Пушкининиана• 16 января 2024
Газики в дитини
Дівчата, коли закінчилися газики в ваших малят? нам майже 5 місяців, ми жодної ночі не спали, а вдень по 30 хвилин або на мені , бо зовсім не може спати малеча, ноги догори і тужиться, не виходить, плаче .Перечитала масу інформації, виконуємо всі рекомендації педіатра, а кінця цьому жаху не видно, просто вже руки опускаються, я навіть покормити не можу нормально, бо крутиться і відпускає груди 😥 поділіться своїм досвідом
Дружная семейка• 16 января 2024
В такому віці вже не повинні бути.
Еспумизан і тп препарати не допомагають?!
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Може дитина не доїдає?
А чому ви так вирішили? Тому що крутить, коли їсть?
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляДружная семейка
В такому віці вже не повинні бути.
Так само і педіатр сказала, що мають вже пройти, але ж я бачу, що це рази турбують.пробували багато чого з аптеки, ніякого ефекту, тому не хочу пічкати малечу
Дружная семейка• 16 января 2024
Ответ дляПушкининиана
Я поїла, як ’алкаш’ до 4х місяців з надією що поможе
ті бутилочки закінчувалися швидко.
Можливо проблеми в іншому. Педіатр не пропонує обстеження.
Прикорм вже є чи ще ні?!
ті бутилочки закінчувалися швидко. Можливо проблеми в іншому. Педіатр не пропонує обстеження.
Прикорм вже є чи ще ні?!
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
Я вам от всей души сочувствую. Думаю, скоро уже легче станет.
Дякую
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляДружная семейка
ті бутилочки закінчувалися швидко.
Прикорм вже є чи ще ні?!
Ви дуже точно описали і мене, я скуповувала все аптечне, потім ще з айхербу по рекомендаціям
стільки віри було в кожну нову пляшечку, але нічого. Прикорм ще не вводили, тільки гв. Поки переглянули харчування, виключили навіть сметану і кефір, я навіть не знала, що вони можуть провокувати гази, чекаємо два тижні і тоді вже щось вирішувати. В мене враження, що лікарі рахують, що я перебільшую, чи як правильно сказати, типу у всіх таке було в ви переростете, але ж блін , те що в нас, це зовсім ненормально
Дружная семейка• 16 января 2024
Ответ дляПушкининиана
Харчування матері не впливає на дітей, бо молоко формується з крові матері.
Я вас розумію. Син в мене кричав і не спав до року. Всі препарати до лампочки. Всі лікарі казали все в нормі. Така дитина перетерпіти треба. Вперше я проспала 6годин вночі йому було 9.5м. а до цього це був ад. То яєчка, то коліки, то зубки.... ппц.. якби я випадково не завагітніла другим, я б мабуть більше не народила. Зате дочка народилася таких дітей не існує
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляФея_3уровень
А массажи делаете?
Звичайно, до нас також приходила масажист і вчила, як правильно
Фея_3уровень• 16 января 2024
Ответ дляПушкининиана
Тогда сочусвую, держитесь. У моего в 5 мес все закончилось окончательно, но начались зубы🫣 вообще больше всего помогали массажи, лежание на животе. В самых крайних случаях газоотводная трубочка windi (их всего 4 шт ушло за все время, те совсем редко) и иногда мы высаживание (но это скорее, когда он тужился и не мог сходить в туалет)
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляФея_3уровень
Вже не можу дивитися, як малеча мучиться, 😢 трубочки також доводилося застосовувати, але допомагає ненадовго, тому не пар варіант
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Можливо потрібна консультація гастроентеролога або хірурга? УЗД…
Я читала , що гастроентеролог вирішував проблему, то думаю, може в когось був досвід, бо мені вже іноді страшно торкатися того животика, там суцільні бульбашки газу, я їх відчуваю рукою 😥
Ермолайчик• 16 января 2024
Ответ дляПушкининиана
Так запишіться і сходіть. Це ж не нормально, щоб дитина так страждала
Дикая Роза• 16 января 2024
Пережила это с месяца и до месяцев 7 наверное, потом плавно все перешло в зубы. Коликид баночка на неделю, а пользы на 10 минут.
ПотеряласЯ Я...• 16 января 2024
Ответ дляПушкининиана
Так.
Як вагу набирає?
Ласую колобками• 16 января 2024
Сдайте анализы, похоже на непереносимость лактозы, вам надо подбирать смесь без лактозную и начинать вводить прикорм.
Проконсультируйтесь с грамотным врачом.
НетЕщеНаверное• 16 января 2024
Ответ дляДружная семейка
Впливає у випадку лактозної недостатності, і ця картина дуже на неї схожа
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляДикая Роза
І всі сім місяців газики?
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так.
Як вагу набирає?
Я бачу ,що це гази, бо дуже тужиться, не виходить вибачте, пукнути, тоді вже заходиться в сльозах.
А набір ваги в нас в нормі, нижня межа але норма
Пушкининиана
• 16 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Проконсультируйтесь с грамотным врачом.
Вже змінили одного педіатра, у то і все була норма, нова педіатр коректує харчування, хоча як тут дівчата і писали, доведено, що харчування мами ніяк на гази не впливає. Але поки змінила харчування чекаємо час, якщо не буде змін, то мабуть будемо звертатися до іншого лікаря
Дикая Роза• 17 января 2024
Ответ дляПушкининиана
І всі сім місяців газики?
Да кто же его знает, сказать ребенок не мог, что его беспокоило. У педиатра и невролога претензий не было, обследовались. Но ножки к животу подгибала, тужилась и плакала. Помогало непопулярное сейчас действие с градусником, тогда выходили газы и ребенок немного успокаивался. А так вопли по часу и дольше до изнеможения, носить животом к животу и если ребенок уснул то позу не менять, потому что, если проснется начнется новый круг пыток.
Пушкининиана
• 17 января 2024
Ответ дляДикая Роза
Как я вас понимаю ..
Пушкининиана
• 17 января 2024
Ответ дляsky-labs
Что пробовали?
Нужны сахаромицеты, пробиотики, лецитин, возможно бактериофаги
Пробовали симетикон ( боботик, эспумизан, куплатон) эффекта не было, до сих пор лактаза перед кормлением (действительно лучше, если не давать, то вообще атас) и пробиотик с Айхерба, который с витамином Д. Всё остальное, что вы перечислили вижу первый раз.
Ответ дляПушкининиана
Вам нужно бороться с причиной газообразования, а не тщетно отводить газы.
Причина - дисбактериоз.
Лецитин обязателен каждый день.
Очень теплая вода перед кормлением, между кормлениями и перед сном в небольшом количестве.
Нужно активировать желчеотделение, которое будет способствовать естественной санации кишечника.
Вздутие - результат жизнедеятельности бактерий, которых в тонком кишечнике быть не должно и которые активно размножаются на поступающей недопереваренной ферментами пище.
Недостаток ферментов - поджелудочная и лямблиоз
Причина - дисбактериоз.
Лецитин обязателен каждый день.
Пушкининиана
• 17 января 2024
Ответ дляsky-labs
Причина - дисбактериоз.
Лецитин обязателен каждый день.
Причина - дисбактериоз.
Лецитин обязателен каждый день.
Спасибо за ответ, буду изучать
Дикая Роза• 17 января 2024
Ответ дляПушкининиана
Как я вас понимаю ..
Кстати, комменты в теме напомнили: мне казалось, что проблема именно в моем молоке. Его было очень много, но проблема была до тех пор пока не ввела прикорм полноценно.