Алгонавт• 16 января 2024
Ви з задоволенням ходите на роботу чи просто відробити і додому?
В моєму випадку відробити і додому) сама робота не подобається, але що лишається робити. Норм колектив, годину добиратись, але сама робота вбиває...
буреЛОМКА• 16 января 2024
Это ничего, автор. За то каждой домохозяйке вы можете написать, что она сорняк.
НЛОша• 16 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
И не развивается
Чу Ча• 16 января 2024
Відпрацювати не вийде,робота залежить від кількості клієнтів.Чим вище і люди знов прийшли,то і дохід.20 т мені вже давно мало.
Нічний дожор• 16 января 2024
Робота на перший погляд норм, але кругом одні стукачі і алконавти...І це при тому, що більшість колективу жінки.Можете тільки уявити з яким бажанням йдеш на роботу.
Околовита• 16 января 2024
На минулій, просто відпочити не варіант. Той день робочий не закінчувався не в носі ні у вихідні. Роботу і любила і ненавиділа одночасно.