заварний look• 15 января 2024
Кому вдалося позбавитися кашлю?
Бачу по собі і дуже багато знайомих і не тільки зараз хворіють на якийсь недуг зі страшенним сухим кашлем, хто це пройшов, або в стадії лікування мене зрозуміють.. у всіх однакові симптоми, кашель вже більше місяця, у декого ще й скаче тиск і тахікардія, всі ходять до різних лікарів, у всіх різне лікування, за цей місяць вже скупили пів аптеки і використали всі способи лікування домашніми методами, загальний стан трішки покращав, але цей страшний кашель не дає дихати ((. Можливо комусь вдалося від нього позбавитися ?
Я_и_моя_собака• 15 января 2024
Рапітус сироп
Трехеит ...этот кашель мокрый, спать начала на второй день сиропа
а до, до урологических прокладок доходил кашель , все лилось
заварний look
• 15 января 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Рапітус сироп
Рапітус пила... І взагалі то він від сухого кашлю ((. Мені не допоміг ((
заварний look
• 15 января 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Рапітус сироп
заварний look
• 15 января 2024
Була вже в двох лікарів, кожен радить спробувати щось іще, але вже все що випила на кашель не подіяло ((
Запалення немає, робила рентген.
Тільки не про гроші• 15 января 2024
О! Я так в середині листопада захворіла бронхітом. Перед НР пішла до приватного сімейного лікаря. Вона виписала Будесонід Ізіхейлер 2р на день на 10 днів. Через 5 днів використання мені стало значно легше. Через 10 все пройшло.
Лікарка казала, якщо не допоможе, то вже до лора йти і шукати там причину.
Агент Пинкертона• 15 января 2024
Розкажу нашу історію. Син восени хворів на ковід, робили тест позитивний. Переніс наче нормально, через тиждень пішов до школи. А через півтора тижні знов захворів - висока температура, головний біль, зелені соплі, потім синусит, отит, коньюктивіт і весь час сухий кашель, який ніяк не ставав мокрим. Призначали муколітичні засоби, інгаляції з пульмикортом, синусит лікували антибіотиком. На рентгені сказали гострий бронхіт, кт не призначали, тест на ковід не робили. І кашель був більше місяця, сухий, мокрим так і не став; останнім часом лише зранку покашлював. Вже нічого не приймав з ліків, але надував кульки.
Помітила, що стало краще, коли носа промили «кукушкою».
Діагноз писали все, що написала вище і постковідний синдром. Це був жестяк якийсь. Піваптеки теж скупили…
Irisha0604• 15 января 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Рапітус сироп
Пропила донька Рапітус 7 днів. Не пройшов, просто став меньше гавкаючим таким.. Через 2 хв кашлю вдається трохи відкашляти. У мене вже місяць не проходить.
БершкомангоЗар• 15 января 2024
У меня такой кашель был после ОРЗ лет десять назад. Сухой и до рвоты. После всех обследований терапевт направила к аллергологу. Назначил Эреспал и Аллерзин. На второй день приема почувствовала улучшение. Видимо, после болезни снизился иммунитет. На что была аллергия, узнать не успела, тест не делала. Подозреваю, что на домашнюю пыль, т.к. самый тяжелый приступ был, когда ложилась спать (от подушки).
хутряна володарка• 15 января 2024
После двух курсов антибиотика сухой кашель почти прошел, но к терапевту послушать легкие еще не ходила, некогда(
заварний look
• 15 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Був теж довго?
заварний look
• 15 января 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я теж думаю що це у нас був ковід такий ((, всі з однаковими симптомами, кашель вологим не стає ні від чого ((.
хутряна володарка• 15 января 2024
Ответ длязаварний look
Був теж довго?
Больше месяца, болели вместе с ребенком. У ребенка тест на ковид и грипп отрицательный, мне даже не предлагали.