры вывезли. А что нужно думать? Зарплата 8т, много отложить можно? Это ж не пособие, с пособия и миниджоб она откладывает
А_я_ЛОЖУ!• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
Серйозно? Які руки ті що на фронті? Всі мої майстри воюють. Щодня гинуть люди. Чи ті руки які мільйонами пиздять вам розетку прийдуть монтувати? Це я на пальцях пояснюю. Ті жінки які за кордоном вам будуть готувати, лікувати вас і навчати ваших дітей? А ті діти яких вивезли, може їхні руки повернуться? Чи може ви повернете трільйони? Ви слово таке демографія і демографічна криза чули?
Женщины за границей не все учителя и медики. Половина борщеварок уехали ,мне от них не холодно,не жарко. Пиздили все,начиная с 1991 года. Розетку многие мужчины и сами могут монтировать, научимся.
Печальки.нет• 14 января 2024
Маму підвищили, головний лаборант в обласній лікарні
Брат в поліції- підвищили
Я інженер безпеки праці, чоловік теж на критичній- все норм і навіть з преміями
Брат в поліції- підвищили
А_я_ЛОЖУ!• 14 января 2024
Ответ дляNatalia505
дуже вони спішать це робити....
А кто нам оружие даёт и деньги? Инопланетяне?
младокошкина• 14 января 2024
Ответ для60 метрів сметани
1. Больше работать.
2. Больше економить.
Меньше дышать, выживать.
Доставучая• 14 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Брат в поліції- підвищили
Скоро ваша мама, а следом и брат будут вообще без зарплаты
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляДоставучая
Нічого, в них є норм запас за цей час
Доставучая• 14 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Нічого, в них є норм запас за цей час
Я конечно не знаю ЗП лаборанта, но на оф ЗП полицейского особо не отложить запас, значит там есть доп заработок , так сказать...
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляДоставучая
Звичайно є
А зараз тим більше
Курочка-чубаточка• 14 января 2024
Хз... Хник... З трьохрічною дитиною, яка має особливе харчування важко, мінус чоловік та + орендована квартира...
Доставучая• 14 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Звичайно є
А зараз тим більше
Эээ, т.е для вас нормально, что брат закон нарушает? Нда уж.....
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляДоставучая
Які закони ? Конституція на паузі
Ви забули ?
Курочка-чубаточка• 14 января 2024
Ответ дляТам-тарарам
Багато що тут читала, але про середню тривалість 12 годин робочого дня? Це як????? Це де??? Ну в кухарів,чи продавців,так вони півмісяця працюють. В мене навпаки,всі працюють по 5 годин,бо за цю зп нема змісту більше робити
У нас в місті продавцем з 8.00 або 9.00 до 19.00 або 20.00. В продуктових раніше було до 22.00 або 23.00. І не завжди по 15 днів, буває з двома або одним вихідним на тиждень.
Кудрі кручу сама• 14 января 2024
Ответ дляДоставучая
Это почему? Думаете не будут платить даже медицине и полиции? Что тогда остальным бюджетникам ожидать? Сейчас от зарплаты до зарплаты, так как она 7 тыс грн. Даже если на месяц задержут, это будет крах, боюсь страшно. В семье почти все зависят от выплат государства - пенсионеры, студенты. Надеюсь все же будут вовремя платить.
Доставучая• 14 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Які закони ? Конституція на паузі
Ви забули ?
Ну да, забыла...
Айболитная• 14 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Нічого, в них є норм запас за цей час
Особенно у лаборанта)
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляДоставучая
Ну да, забыла...
То про що питання
Як Не будуть платити- то не будуть працювати
Без цих професій не буде нічого
Кому ви будете закони читати ?
Без цих професій не буде нічого
Кому ви будете закони читати ?
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляАйболитная
Особенно у лаборанта)
Це головний лікар- лаборант області
Ви мабуть не в темі зараз
Особливо комісій
Ви мабуть не в темі зараз
Особливо комісій
Витворунка• 14 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Скільки Вам років? Хто купує продукти, готує, прибирає й т.п. при такому графіку. Розкажіть у скільки Ви прокидаєтесь і в скільки лягаєте спати?
Мне 42, продукты покупаю сама, благо магазин под домом. Готовлю тоже сама самые простые блюда. Встаю в 5, лечь стараюсь до полуночи. Один выходной полностью сплю ну и чуть по дому: постирать, погладить,приготовить еду и одежду на неделю
Доставучая• 14 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
То про що питання
Без цих професій не буде нічого
Кому ви будете закони читати ?
Без цих професій не буде нічого
Кому ви будете закони читати ?
Всн будет без этих работников, вот кто кто, а они точно не самые важные)
И да, работать они будут и без ЗП, так как левака столько имеют, что ЗП их в принципе не волнует, судьба дачное место не потерять.
Печальки.нет• 14 января 2024
Ответ дляДоставучая
Та нормально там все в без зарплати
А як не буде зарплати і нічого, не будуть працювати
Мабуть років 5 вже точно
І що все буде крім них, я би не сказала, бо всі такі наразі
Мабуть років 5 вже точно
Бува і таке• 14 января 2024
Ответ дляДоставучая
Завлаб в гос 20000. + премия,если есть сверхурочные,а они себе всегда ставят
задумчивая мордочка• 14 января 2024
Ответ дляВитворунка
Працюю на 2 роботах, щоб покривати свої розходи. Іншого виходу зараз в мене нема
Які у вас роботи? Напрямок один чи різні?
Дідова баба• 14 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
А ви самі намагалися колись відкласти (зробити ту саму консервацію) з мінімальної зпл? Візьміть і порахуйте ті витрати, то економічно необгрунтовано, якщо купувати на базарі (а в великому місті городів не буває). І мінімальна зпл завжди йде на прожиття, там ні з чого робити запаси чи відкладати. Дурню ви написали повну.
Щебетуха• 14 января 2024
Та да, пришли с магазина, купили кусок говядины (раз в сто лет) по акции, филе куриное и палку молочной колбасы, масло сливочное по скидке, а без скидки самое дешёвое 72 грн 180 Грам, ну и так, чая и хлеба, шоколадку, 2000 нет, а поесть на 3-4 раза.
Витворунка• 14 января 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Сестра хозяйка в частной клинике и оператор колл-центра. Направления разные
Щебетуха• 14 января 2024
Вот кирдык будет когда ВПО отменят сейчас и весной или когда там они хотят на свет тариф поднимут вот тогда все