Таракашечка• 16 января 2024
Вам нравится ваше имя?
Нравится /нет? Как вас зовут? Мне моё имя так себе, хорошо, что не Валя 😅 но все же
Результат:
вже голосів:
96 (79.34%)
Нравится
25 (20.66%)
Не нравится
куркулиха• 16 января 2024
А мне нравится имя Валентина.
Что за дурные манеры обсирать чужие имена?
ПробілНеПрацює• 16 января 2024
обожнюю своє ім´я ) Але багато хто тут його зафукує )) Не з великого розуму, я так думаю ( Я Наталія
пАлАвинкА• 16 января 2024
Екатерина я)бабушка хотела Галей назвать, спасибо маме, что не согласилась)
Альфред Шнитке• 16 января 2024
Завжди дуже не любила своє ім´я. Але зараз вже доросла дуже, мабуть звикла і вже ніби нормально. Я Алла
Директриссимо• 16 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Не подобалося лише тоді, коли при знайомстві починали наспівувати пісню про це ім´я. А так мені нормально. Але за кордоном не знають як транслітерацію прочитати, доводиться виправляти.
ВАСИЛИНО, ВАСИЛИНО файно Василино:)
Брехушечка• 16 января 2024
Ответ дляВеккy
Самое ужасное имя, после Ольги
Спасибо, таким как Вы приятно вселять ужас 😂
Ольга! Обалденное имя 👍🏻
Но Татьяна … для меня, всё равно лучше)))
Ольга! Обалденное имя 👍🏻
Горда пташка• 16 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
ВАСИЛИНО, ВАСИЛИНО файно Василино:)
Ні, не ця пісня, бо не це ім´я.
Директриссимо• 16 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Ні, не ця пісня, бо не це ім´я.
Катя Катерина єх душа, до чего ти Катя хороша?
Ксюша Ксюша юбочка из плюша, русая коса!
Александра, Александра єтот город над Невою?
Директриссимо• 16 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Нравиться) Яна
Яно Яно, ти кохана дівчина моя, будемо кохатися все життя
Горда пташка• 16 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Нііі, не ці пісні, ні це ім´я. Але у вас хороша музична скарбничка.
Без образів• 16 января 2024
Ответ дляЗвоночек
Жіночі майже всі гарні, але мені не подобається Галя і Валя, ну, ще однокласниця Зіна була, аж шкода її.
Оставайтесь при своем мнении,а Я Валя,Я Валюша так все меня называют и мне очень-очень нравится
Таракашечка
• 16 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Ну мне в голову сразу пришло только имя Алена) ну и популярный когда-то хит 😅
Директриссимо• 16 января 2024
Ответ дляГорда пташка
О, як дивно це від вас чути! Нещодавно ви писали мені, що я дуже токсична людина і чи не гидко мені від самої себе, а зараз ви веселіша. Все відносно в цьому світі.
Горда пташка• 16 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Я написала що у вас гарна пам´ять на пісні. Я б стільки не згадала б. Не більше. В цієї темі ви себе ніяк більше не проявили. Хоча в останньому коментарі починає вилазити те, про що я вам писала.
Горда пташка• 16 января 2024
Ответ дляТаракашечка
Ні, мені 45+ то й пісня стара. Але була популярна в часи моєї молодості. Але навіть зараз люди мого віку під час знайомства можуть почати співати цю дурню.
Зараз вже просто смішно.
Таракашечка
• 16 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Зараз вже просто смішно.
Ну вы прям заинтриговали!!)
Горда пташка• 16 января 2024
Ответ дляТаракашечка
Ну вы прям заинтриговали!!)
’Стюардесса по имени Жанна’
Пісня гидка, як і виконавець.
Таракашечка
• 16 января 2024
Ответ дляГорда пташка
’Стюардесса по имени Жанна’
Пісня гидка, як і виконавець.
О, мне и в голову не пришло))
Горда пташка• 16 января 2024
Ответ дляТаракашечка
О, мне и в голову не пришло))
І слава богу.
Я служила в армії, колектив переважно чоловічий. Заходжу в клас на заняття, які в нас по п´ятницям були, і поки йду до свого місця більше половини пошепки співає цю пісню. І смішно виглядало, і бісило. Особливо коли командир частини казав :’О, наша стюардеса на місці, можна починати заняття’. А служила я в льотній частині. Ууууууууууу.
А ще транслітерація Zhanna так собі подарунок.
Звоночек• 17 января 2024
Ответ дляБез образів
Будьте здорові! Вибачте, якщо образила. Просто так для мене знайомі якісь тьоті Валі дуже в поважному віці жінки. Але Валентина Василівна звучить гарно, колегу так звати.