Покращена• 18 января 2024

Відпочинок влітку закордоном.

Привіт, дівчата. Багато років не була у відпустці, потім війна, зараз дуже холодно і дуже втомилася. Тому почала читати і дивитись про відпочинок влітку - щоб море або океан, сонечко і не жара 35-40+. Вже дивилась передачі про країни Карибського басейну, але там відпочинок, переважно, взимку. Птушкін гарно розповідав колись про мандрівки. Окрім Туреччини які країни порадите, а може, хтось розкаже, як і де відпочивали влітку за кордоном, що сподобалось, де були? Бо стрес реально вже добиває.
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляГубка Боб
До Милана на поезде,около 25€ с человека
Отель Best Western Regina..что-то то типа того))
Я бы сказала,это отдых без детей,чтоб насладиться Италией как она есть)
Р.S. сужу по своим детям
Мы просто в Украине) поезда в Милан не ходят (((
Губка Боб• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Sorry..я подумала вы имеете ввиду до Милана из С. Маргариты
Из Украины ходят автобусы или поезда До Вены,Будапешта. А там на поезде
Жена аллигатора• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А где именно останавливались? В Санта-маргарите?
А до Милана как?
До Мілана є автобуси з України, з заходу було 4000 грн білет, з Києва буде дорожче думаю. Є недорогі авіарейси з Кракова.
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляЖена аллигатора
До Кракова, потім до Мілана...довго(
автор Покращена • 18 января 2024
Ответ дляПрилипало
Племінник вперше з лютого 2022 приїхав додому всього на 7 днів. Штурмовик. От де ’дуже холодно, втомилася і добиває стрес’.

Враження, що це щось нове від ІПСО-військ. То вчора на поприщену моську назва теми ’у мене трагедія’, то сьогодні оце уставшеє.
Ну якщо ви вже обсираєте мене через те, що я у постійному стресі, то хоч майте сміливість сказати особисто. Що такого в тому, що я втомилася? Я військовим допомагаю з 2014 року, працюю, роблю донати постійно. В мене рідні в Херсоні і Бердянську без змоги виїхати. Так, в мене стрес. Вас це дуже заїло, я бачу? Так, я хочу зробити перерву і так, я хочу на море - відпочити морально і показати море дитині, яка теж не відпочиває. Що з вами не так? Чого ви така зла?
автор Покращена • 18 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Тобто бюджет не зупиняє по вибору?
Бо, якщо ви маєте, наприклад, 40К, то вглиб Європи навіть грошей не вистачить добратись . Хорватія- прекрасна. Але зараз туди треба мінімум 80К
Ну я працюю багато років без відпустки, особливо гроші нікуди не витрачала, тому має вистачити заощаджень.
автор Покращена • 18 января 2024
Ответ дляПрилипало
Просто прочитала оце все про ’заморилася, стрес’, а у голові розповідь сестри як він спить (точніше не спить) ночами, тр сльози самі котяться.

А по питанню, то ви, мабуть, помилились, і мали на увазі ’МИ в цій історії до чого?’. Щоб вам ваш рожевий світ не псували реальністю. Хтось воює, хтось горює, а хтось гарцює.(((
Так, заморочилася і стрес. Я не сплю нормально вночі другий рік, маю вже проблеми з серцем. І я не гарцюю, я з 2014 року допомагаю військовим. А ви ці роки що робили? Певно, гарцювали і для вас війни не існувало, лише, коли племінник в штурмову потрапив?
автор Покращена • 18 января 2024
Ответ дляТрактор Віка
Авторе, розкажу про Грецію. Їздили на 12 днів на початку серпня.

Дорога через Польщу, туди й назад на трьох було 20 000 - лише квитки, без оренди ночівлі. Ночували туди в Катовіцах, назад у Варшаві. Їздила з приятелькою і нашими дітьми, загалом 2 дорослих і 5 дітей від 17 до 8.

