Невловимий Джо• 15 января 2024
Що смачного купити в магазині? Що купуєте зазвичай
Що смачного купити в магазині для перегляду фільму? Кожен раз заходжу і не знаю, що купити
Вам телефонограмма• 15 января 2024
Я люблю хамон, фует, оливки, сир смачний, грісіні, фрукти, горішки і прінглс)
Качка в тапцях• 15 января 2024
Попкорн зазвичай купую, який готується в мікрохвильовці. Люблю з карамеллю.
Хочу наколоти губи• 15 января 2024
копченые крылышки, сухие колбаски мелкие, нарезку сыров разных, сухофрукты, орехи
на ваш вкус
Білий Лосик• 15 января 2024
Я купила кукурузу и сама делаю попкорн из пакетиков не нравится.
Смотря то любите. Шоколад, фрукты, зефир, пастилу, орешки, сухофрукты, да много чего)
Свезло так свезло• 15 января 2024
Гранат, пока почистил и пожевал - как раз фильм посмотрел
А еще в атб сейчас вафли Рошен вкусные на скидке
Семечки , можно рыбку сухую с пивом , сыр