Покращена• 18 января 2024

Відпочинок влітку закордоном.

Привіт, дівчата. Багато років не була у відпустці, потім війна, зараз дуже холодно і дуже втомилася. Тому почала читати і дивитись про відпочинок влітку - щоб море або океан, сонечко і не жара 35-40+. Вже дивилась передачі про країни Карибського басейну, але там відпочинок, переважно, взимку. Птушкін гарно розповідав колись про мандрівки. Окрім Туреччини які країни порадите, а може, хтось розкаже, як і де відпочивали влітку за кордоном, що сподобалось, де були? Бо стрес реально вже добиває.
КоКоКоКоКоКо...• 18 января 2024
Ответ дляЛуковая
Давайте всі сядемо і будемо тужить....Вперше чергу це оздоровлення себе,дитини,а в свою чергу ми працюємо,платимо податки,надамо роботу турагентам,водіям і тд.Вони свою чергу платять податки,донатять ....Ще порадьте,як тут часто пишуть ці сумми задонатити
100%
Влітку 2022 я також думала, що не на часі. Сподівалась на 2023,але тільки в Мукачево в аквапарк з´їздили з дітьми. Чоловік служить((
Цього року просто мушу десь звозити дітей на море, да і мені треба трохи перезагрузка, бо дах їде(
КоКоКоКоКоКо...• 18 января 2024
А ще може хтось минулого року мав досвід, є тури в табори дитячі в Болгарії, разом з батьками. В мене хлопці 15 і 7 років, треба щоб обом зайшло
Луковая• 18 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
100%
Погоджуюсь з вами.Я племінників хочу вивести на море і маму,але мама не пробивна,то хоча б малих.
Луковая• 18 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Потрібно обирати обов´язково,щоб був аквапарк,тоді знайдуть обом
Луковая• 18 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Я з сином були в Хорватії в минулому році по антикризовій програмі, у селищі Клек, повних 7 днів на морі.
Залишилась задоволена,але то була моя перша поїздка за кордон,то порівнювати нема з чим.Адріатичне море дуже гарне,прозоре і чудового блакитного кольору.
А що за антикризова програма?
Я пані прохана...• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало
То просто бачити треба, яка людина виморена фізично і вимучена психологічно.
Але по рука-обличчя до попереднього коменту вже ясно, що тут за контингент.
Не обезцінюйте чуже життя і не будуть фейспалміть. Війна вже два роки, тому це природне бажання відпочити
Клевотница• 18 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Разве там не зимой сезон?
Зимой на Пхукете и в Паттайи
Юлия Крамарева• 18 января 2024
Ответ дляЛуковая
А що за антикризова програма?
Тут на кідстаф є турагент,який пропонує цю програму,там є ще в Грецію та Італію.Здається в понеділок вона робила промопублікації по цій програмі, але зараз посилання неактивне.Її нік -tourdream,це не реклама,людина мені все детально розповіла і проконсультувала,як новачка.
Трактор Віка• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало
Мій кум мав 10 днів відпустки і зумів виїхати на морько з родиною. Дуже радів і гарно відпочив. Зараз знову їбошить тварюк під Куп´янськом. А жінка пішла осьо парамедиком на інший напрям. І?
Трактор Віка• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало
Просто прочитала оце все про ’заморилася, стрес’, а у голові розповідь сестри як він спить (точніше не спить) ночами, тр сльози самі котяться.

А по питанню, то ви, мабуть, помилились, і мали на увазі ’МИ в цій історії до чого?’. Щоб вам ваш рожевий світ не псували реальністю. Хтось воює, хтось горює, а хтось гарцює.(((
Поліція скорботи на проводі)
Неновая почта• 18 января 2024
Ответ дляКлевотница
Зимой на Пхукете и в Паттайи
а разве они в разных полушариях находятся?) что-то вы странное пишете.
Наизнанку• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я смотрю туры с экскурсиями сразу. Я так поняла, в кафе там не дёшево перекусить(
Ну останній раз саме в Хорватії ми були там 4 роки тому, то вечеря на двох 1000грн була.
Луковая• 18 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Дякую
Трактор Віка• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Культур мультур
Музеї, руїни - якраз у старшої період захоплення стародавньою Грецією після уроків історії.
Трактор Віка• 18 января 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
А хтось включений з 2014.
Сумніваюся, що та пані з племінником 10 років ридає і спить на підлозі із солідарності.
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляЛуковая
Я не дуже раджу.Відправляла,то місця собі не знаходила.Потім вартість вища,можна було вдвох відпочити за таку вартість
Я отправила в один из лучших на Западе Украины, сама отвезла, пообедала с детьми, все посмотрела,палаты, столовую, территорию. Дети ходили в горы, куча конкурсов, дискотеки, экскурсии, вечера украинские. Я тоже переживала, как любая мама, у меня старший сын скромный интроверт, в палате ребята попались хорошие, все всем делились, никто никто не мазал пастой, не обижал, не курили за углами. В магазин с вожатыми ходили, телефоны не отбирали, дети были на связи,но в игры никто сутками не играл - некогда было
Жена аллигатора• 18 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Можете підказати, через які сайти чи як бронювали житло? Хочемо спробувати машиною у Хорватії, але ніколи самі не їздили. Якось дуже страшно)) і не знаю, з чого починати.
Через групи в Фейсбуці, хорватські групи де власники самі пропонують житло, без посередників. Шукайте по назві apartmani Hrvatska.
Трактор Віка• 18 января 2024
Авторе, розкажу про Грецію. Їздили на 12 днів на початку серпня.

