Рву и мечу• Изменено 14 января 2024
Собівартість - 5 літрової каструлі супу. 300 грн. Це бюджетно?
для трьох на 2 дні
2 пакети заморожених овочів суміш ’Весняна’ Рудь: капуста цвітна, брюссельська, квасоля стручкова, горошок
2 картоплини
пів стакана кіноа
1 цибулина
жменя кукурудзи цукрової
І це смачно.
2 картоплини
пів стакана кіноа
1 цибулина
жменя кукурудзи цукрової
І це смачно.
Бойова• 14 января 2024
Ответ дляВообще не факт
Думаю, зі свіжими овочами та без кіноа було б дешевше
Свежие капуста цвітна, брюссельська, квасоля стручкова, горошок дешевле?
Рву и мечу
• 14 января 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Не понятен вопрос вообще....
це дорогий суп чи дешевий?
Поддакиваю иногДА• 14 января 2024
Це незвичайний суп)) Самий звичайний з фрикадельками буде дешевший
Вообще не факт• 14 января 2024
Ответ дляБойова
Заморожені та пакетовані суміші завжди дорогі
Це ж не кілограмами, а на суп кількасот грам. 400 грам такої суміші 90 гривень
Просериарила молодость• 14 января 2024
Тю, я сьогодня за 67 грн зварила 3 літри крем супу. Не знаю чи бюджетно, але смачно.
Мюллерная• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
це дорогий суп чи дешевий?
Можно и дешевле.
Жрете вы, однако, нехило - 5л за 2 дня
Я Вас не боюся• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
це дорогий суп чи дешевий?
Дешевий це з макаронами і морквою, ну максимум ще туди фрікадельки з курятини. 50-60 грн 5 л каструля, а не 300 як у Вас.
Бойова• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
це дорогий суп чи дешевий?
С дешевыми макаронами, морковкой, луком, картошкой, конечно, был бы дешевле. Но менее полезно и вкусно. Хотя киноа в супе на любителя.
Ума Палата• 14 января 2024
Как по мне это не суп, невкусно и не бюджетно В общем, блюдо ’Три нет’))
Рву и мечу
• 14 января 2024
вже тільки-но з’їли, нема що показувати, написала що там було. Вважаю,що це дешево, але цікава думка загалом господинь
Бася Фельдман• 14 января 2024
Ответ дляМюллерная
Можно и дешевле.
Жрете вы, однако, нехило - 5л за 2 дня
Так суп то пустой совершенно..
Две картофелины на 5 литров
Рву и мечу
• 14 января 2024
Ответ дляМоська-слон
А где мясо? И зачем эти пакетированные овощи втридорога 🤦
пакет 8О грн в Форі
Бойова• 14 января 2024
Ответ дляВообще не факт
А свежий горошек и стручковая фасоль сейчас продаются? И сколько стоят?
Поддакиваю иногДА• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
Місцеві господині такий суп не варять. Заходьте в теми про голубці, деруни, гречку, борщ
Natalia505• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
це дорогий суп чи дешевий?
Золотий. За 300 грн можна купити курку на три кг. Наварити багато супів, з власними овочами, які в сезон коштують набагато дешевше.
Рву и мечу
• 14 января 2024
Ответ дляМюллерная
Можно и дешевле.
Жрете вы, однако, нехило - 5л за 2 дня
ні, малувато, 3 людини , ще й бабі з дідом дали 1 літр
Санта Барбара• 14 января 2024
Ответ дляРву и мечу
це дорогий суп чи дешевий?
Это вообще не суп, тем более зачем покупать замороженные наборы дорогие когда есть куча овощей по сезону, про киноя вообще молчу. Дорого, невкусно, есть можно, но если нужно повыпендиваться в самый раз.