irchik.ok• Изменено 17 января 2024
Хто розбирається в аналізах? З печінкою все добре? До якого лікаря звертатись що
Щоб зменшити феритин, він зашкалює
А також холестерин, ось ці ліпопротеїди
Це який лікар спеціалізується?
І чи треба робити УЗД Печінки, 6 років тому робила казали що «жирова» печінка
Я так зрозуміла що печінковими пробами все ок
Немає жовчного, на які показники це може впливати?
Дякую всім за рекомендації
По холестерину і феритину це який лікар спеціалізується?
А також холестерин, ось ці ліпопротеїди
Це який лікар спеціалізується?
Дякую всім за рекомендації
Ответ дляInuk
Зайва вага є? Глікований гемоглобін підвищений - цукор не в нормі . Ліпіди також . Метаболічний синдром скоріш за все . Як з тиском справи? У кардіолога були ? Я б відвідала його та ендокринолога
Зайва вага є
Каріолог вже давно приписав пити аріфон 1.5 -1 табл кожного дня, не пропускаю
Вага 77 кг при зросту 1.65
Ответ дляInuk
Тобто краще до ендокринолога йти ніж до гастроентеролога?
Гликированный гемоглобин это средний показатель сахара за 3 месяца. Он у вас высоковат. Я бы сходила к эндокринологу с этим. И дополнительно сдала бы глюкозу и с-пептид и пришла бы к доктору с этими анализами. Витамин д у вас низкий, надо будет принимать. Эндокринолог или терапевт посоветуют в какой дозировке пить.
Ваши врачи по этим анализам терапевт и эндокринолог
Ответ дляAlinka45
Спасибо. Читаю что высокий феритин может быть показателем воспалительных процесов в печени
Может это из-за «жировой» печени?
Но почему тогда остальные показатели печени в норме (алт например)
Может это из-за «жировой» печени?
Ответ дляirchik.ok
Может это из-за «жировой» печени?
Анализ на ферритин очень странный. Пересдайте его в диле. Пока не ориентируйтесь на него
Ответ дляirchik.ok
Спасибо большое
Может сделать УЗИ печени?
Да, не помешает узи печени, тем более вы написали, что раньше была жировая печень. Именно холестерин/липидный профиль показывают обмен жиров. У вас с этим не очень по анализам. Плюс сделайте анализ на с-пептид и пересдайте ферритин в другой лаборатории
Ответ дляAlinka45
А можливо що вона в Скважини з підвищеним вмістом заліза? Це може давати?
Ответ дляAlinka45
Дякую
Ответ дляirchik.ok
Возможно. Но меня смущает, что синево не обозначило рамкой очень высокий показатель ферритина, больше это смахивает на ошибку, нежели на такой высокий показатель. Пересдайте и не накручивайте себя раньше времени
Ответ дляAlinka45
Просто вік 67 років
Можливо вони не взяли в рамочку тому що в них немає цього віку в показниках?
Печенька_орео• 19 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Просто вік 67 років
Можливо на цей вік інші референси і воно в нормі, тому і не взяли в рамочку?