Жінка з перцем• 14 января 2024
Все очень дорого. Как выживать???
Просто в шоке.
Зп копеечные
Цены каждый день растут.
Зп копеечные
Цены каждый день растут.
Цирк на дроті• 14 января 2024
какая у вас зп? у мужа? сколько детей? любовник и родители что подкидывают?
Доктор Хаос• 14 января 2024
Більше працювати, шукати нові можливості, економити, що ж вам ще порадити
ТочноБудет• 14 января 2024
Приходится ’лепить из говна пули’- типа из курицы на пару дней еды.
Цирк на дроті• 14 января 2024
Ответ дляТа легко!
Все купую по акції.
скажите как на душе приятно
БершкомангоЗар• 14 января 2024
Я щось залягла в сплячку.Тільки продукти,послуги і необхідне саме і то вирішила,що треба і худнити і зекономити на продуктах,бо щось дуже багато вже.
Глаза_в_3_карата• 14 января 2024
АТБ с красными ценниками - смысл моей жизни. Зарплата не успевает за ростом цен, к сожалению.
Витворунка• 14 января 2024
Працюю на 2 роботах, щоб покривати свої розходи. Іншого виходу зараз в мене нема
Мейк-ап форева• 14 января 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Может родителям надо подкидывать а не от них ждать, не?
Или Вас до пенсии должны родители кормить?
Птица Говоруша• 14 января 2024
Я сегодня купила продуктов по акции, но чек все равно печальный...для человека с обычной зарплатой. А обычная зарплата в нашей стране тоже очень печальная, ведь экономика тоже печальная..эх печаль. Обниму вас, что ж нам делать...
жінка незаміжня• 14 января 2024
Ответ дляРостки жимолости
Я кушаю один раз в день
Раз в тиждень!
Цирк на дроті• 14 января 2024
Ответ дляМейк-ап форева
должны, ВЫ
жінка незаміжня• 14 января 2024
А що дорого? Нормальні ціни. Просто ви заробляєте мало
жінка незаміжня• 14 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Їдьте за кордон
Там голодувати веселіше
Черпак_для_фантазий• 14 января 2024
Ох, не кажіть. Повернулися рік тому. Працюю і я і чоловік і навіть 16річна донька.
В нього зп - 25, в мене - 30. Донька 10-14 отримує, більше на себе витрачає, але трохи комунальні платить, свої заняття, щось купує. І не вистачає. Кредити з літа не можемо погасити, а кожен місяць все більше влазимо. Хоч нічого лишнього не купуємо і голови від роботи не підіймаємо вже...
Ще є мала 6 років. Квартира своя. Комуналка 5000, садочок 2500, спорт мій 2000, їжа - 15000, паливо - 3000-4000 на двох з чоловіком, щось з одежі, в квартиру, кондиціонер у кредит, бо влітку неможливо жити, то ворота треба поставити у двір скластися, то в садочок щось.
Ппц
Вже думаю знов їхати за кордон
Ппц
Вже думаю знов їхати за кордон
Цирк на дроті• 14 января 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ппц
Вже думаю знов їхати за кордон
Ппц
Вже думаю знов їхати за кордон
на что у вас больше всего идет?
Не пью, не курю• 14 января 2024
Ответ дляВитворунка
В Україні середня тривалість робочого дня 12 годин. Виходить ви працюєте без сну і віддиху? Чи ви працюєте взгалі без вихідних але по 16 год щоденно? Можливо ви працюєете на двох роботах по півставки? Як можна в Україні прауюцювати на двох роботах? Тут одна як рабська тягне. Халявних робіт в нашій країні практично немає. Я не уявляю як можна працювати на двох
Позитивна• 14 января 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А если нет ни мужа, ни мужчины? И родители ничего не подкидывают?
Цирк на дроті• 14 января 2024
Ответ дляПозитивна
тогда тяжко наверное
Вредняжка• 14 января 2024
Я теж поплачуся(( сама тягну дитину підлітка і хвору маму. Працюю на себе. То вже просто здоров´я добила, сил не маю, грошей теж...