ДлинноНожка• 16 января 2024

Хто розбирається у в´язанні спицями? Розпуск полотна.

Є саморобний шарф 2×2, треба розпустити. Була темніша смуга вив´язана правильно, я її розпустила без проблем. Тепер пішла світліша смуга вив´язана неправильно в місці, де зміна з лицьової на виворітну і навпаки (гадаю, наплутала за яку стінку вив´язувати ).
І непер не розпускається :( там де петлі нормальні, вони опускаються, а ці вузлики - ні :(
Можна щось зробити? Є якийсь секрет?
Муууумие• 16 января 2024
Оно все равно должно распускаться, может там больше затянуто. Попробуйте ту петлю чем-то поддеть (как-то растянуть узелок), крючком, например.
Блиск думки• 16 января 2024
Не в том дело, за какую стенку вязали. Скорее всего, немного свалялось от времени и носки, просто нужно усилие приложить
автор ДлинноНожка • 16 января 2024
Ответ дляМуууумие
На жаль ні, там навіть візуально видно, що нема петлі, щоб опустилася, воно як сітка-рабіца одне за одне зачеплено.
Блиск думки• 16 января 2024
А, так Вы распускать не с той стороны начали
Блиск думки• 16 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
Начните распускать с другого конца
Зрадорозганячка• 16 января 2024
Распускать нужно с другой стороны
автор ДлинноНожка • 16 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Ніби ні.....зараз спробую ще раз.
Блиск думки• 16 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ніби ні.....зараз спробую ще раз.
Ніби да.
Поддакиваю иногДА• 16 января 2024
Вам выше правильно написали, начинайте распускать с другого конца.
автор ДлинноНожка • 16 января 2024
А, точно. Оце я балда. Дівчата, + 100 вам в карму!
автор ДлинноНожка • 16 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Дякую
автор ДлинноНожка • 16 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Распускать нужно с другой стороны
Дякую
автор ДлинноНожка • 16 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Ніби да.
Ви праві. Дякую!
автор ДлинноНожка • 16 января 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Дякую!
Блиск думки• 16 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
Дякую
😁
Блиск думки• 16 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ви праві. Дякую!
Ещё бы я не права)))) Не один километр изделий распускался и вязался
Куратор дебошей• 16 января 2024
Вы распускаете не с того края. Начали сверху.
автор ДлинноНожка • 16 января 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую, вже розпустила. Мене збило з толку, що перший темніший шматок розпускався з того краю. Але тепер ясно, що той темний шматок був дов´язаний до початку полотна, ніби догори ногами.