Все орендували самі через букінг, квартиру в Афінах, будиночок в селі на Халкідіках. Всюди готували самостійно, іноді їли в кафе.
Греція дорога країна, це потрібно враховувати. Але Лідл рятує)))
Були там вперше, тому в маршрут включили Афіни. Наступного разу просто поїдемо на Корфу чи на Кіпр, тільки на море.

Загалом, у мене вийшло близько 1800 євро на трьох - оренда, їжа і дорога вже в самій країні. Їздили на таксі, метро, поїздом, автобусом. Таксі на диво недорого.

В Афінах є чотири лінії хоп он-хоп офф бас - екскурсійний автобус, який можна використовувати як транспорт. Квиток разовий 20 євро на два дні. Молодший безкоштовно))) Об’їхали центр і їздили на центральний пляж. Народу не сильно багато було.

Потім перемістилися на Халкідіки в Лутру, там типові середземноморські пейзажі із сосновим лісом і вапняковими скелями. Море чудове, їжаків не було через сірководневе джерело. Жили взагалі на якомусь невеличкому хуторі, до села ще треба було йти. Людей мало, росіян немає, дрібна галька і уламки скель. В селищі магаз, кафешки. Ціни більш менш. Албанці як у нас цигани - шумні, темношкірі і торгують всім)))

