В рот не ложи• 19 января 2024
Ви б віддали дитину на таку «хореографію»?
Посилання нижче.
ДА да да• 19 января 2024
Это контемп) у меня дочка таким занимается, какие там постановки - уххх) суть в том, что каждый танец - история.
После шести ни-ни• 19 января 2024
Це ж вона тільки вчить рухи, буде красивий танець
Розширяйте кругозор!
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ дляДА да да
До цього тренера.
ДА да да• 19 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
До цього тренера.
Тренера не знаю, как по инсте определить какой он. Главное, чтоб тренер с детьми общий язык находил)
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Це тренер на відео?
Так.
Цю дитину мені рекомендували, як тренера
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ дляДА да да
А чому навчає, то вам байдуже, так?
Чупа-чупс• 19 января 2024
Якщо дитині прикипить до душі, то чого не віддати?
Але я далека саме від такого.
Сон і дрімота• 19 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Так.
Що тут рекомендувати? Їй самій ще вчитися і вчитися, тут ні фізичної форми, ні впевненості в рухах, ні освіти педагогічної. Напевно просто батьки дали кошти на студію і дівчинка грається в тренера. Ходити на такі танці - марна трата часу та коштів.
Замороженная селедка• 19 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
До цього тренера.
До цього не віддала б
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Ось і я про це.
Дитині ще добряче вчитися, а не других навчати
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ дляДА да да
Ну ви ж не сліпа.
Бачите рухи, геометрію тіла, пластичність.
Чупа-чупс• 19 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Я вам більше скажу: всі ці плавання/футболи/карате/випилювання лобзиком переважно марна трата часу та коштів. Але це і є життя.
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ для4udik
Тільки я очікувала побачити там як мінімум пілон?😂
Мені так краще вже пілон
Сон і дрімота• 19 января 2024
Ответ для4udik
Я теж заходила в очікуванні якогось тверка
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
А що не марна трата тоді?
90x60x90• 19 января 2024
Непрофессионально ,девочке кажется что она танцует .
Реальные мастера контемпа ,так двигаются ,от движений , эмоций и энергии крышу сносит ,понискнш каждое движение ,а на видео детский сад.
Вспомнить даже Танцуют все ,какие постановки контемпа ,ух .
Чупа-чупс• 19 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
А що не марна трата тоді?
До чого це питання?
Для мене важливо, щоб дитина отримувала задоволення від життя.
Хоче танцювати - нехай танцює.
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
До чого це питання?
Хоче танцювати - нехай танцює.
Просто цікаво.
Бо трохи згода з вами.
Зупка_цем• 19 января 2024
У меня у малого была молодая тренер.
Но она была классная и доучивалась (наверное в танцевальном училище?).
Ладила с детьми хорошо. Дети были 3-5 лет
И группы старших девочек. Типа 6-8 и 9-12 наверное (судя по размерам, они приходили после нашей тренировки).
Но малой занимался хип-хопом. (Из-за войны перестали, хотя там даже абонемент с деньгами остался)
Короче возраст не показатель. А эта из инсты мне не понравилась
Чупа-чупс• 19 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Просто цікаво.
Бо трохи згода з вами.
Ну дивіться. Я витрачаю шалені кошти на вишивку бісером, але від цього ніякої користі немає. Лише шалене задоволення.
Те саме у мене зі спортзалом. Я не схудла і досягнень ніяких не маю. Але маю гарний настрій після тренувань.
На цьому відео нічого критичного не побачила.
Я не очікую, що моя дитина стане танцюристом. То яка мені різниця скільки дипломів і нагород у тренера.
Головне це позитивні дитячі емоції.
Чупа-чупс• 19 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
це як до Соні Морозюк йти вчитись малювати)
Дивлячись чого ви бажаєте досягти.
В рот не ложи
• 19 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
А хто це?
ОленаЖабаЗелена• 19 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Дивлячись чого ви бажаєте досягти.
я навіть розгубилась який смайлик ставить)) бо тут и серденько і ржущій і зі сльозами...все підійде)
Чупа-чупс• 19 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Якщо ви прагнете здобути призове місце на якомусь конкурсі, то Соня або ця танцюристка вам не підійдуть.
Ну а щоб провести час, то чому ні?