Захекалася читать• 18 января 2024
Нарощування вій і контактні лінзи
дівчата, замислилась про нарощування вій вперше, але дуже давно вже ношу контактні лінзи. хто в такій же ситуації, варто чи ні спробувати наростити вії? чи краще не робити цього оскільки лінзи? ще боюсь того, що часто є алергія на клей
Правильно_Валерчик• 18 января 2024
Была уже с ресницами, когда линзы попробовала, нормально все, первый раз когда учили , проредила себе ресницы, а потом привыкаешь)
Захекалася читать
• 18 января 2024
Ответ дляЗнову Я
я в линзах наращиваю.но потом ожоги лечу
а что за ожоги? глаза?
Знову Я• 18 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
а что за ожоги? глаза?
от клея)частое осложнение при наращивании-покраснение
Захекалася читать
• 18 января 2024
Ответ дляЗнову Я
и что в таком случае делать?
Знову Я• 18 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
и что в таком случае делать?
проходит за 4 дня,я капаю капли
Захекалася читать
• 18 января 2024
Ответ дляЗнову Я
проходит за 4 дня,я капаю капли
а какие капли?
Ane4ka-9cee• 18 января 2024
Нарощую вже багато років, лінзи на процедуру не знімаю, бо їду за кермом. Алергія буває часто, капаю дексаметазонові краплі
Захекалася читать
• 18 января 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
капаєте коли зняті лінзи? дексаметазонові каплі це така назва?
САМ_ТАКОЙ• 18 января 2024
Много лет наращиваю в линзах, не знаю про какие ожоги тут пишут. Наоборот, линза предохраняет от попадания паров клея в глаз.