Розуміти грецьку виявилося просто: мегалодром - автобан, біблія - книга ітд)))
Дякую за цікаву розповідь! Дітям сподобалось?
автор Покращена • 18 января 2024
Ответ дляПоросенка
Моя подруга на Шрі-Ланку часто літає або в Тайланд
Але ж не влітку?
автор Покращена • 18 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Тем более, берите Бали, еще и фрукты будете вкусные есть за недорого. Нах вам хорватия? Она дороже Черногории, там все немцы и итальянцы чилят, цены выше Черногории в разы, по сути все тож самое, страна одна была, море тогда вы знаете какое. А вы в Португалии купались в океане?
Мексику можете, но это др бюджет.
Так, купалися. Але чесно скажу, враження не дуже, бо вода прохолодна. Пляжі чисті, гарні краєвиди, сервіс гарний, навіть туалети чисті і доглянуті і з охоронцем. І подивитись саму країну цікаво як дітям, так і дорослим.
Щодо Мексики, то туди краще їхати з грудня по квітень, бо з травня сезон дощів починається. Тобто, як і Таїланд, країни Карибського басейну краще відвідувати взимку.
Крапипопка• 18 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
В Греции будет жарко очень
залежно яка, Пієрія не буде
Наизнанку• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Гарного вам відпочинку❤️
Мінімум 14 днів, краще 30)
СпайдерВумен• 18 января 2024
Ответ дляБорщичок
Как долго ехать с Одессы в Болгарию автобусом?
Ми їхали 17 годин.Через паромну переправу Орлівка
СпайдерВумен• 18 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Скільки їхати автобусом з Одеси? То через Рені? Довго стояли на кордоні? Зупинки часто робили?
Ми через поромну переправу Орлівка Ісача( Румінія).На паромі 15 хвилин.З Одеси доїхали за 17 годин
З родзинкою• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Так, сподобалося ) Жили в Салоу, їздили в Таррагону, Камбрильс, Барселону. Окремо день на Порт Авентура (було дня замало). Квитки торік у лютому на Візз дуже дешеві були, житло бронювала з кухонькою. Обійшлася Іспанія дешевше, ніж ось Хорватію прикинула на це літо))
Колись довелося побувати в Таррагоні- місто де час відчувався по іншому, ранок , маленька кругла площа де за столиками чоловіки потягують з бокальчиків напої і розмовляють про життя. Кінець вересня - чудова погода для Іспанії, жили в Ла- Пінела, іздили на екскурсію в Барселону, на Монтсеррат, в Фігерос - вміють же люди берегти історію.
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Так, дуже гарне містечко! Повернулася б туди залюбки)
Да, я блондинка!• 18 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
В Греции будет жарко очень
В Греции в июне отлично
Дівчина Бобула• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Я знаю про це, тому і написала, окрім Туреччини
я боюсь, закритих кордонів пандемії..уже встрягли в 20
Бринзолетта• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Тенерифе в октябре отлично, так же Италия, Испания в сентябре шикарно. Я никогда не езжу отдыхать летом. Май или сентябрь- октябрь. Турция так же хороша в середине мая.
Бринзолетта• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Дуже дякую! Так гарно розповідаєте, буду дивитись.
Бронируйте жилье на Airbnb , покупаете сами билеты и будет Вам счастье в разы дешевле турагенств.
Цикавенная• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Поки що читаю, що пишуть дівчата. Потім буду читати про ті країни. В червні не можу їхати. Лише липень і серпень залишаються і перший тиждень вересня. Я так розумію, з вибору лише Європейські країни для літнього відпочинку?
Торік була з дітьми в Греції, Корінф, в середині липня. Така спека пекельна… о 6 вечора виходиш на вулицю, повітря таке розпечене, наче можна його розрізати, дуже багато часу довелося проводити в приміщенні з кондиціонерами
Не против• 18 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Болгарія.Святий Влас.Торік на 10 днів зі сніданком 2+1, 20 тис.З Одеси бусом.
Спекотно не було, бо в горах
Это тур от агенства или сами организовывали всё?
Не против• 18 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Т.е.двп дня в пути и 10 на море, правильно?где Вы жили?отель?питание?
Не против• 18 января 2024
Ответ дляЛуковая
З початком війни нормального відпочинку не було,лише вивозила дитину з України, то попали на Балтійське море і то за радість.Минулого року відправила малого в Болгарію,а цього року хочу на море і я.Але можливо поїдемо в Бакоту всієї сім´єю,як аналог морю.
Как Вы ребенка отправили в Болгарию?
Поліцейський патруль• 19 января 2024
Ответ дляПокращена
Рік я б ще потерпіла, я вже 9 років без відпустки взагалі. І дуже дається взнаки втома. Тому вмикаю все про море - музику, передачі передивляюсь
Мы ездили в Грецию в первых числах июня и в середине сентября.
Это несезон, цены низкие, пляжи не забиты турЫстами.
Вода+20-21, воздух +30-35. Мне самый кайф, а для греков еще ’холодно’
Но это было задолго до войны. Сейчас не до путешествий.
Еще в конце февраля-начале марта летали на Шри Ланку. Но сильный перепад температур (из +35 в -5) дался нелегко, неделю не могла выйти из дома ))))
автор Покращена • 19 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Саме так і дивлюся. Дякую!
автор Покращена • 19 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Ви знаєте, я з вами згодна. Також раніше відпочивати їздила саме у вересні або у травні, але зараз вільний лише липень-серпень і перший тиждень вересня. Тому і проблема з температурами для мене актуальна.
автор Покращена • 19 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Гарного вам відпочинку❤️
Мінімум 14 днів, краще 30)
Оооо, так, 30 то взагалі, розкіш)) Але днів 14 точно, планую.) Дякую вам!
Луковая• 19 января 2024
Ответ дляНе против
Как Вы ребенка отправили в Болгарию?
Звернулась в агентство, що організовує тури,забронювала і скинула оплату
4есотка• 19 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Кінець червня й до середини липня. Дорога з багажем і добиранням до а/п 33 тис. на трьох, апарт-готель з кухнею і сніданком на 2 тижні 50 тис.грн. Там вже не рахувала особливо, але небагато) продукти дешеві - Ашан, Керіфур. Харчуватися можна було в готелі за оплату (обід, вечеря шв. стіл до 16 євро), але й у місті доступно. Більшість витрат - на екскурсії, поїздки були
А можна вас запитати назву апарт-готелю?