Любительница• 19 января 2024
Пілінг для обличчя
Дівчата , порадьте пілінг для вікової шкіри обличчя щоб можно були використовувати вдома , щоб був дієвий гарний
Каляка маляка• 19 января 2024
для вікової шкіри?
використовувати вдома?
дієвий гарний?
Шото надо вычеркнуть))
використовувати вдома?
дієвий гарний?
Шото надо вычеркнуть))
Дело было давно• 19 января 2024
Ну прям чтоб очень действенный - это к косметологу. Потому что это пилинги с высоким % кислот и дома вы можете сделать только хуже.
А если те, которые можно использовать дома - то от них супер эффекта не будет, разве что небольшой. Apis, Ordinary, Bravura - например
Кидаю курити• 19 января 2024
Ответ дляКаляка маляка
для вікової шкіри?
використовувати вдома?
дієвий гарний?
Шото надо вычеркнуть))
використовувати вдома?
дієвий гарний?
Шото надо вычеркнуть))
100%
Светка-пипетка• 19 января 2024
Anubis caviar & pearl peeling, але він дорожчий за Apis і Ordinary.
Любительница
• 19 января 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Будь-який пілінг з молочною кислотою. Безпечно і дієво.
Поки зупинилася на цьому . Дякую за пораду
Мальдивирую• 19 января 2024
Biorepeel зелений в ампулах. Це єдине дієве з усього що пробувала. Інші просто трохи освіжали обличчя
Любительница
• 19 января 2024
Ответ дляМальдивирую
Отакий ? Чи це не в ампулах
Любительница
• 20 января 2024
Ответ дляNadyn
Поддерживаю, очень классный пилинг для домашнего ухода за возрастной кожей, можно использовать на постоянной основе. К нему ещё маска есть, результ видно сразу.👍
Оце він? А де ви його замовляєте? Ціна дорогувата ((