Покращена• 18 января 2024

Відпочинок влітку закордоном.

Привіт, дівчата. Багато років не була у відпустці, потім війна, зараз дуже холодно і дуже втомилася. Тому почала читати і дивитись про відпочинок влітку - щоб море або океан, сонечко і не жара 35-40+. Вже дивилась передачі про країни Карибського басейну, але там відпочинок, переважно, взимку. Птушкін гарно розповідав колись про мандрівки. Окрім Туреччини які країни порадите, а може, хтось розкаже, як і де відпочивали влітку за кордоном, що сподобалось, де були? Бо стрес реально вже добиває.
Мядуза аля моргонер• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
📸 Подивіться цей допис у Facebook https://www.facebook.com/share/3LTnAA3xooyAbeW2/?m...
Дуже дякую
котопёс• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я отправила в один из лучших на Западе Украины, сама отвезла, пообедала с детьми, все посмотрела,палаты, столовую, территорию. Дети ходили в горы, куча конкурсов, дискотеки, экскурсии, вечера украинские. Я тоже переживала, как любая мама, у меня старший сын скромный интроверт, в палате ребята попались хорошие, все всем делились, никто никто не мазал пастой, не обижал, не курили за углами. В магазин с вожатыми ходили, телефоны не отбирали, дети были на связи,но в игры никто сутками не играл - некогда было
А какой именно?
Мечтаю своего сдать , он у меня Толе не оч общительный, но плюс ещё много чего не ест. Но хотелось бы, чтобы учил общаться. 13лет
Поросенка• 18 января 2024
Ответ дляНеновая почта
летом?
Ні, зимою. Не дочитала, що треба літній відпочинок))
Губка Боб• 18 января 2024
Всё зависит от вашего бюджета...
Испания не дорогая,курортный городок Salou например,очень хороший пляж с прозрачной водой
Майорка очень понравилась,бухты с бирюзовой водой )
Хорватия,Черногория как вариант, вообщем-то все страны Средиземного моря шикарны для отдыха
Италия( Лигурия) очень колоритный отдых,но очень редки отели все включено
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ длякотопёс
А какой именно?
Эдельвейс, Микуличин. Очень вкусно готовят, все продукты закупают у фермеров, там даже молочка и курятина другая на вкус. 13 лет отличный возраст для лагеря, дайте с собой много пар носок и трусов , плохо вещи сохнут+ могут быть дожди.
Жена аллигатора• 18 января 2024
Ответ дляГубка Боб
Всё зависит от вашего бюджета...
Розкажіть трошки про Лігурію, що варто там подивитися, і чи ж хороші пляжі з чистою водою?
Nikol-9a2f• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Торік була в Іспанії, позаторік у Чорногорії. Цього літа дивлюся Грецію або Хорватію. Треба жити далі попри все. І відпочивати, щоб дах втримати
А я торік в Чорногорії, цього літа дивлюся Іспанію) Де саме були в Іспанії? Сподобалось ?
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Так, сподобалося ) Жили в Салоу, їздили в Таррагону, Камбрильс, Барселону. Окремо день на Порт Авентура (було дня замало). Квитки торік у лютому на Візз дуже дешеві були, житло бронювала з кухонькою. Обійшлася Іспанія дешевше, ніж ось Хорватію прикинула на це літо))
Клевотница• 18 января 2024
Ответ дляНеновая почта
а разве они в разных полушариях находятся?) что-то вы странное пишете.
Разные климаты. На самуи сезон дождей зимой. Ну не верите мне, это нормально. Можете погуглить)))
Юлия Крамарева• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
В якому місяці ви були в Іспанії, на скільки днів був відпочинок і скільки вам це по грошах вийшло?
Nikol-9a2f• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Круто! Дякую. А Підскажіть з аеропорту з Барселони до Салоу як добиралися?
Намазюкана нішою• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Хорватія і Чорногорія - це не Середземне, а Адріатичне)) І нормальної воно т-ри в липні-серпні
Удалено администрацией...
Намазюкана нішою• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Бред, Адриатическое море теплое в Хорватии и Черногории в июле и августе
Бред-это ваш коммент и еще 4ро таких же, которые больше нигде не были.
Намазюкана нішою• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Була в Португалії, Чорногорії, Турції, Франції, Німеччині, в Канаді.
Тем более, берите Бали, еще и фрукты будете вкусные есть за недорого. Нах вам хорватия? Она дороже Черногории, там все немцы и итальянцы чилят, цены выше Черногории в разы, по сути все тож самое, страна одна была, море тогда вы знаете какое. А вы в Португалии купались в океане?
Мексику можете, но это др бюджет.
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Удалено администрацией...
Намазюкана нішою• 18 января 2024
Удалено администрацией...
Намазюкана нішою• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Удалено администрацией...
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Автобуси Басплана кожні 20-30 хв від терміналу, 1:20 десь їде. Усіх запитують, хто де житиме, роблять зручні зупинки) Дуже комфортно
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Кінець червня й до середини липня. Дорога з багажем і добиранням до а/п 33 тис. на трьох, апарт-готель з кухнею і сніданком на 2 тижні 50 тис.грн. Там вже не рахувала особливо, але небагато) продукти дешеві - Ашан, Керіфур. Харчуватися можна було в готелі за оплату (обід, вечеря шв. стіл до 16 євро), але й у місті доступно. Більшість витрат - на екскурсії, поїздки були
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Удалено администрацией...
Губка Боб• 18 января 2024
Ответ дляЖена аллигатора
В Лигурию добрались из Милана на поезде в Санта-Маргариту,брали велосипеды и катались по побережью до Портофино,просто божественная красота везде !
Есть в Рапалло канатная дорога,на каждом шагу кафе и рестораны а настоящей итальянской пастой
Санта-Маргарита Лигурия впечатлила очень
Жена аллигатора• 18 января 2024
Ответ дляГубка Боб
Дякую!
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляГубка Боб
А где именно останавливались? В Санта-маргарите?
А до Милана как?
Жена аллигатора• 18 января 2024
Ответ дляГубка Боб
А як пляжний відпочинок як там?
Nikol-9a2f• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А Я Самая Самая• 18 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Болгарія.Святий Влас.Торік на 10 днів зі сніданком 2+1, 20 тис.З Одеси бусом.
Спекотно не було, бо в горах
Скільки їхати автобусом з Одеси? То через Рені? Довго стояли на кордоні? Зупинки часто робили?
Nikol-9a2f• 18 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
20-ті числа червня, були 3 тижні. Жили в Бечічах в апартах. Гуляти зручно пішки і в Будву, і в Св. Влас. Маркети поруч були з гарним вибором. Їздили самі в Тіват, Котор, Херциг Нові. Їхали з Києва автобусом з Альфом. Приїхали раніше заявленого часу, бо швидко кордони проходили. І мені, і дітям дуже сподобалося
Св. Стефан мабудь мали на увазі) св Влас наче в Болгарії. Ми теж в Бечичах зупинялись на три тижня, пляж краще, а в Будву гуляти. Взагалі сподобалось.
Я_з_Франека• 18 января 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Так, то вже з Болгарією змішалося ))) Дякую! У Св. Власі дитина була на зборах влітку
Губка Боб• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А до Милана как?
До Милана на поезде,около 25€ с человека
Отель Best Western Regina..что-то то типа того))
Я бы сказала,это отдых без детей,чтоб насладиться Италией как она есть)
Р.S. сужу по своим детям
Губка Боб• 18 января 2024
Ответ дляЖена аллигатора
А як пляжний відпочинок як там?
Галька,есть пляжи городские бесплатные,вода чистая