Ищу-брожу• 20 января 2024

Чи може так скакати температура в дитини?

О шостій ранку була 38.1 дали сироп панадол, через хвилин 40 вже була температура 36. Пройшло дві години і знову 38.3. Я була на роботі, чоловік давав сироп, можливо неправильно поміряв. Як таке може бути?
Вилами по воде• 20 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Недавно була вітрянка, то теж були такі пупирки
Перевірте на грип, при грипі темп.погано збивається або не збивається

автор Ищу-брожу • 20 января 2024
Ответ дляВилами по воде
Вона збивається але не надовго. І крім червоного горла більше нічого немає, каже, що почувається нормально.
Вилами по воде• 20 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ще раз напишу - я б перевірила на грип. Я зіштовхувалась з грипом
Мона Лиза• 20 января 2024
Ответ дляВилами по воде
Температура низька, вона не росте.
Це не грип, бо тоді була б температура височенна..
Басноплетка• 20 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Я чередую нурофен з парацетамолом
Не має значення, занадто малий інтервал
Топтунша• 20 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Бо дитина себе погано почуває при такій температурі
Погано це як?
Лежить трупом на ліжку без ознак життя? Чи ходить за вами і ниє?
Топтунша• 20 января 2024
Ответ дляМона Лиза
В даному випадку 38.1 це не температура для збивання
Бо таким чином не вироьляються антитіла до вірусу
Шта?
Темперетуру організм піднімає якраз для того щоб вбити віруси!!!

Мона Лиза• 20 января 2024
Ответ дляТоптунша
Шта?
А автор її збиває. Як вони зʼявляться?
Г@Л@В@ломка• 20 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Моя теж дуже хворіє, температура 39, коли збиваю то падає до 37,5-37. 9 лише на годину — 2, довелось підключати антибіотик, оскільки 3 доби температура була висока,а у неї проблеми з серцем, тож з температурою точно жартувати не слід. Зараз мабуть вірус мутував.
антибіотик проти вірусу?
raven_i• 20 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Це не тільки від температури залежить, а ще й від самопочуття. І це Вам будь-який лікар скаже. Якщо навіть при 37,5 погано - збивати можна і треба, якщо при 39 нормально й не було судом в анамнезі, дитина їсть, грається, то збивати не треба.
Мона Лиза• 20 января 2024
Ответ дляraven_i
Автору дитини норм, просто мамі так спокійніше
Бабка_в_кедах• 20 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Навіщо збивати 38.1 і 38,3?
Я себе сбиваю например, так как очень тело болит и голова! После пропускает! А ребенок вообще мучаться будет
Грамотний хвіст• 20 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
В тих, коли в дитини проблеми з серцем.
І не тільки - серце, нирки, нервові захворювання...і ще багато станів коли температуру треба збивати. І діти однаково хворіють що збивати її що не збивати, ніяке вбивство вірусів високою температурою не скорочує час хвороби...тільки нагрузна на серцево-судинну систему
Ананомчикус• 20 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
она может сбиваться ненадолго из-за самого препарата.
вы даете парацетамол, а возможно надо ибупрофен.
ну лично у меня такой опыт. нурофен всегда сбивает на дольше, чем панадол.
но меня бы напрягла низкая температура 36 - это тоже далеко не гуд, когда реб холодный.
ГороховаЯ• 20 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Ну так ваше останнє речення підтвердило те,що я написала. Тому що найбільше страждає серце, окрім решти
ГороховаЯ• 20 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
А які симптоми крім температури у вас є ще?
У неї відразу почалась висока температура, було червоне горло 1-й день, і дуже сильний кашель та нежить (проявились майже одразу) Зараз горло норм, але є кашель та нежить + температура
ГороховаЯ• 20 января 2024
Ответ дляМона Лиза
У автора в дитини проблеми з серцем?
Я не знаю, так само як і ви…
ГороховаЯ• 20 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
антибіотик проти вірусу?
Ви лікар? Так, антибіотик при вірусі тому що потрібно захистити серце. Придумала не я, вона була у лікаря)))
Г@Л@В@ломка• 20 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
більшої дічі не чула. антибіотиком без потреби, без наявності бактеріальної інфекції ви тільки шкодите серцю і не тільки йому.
на жаль не всі лікарі компетентні, ваш не виключення

Топтунша• 20 января 2024
Ответ дляМона Лиза
А автор її збиває. Як вони зʼявляться?
Як як...організм з вірусами бориться...спочатку поборов той сироп і далі взявся за основну роботу
ГороховаЯ• 20 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
То ви не слухаєте. Але коли є оклюдер в серці протокол лікування трохи відрізняється від звичайного.
Грамотний хвіст• 20 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Слухайте лікаря а не порадницю.Тут всі розумні, при тому що не бачать клінічної картини хвороби.
Грамотний хвіст• 20 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Навіщо таке писать.....ви готові відповідати за поради, які можуть зашкодити життю і здоров´ю дитини? Зад..али ці розумні мами під анонімами
Г@Л@В@ломка• 20 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
я десь написала авторці коменту пораду? хай дає надалі антибіотики. це ж не моя дитина і не моя відповідальність.
ГороховаЯ• 20 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
То точно! Інколи читаю та думаю: «Коли в дурку провели інтернет?»😂