Ворожу на каві• Изменено 16 января 2024

Сколько вы заплатили за брекеты?

Какая стоимость установки брекетов на две челюсти?
И в каком городе.
Я в Киеве. В нескольких ближайших клиниках мне назвали стоимость 1200-1300 дол. Дороговато
автор Ворожу на каві • 17 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Сьогодні була в ортодонта Біла Церква вартість 14000 одна челюсть, підкрутка 500 один раз в місяць, консультація 400 але є і дешевше 11000 одна, залежить від складності та особливостей вашого організму. Потім мають бути ретейнери і ще щось. Я наважилася в 40 років бо зуби передні почали вперед витрати і щоб їх стримати на верхні поставили брекети, зуби мудрості раніше 2 роки тому видалила. Ну і беріть кілька консультацій у моєму випадку перший лікар розписав таке лікування що я в шоці була
Це, мабуть, у Києві так дорого, 1200 доларів за 2 щелепи. Хоча, як писали вище, в Одесі теж дорого.

СпайдерВумен• 17 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Так, у Києві дорожче усі послуги, але з власного досвіду напишу, що перед тим як ставити брекети обов´язково беріть консультації у кількох спеціалістів. Далі, висока ціна не завжди гарантує якість, Ось для прикладу вже відомі лікарі роблять ніби професійно на автоматі, в кабінеті дуже красиво і стильно але на людину йде максимально 5-7хв часу, при цьому на деталі увагу не звертають, а не всі люди можуть розказати що їм не подобається чи заважає.
размахер• 17 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
То есть зуб мудрости удалить не перед установкой брекетов? Интересно....
Я кажется 2 удалила до, два во время. Но они внутри были, не выросли