3@йk@• 18 января 2024
Я парфумерний жлоб
коли хтось з жіночого оточення питає назву моїх парфумів, щоб купити собі такі ж, максимально викручуюсь щоб не казати.
або й просто кажу "не скажу", бо тільки Я маю так пахнути )
а ви?
Результат:
вже голосів:
84 (84.85%)
мені не шкода
15 (15.15%)
я теж
Леди_на_драндулете• 18 января 2024
В мене не запитують, але якщо хтось поцікавиться скажу. Ми з подругою однакові футболки собі іноді купуємо, бо у нас смаки схожі, мені все одно, бо кожна річ на різних людях буде різна, як власне і парфуми
Знову Я• 18 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Чи Вам не пофігу на якусь недокохану Маньку в сильному халаті яка ті парфуми лише тут у темах і бачила?
Повірте мені, адекватна самодостатня щаслива людина ніколи нічого подібного не зробить.
Ошеламиссимо• 18 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Цікаво де ви побачили засудження 🤣🤣🤣
Психоаналітика давно відвідували?
В вас явно якийсь комплекс з цього приводу.
Психоаналітика давно відвідували?
О, вот и пошли диагнозы незнакомым людям. Как вас зацепило. Тоже айфон хотите 🤣
Ошеламиссимо• 18 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
ну так они же и старые бывают
А почему если айфон покупают в кредит, сразу осуждение. А если машину, которую не могут себе позволить -это окнорм?
Работать надо• 18 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Я навіть задарма не візьму той айфон.
Це мені з розряду ’купи слона ’
Не кожна людина то здатна усвідомити.
Гарного вам дня і будьте щасливі 💗
Це мені з розряду ’купи слона ’
Не кожна людина то здатна усвідомити.
Гарного вам дня і будьте щасливі 💗
Petrovna after 50• 18 января 2024
Ответ дляничевока
С удовольствием рассказываю, тем более что ароматы на разной коже по разному раскрываются
да ,это так ,например на мне и сестре духи по разному пахнут
САМ_ТАКОЙ• 18 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Я навіть задарма не візьму той айфон.
Це мені з розряду ’купи слона ’
Не кожна людина то здатна усвідомити.
Гарного вам дня і будьте щасливі 💗
Це мені з розряду ’купи слона ’
Не кожна людина то здатна усвідомити.
Гарного вам дня і будьте щасливі 💗
не зарекайтесь) я их тоже не любила и не понимала, но когда мой любимый хуавей ’потерялся’, то пришлось купить айфон. Ибо самс не хотела, остальные китайцы как тоже не по душе мне, вот и оказалось что выбора при всем выборе у меня то и нет. Но я у меня 12 и я не гонюсь каждый год новый брать, только по мере необходимости
Блискавична• 18 января 2024
В мене їх багато, парфюмерного ’я’ немає, тому зовсім не шкода сказати. Якщо цей запах мені подобається, то буде приємно його на комусь відчувати.
Якби я в когось запитала про аромат, то це було б навряд чи для того, щоб собі купити, а просто з інтересу, впізнала-не впізнала, люблю цю тему
Работать надо• 18 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та я не зарікаюсь, просто говорю про данний момент.
Я взагалі першопочатково айфон зовсім в іншому контексті згадала. А тут як завжди кожен побачив свою болючу мозоль.
Я до недавна зовсім і до парфумів була байдужа і скажи мені хтось років 5 тому, що я буду декілька сотень євро на рік викидати на парфуми - я б не повірила тоді.
Тому й кажу, що в кожного свої якісь заморочки і це нормальна річ.
Комусь сумки, комусь взуття, комусь амфори, комусь парфуми, комусь квартири, комусь машини, комусь подорожі, яхти, вілли, комусь усе найкраще і одразу. Нажаль, поки що не мені :)))
Работать надо• 18 января 2024
Блін от навіть телефон править айфони на амфори 🤣🤣🤣 самсунг він такий, не айфон, не айфон 🤣🤣🤣
САМ_ТАКОЙ• 18 января 2024
Ответ дляРаботать надо
100% у каждого свои заморочки)
У меня обувь и парфюмки, вечно хочется что то еще.
Но так как ароматы стали быстро надоедать, для меня выходом стали отливанты, это так удобно и по деньгам не больно
Работать надо• 18 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
100% у каждого свои заморочки)
А я щодо парфумів більше флакончиковий маніяк. На отих розпивах парфюмерних люблю купувати залишок у флаконі, навіть якщо сам парфум так собі. Ми з приятельками часто збираємось 10-20 людей і замовляємо з офіційного сайту флакон чи два, залежить хто скільки хоче. Купуємо атомайзери і розпиваємо. Так і в оригінальності впевнені і по грошам не накладно і все спробувати можна.
Але я якось звикла довіряти людям, відгукам. На тому ж Кремчику. То ж щоб підробку купити треба ще заморочитись. Та й репутацію напрацьовану роками псувати заради якихось копійок. Не вийде ж підробками торгувати весь час. Зараз слава швидко шириться.
САМ_ТАКОЙ• 18 января 2024
Ответ дляРаботать надо
на удивление раз таки попала на кремчике на что то непонятное. Причем оба аромата знала, поэтому понимала что точно не оно.. и дело не в отстояться или еще чем то, точно было не то. Но девочка приняла возврат