Дивне створіння• 15 января 2024
Корона 6 сезон
Всім гарного вечора!
Нарешті додивилась Корону. Я її "проковтнула" , як тільки вийшов 6 сезон, але дивилась знову весь серіал спочатку.
Я є прихильницею бкс, точніше Єлизавети II, тому серіал мені дуже зайшов.
Хто дивився, як вам закінчення? Давайте поділемось думками.
Як на мене, 6 сезон ну дуже вони залізли в особисте, а от останній епізод аж до мурашок. Гарно показали відхід Королеви
МатьЧасть• 15 января 2024
Мы бросили смотреть после свадьбы дианы. Сначала было интересно, а потом мура.
Дивне створіння
• 15 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Думала, вы про ковид)
О, ні, не дай Бог
мадам Везувий• 15 января 2024
Мені не вистачило ще розповіді про життя Уіла з Кейт, про діток… Про Гарі з Меган.
Гарі в 6 сезоні показали вкрай неоковирно. Такий істеричний, заздрісний, нитік… Не сподобалось мені це. Про його службу ні слова…
Відхід королеви… Не знаю, не торкнулр. Передумала синові поступатися місцем в ще 20 років проправила — ну і молодець.