Чебураха з перцем• 19 января 2024
Копрограмма інформативний аналіз?
Хочу обстежити жкт. Які саме аналізи можна здати? Причина знижений апетит ( на глісти здавала постійно - ніколи нічого не знаходили). Є дискинизія, але на узі ніколи нема застоя жовчі.
Завжди мало• 19 января 2024
А гемоглобин и ферритин в норме? Очень часто это причина плохого аппетита
из_под_тишка• 19 января 2024
Розкажу наш досвід з паразитами. Всі аналізи калу не знаходили паразитів. 3 тижні приймав син жовчогінні і для печінки + крапельниці ( були покази по узд, так само діскінезія, знижений апетит, часом живіт повередині пупка болів і нудило) і тоді аж аналіз крові показав лямблії, здали кал пцр на лямблії - підтвердився.
Метровий сантиметр• 19 января 2024
Копрограмма - информативный анализ для первичного обследования, в том числе и наличие я/г. Он показывает степень переваривания пищи, а значит в каком органе далее искать патологию.
Чебураха з перцем
• 19 января 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ні, понижений і залізо і ферктин. Підіймаю переодично.
Чебураха з перцем
• 19 января 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Дякую!
Чебураха з перцем
• 19 января 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Дякую!