Дорога через Польщу, туди й назад на трьох було 20 000 - лише квитки, без оренди ночівлі. Ночували туди в Катовіцах, назад у Варшаві. Їздила з приятелькою і нашими дітьми, загалом 2 дорослих і 5 дітей від 17 до 8.

Все орендували самі через букінг, квартиру в Афінах, будиночок в селі на Халкідіках. Всюди готували самостійно, іноді їли в кафе.
Греція дорога країна, це потрібно враховувати. Але Лідл рятує)))
Були там вперше, тому в маршрут включили Афіни. Наступного разу просто поїдемо на Корфу чи на Кіпр, тільки на море.

Загалом, у мене вийшло близько 1800 євро на трьох - оренда, їжа і дорога вже в самій країні. Їздили на таксі, метро, поїздом, автобусом. Таксі на диво недорого.

В Афінах є чотири лінії хоп он-хоп офф бас - екскурсійний автобус, який можна використовувати як транспорт. Квиток разовий 20 євро на два дні. Молодший безкоштовно))) Об’їхали центр і їздили на центральний пляж. Народу не сильно багато було.

Потім перемістилися на Халкідіки в Лутру, там типові середземноморські пейзажі із сосновим лісом і вапняковими скелями. Море чудове, їжаків не було через сірководневе джерело. Жили взагалі на якомусь невеличкому хуторі, до села ще треба було йти. Людей мало, росіян немає, дрібна галька і уламки скель. В селищі магаз, кафешки. Ціни більш менш. Албанці як у нас цигани - шумні, темношкірі і торгують всім)))

Розуміти грецьку виявилося просто: мегалодром - автобан, біблія - книга ітд)))
Луковая• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я також задоволена, але страх,що дитина сама в лагері і тд.Взаємодія різних дітей,але малий задоволений і проситься ще
Гуляю босоніж• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало

Так всегда было. Ничего нового вы не рассказали. У кого-то война в 2014 началась, а кто-то жил как ничего и не случилось
Garriet• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Торік була в Іспанії, позаторік у Чорногорії. Цього літа дивлюся Грецію або Хорватію. Треба жити далі попри все. І відпочивати, щоб дах втримати
Скажіть, будь ласка, в якому місяці були в Чорногорії? Бо теж планую туди чи Хорватію, люблю червень, але переживаю, чи ще не буде холодно на Адріатиці
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляGarriet
20-ті числа червня, були 3 тижні. Жили в Бечічах в апартах. Гуляти зручно пішки і в Будву, і в Св. Влас. Маркети поруч були з гарним вибором. Їздили самі в Тіват, Котор, Херциг Нові. Їхали з Києва автобусом з Альфом. Приїхали раніше заявленого часу, бо швидко кордони проходили. І мені, і дітям дуже сподобалося
З родзинкою• 18 января 2024
Ответ дляЛуковая
Я так відправила, добре, що в Яремче , а не в Хорватію, прийшлося 800 км їхати і забирати. Дітей викосила якась інфекція, моя дитина взагалі практично не хворіє, але ій і швидку викликали і потім вона ще довго ’відходила’ від оздоровлення. То добре, що ’всього’ 800 км, а люди їхали з Запоріжжя і Харкова забирати дітей. Від ідей табору не відмовилися, але будемо серйозно думати, бо ціни досить значні за такий ’відпочинок’.
Луковая• 18 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
За наші табори,то мовчу.Мама племінників відправила на відпочинок, поїхала зустрічати,а всі діти отруєнні кавуном.Всесь вагон блював,температура, до дуже тяжкого хлопця швидку викликали.
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляЛуковая
Болгарські теж таким славляться
Мядуза аля моргонер• 18 января 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Дякую!
Луковая• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Болгарські теж таким славляться
В нашому не було нічого подібного, лише вкінці відпочинку червоне горло в дитини і підкашлювати став.Вожата звязалась зі мною і швидко до лікаря відвела,то все добре.
Поросенка• 18 января 2024
Моя подруга на Шрі-Ланку часто літає або в Тайланд
Неновая почта• 18 января 2024
Ответ дляПоросенка
летом?
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляЛуковая
У мене діти - спортсмени, постійно на збори в Болгарію їздять. Буває треш трешовий((