Непереможна• 15 января 2024

До какой недели мониторить шейку?

В первую беременность начала на 30 неделе укорачиваться.Сейчас идет 33 неделя,узи делал 12 дней назад была 3,2.Но тонус часто,нервничаю чтоб меньше не стала.До какого срока нужно смотреть.
Зрадорозганячка• 15 января 2024
це лікар має сказати, мені моніторили раз в 5 днів. Але народила все одно раніше.
автор Непереможна • 15 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
На якому тижні народили?
Всіх підсаджую• 15 января 2024
Мені завжди було цікаво, але не мала такого досвіду. Десь читала що шийку моніторять до 30 тижня, навіть у книжках у гінекологів написано що ІЦН ставиться до 30 тижня і якщо треба песарій накладають, а от що далі? Якщо як у вас 33 тижні і вона різко скоротилась то що робити в такому випадку? Ставити песарій чи вже не страшно і можна народжувати? Вам лікар щось казав з цього питання?
автор Непереможна • 15 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Нічого не казав,в мене такий лікар аби для галочки
Всіх підсаджую• 15 января 2024
Ответ дляНепереможна
Ну я не раз читала тут теми про це, то писали раз на 2 тижні, якщо є якісь симптоми то раз на тиждень. Дивіться як вам спокійніше. В мене 27 тижнів але всеодно коли якась біль вже лечу до гінеколога аби глянула чи не через шийку.
Але в мене чомусь така думка бо в 33 тижні я вже точно не буду боятись, там же якщо пологи почнуться то все ок має бути з дитиною тому і кажуть що до 30 моніторять бо потім не страшно якщо вже і пологи будуть
Зрадорозганячка• 15 января 2024
Ответ дляНепереможна
На якому тижні народили?
Зрадорозганячка• 15 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
в мене дитина в реанімації тиждень лежала, народилася на 32 тижні, легені не були повністю розкриті ,а потім ще місяць в лікарні. Тож дитина доношена вважається з 36 тижня, а не з 30. І діти в 30 тижнів - це дуже великий виклик.
автор Непереможна • 15 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Зараз все добре?
Всіх підсаджую• 16 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Мене мама народила в 33 тижні, все добре, без ускладнень і хвороб. Я не кажу що добре народжувати на такому терміні, я про те що це вже не так страшно як народити на 24-30 тижні і з кожним тижнем у дитини все більше шансів
Добротная• 16 января 2024
блин. не в Украине - вобще никто такое не мониторит
спрашивала за половину наших узи. шеек и прочего - смотрели как на странную
кто прав?(
Поміркована думка• 16 января 2024
Мне врач сказал , осмотр на кресле в 20 недель ,24 недели,28 недель , а дальше или с такой же частотой или чаще.