Завжди недо...• 20 января 2024
Змогли б так жити?
Сусіди розлучилися (їм по 50+ десь), але продовжують жити в одній хаті. Зробили перестінок і чоловік прорубав собі нові двері в хаті, а дружина найняла працівників, які прорубали місце в заборі, і в неї тепер своя персональна калітка)) І також двір у них розділений стіною з металевого шиферу, щоб не бачити одне одного.
А я оце лежу і думаю, опалення то в хаті досі одне на всю хату у них, і котел стоїть у тій половині, де живе дружина. Тобто, вона вирішує, яка буде температура в тій половині, де проживає її екс-чоловік. Але йому котел в режимі на "3" може бути жарким, а їй, навпаки, хотітиметься тепліше і поверне крутилку на "5", а за більше тепло і більший рахунок за комуналку, ситуація непроста і можливо конфліктна.
Як би ви вирішували це питання? Чи змогли б так взагалі жити?
Результат:
вже голосів:
39 (56.52%)
Змогла б
22 (31.88%)
Не змогла б
4 (5.8%)
Краще в гуртожиток ніж так
4 (5.8%)
Живу так
Завжди недо...
• 20 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Відповіла живу так, але не з колишнім, а зі свекрухою. У чоловіка хватило розуму пристроїтись до батьківської хати. Ще до знайомства зі мною розпочав будівництво, мені це не подобалось з самого початку, але жаль було вкладених грошей. Від старої хати тільки одна кімната, все інше достроєне, коридор, санвузол, велика кухня. Опалення одне на будинок.
Тепер свекруха вже дуже старенька, весь час мерзне, тому котел на максимумі, а ми сплачуємо за все. Нам жарко навіть з прикрученими батареями. А діватись нема куди. Зараз на свекрушину половину ще й родичі заїхали. Вроді тимчасово, але чи з ними ділити вийде опалення хз. Дуже погано це, коли все загальне.
А якщо свекрусі, наприклад, купити якийсь дуйчик чи камін?
Ответ дляЗавжди недо...
А можете написати ваш алгоритм дій. Наприклад, у вашій половині як в сауні, бо екс-чоловік поставив на 5 котел. Ви йдете до нього через забор і що кажете? В стилі Гени Кернеса?)
Иду к нему и говорю: Вася, дорогой ты мой человек, пожалуйста, прикрути котел на троечку, дышать нечем.
Говорю это очень убедительно. Обычно все Васи прислушиваются))
И я не в курсе, как общался Гена)
Завжди недо...
• 20 января 2024
Ответ дляparele
И я не в курсе, как общался Гена)
Сижу_и_плачу• 20 января 2024
Ну це комфорт. Ніхто не хоче ним поступатися, особливо якщо коштів на зйомне житло бракує
Зроблено у 80-х• 20 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Ви то вмієте, а якщо опонент ваш впиратиметься і стоятиме на своєму? Ставить на 5 і кайфує.
Значит вы оплачиваете свою часть как было на тройке,кто хочет больше,тот доплачивает
Завжди недо...
• 20 января 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
А платити за комуналку навпіл це справедливо? Коли один хоче менше ресурсів споживати, а іншому холодно, і, відповідно, більше споживає. Як тут уникати конфлікту?
Ms. Откровенность• 20 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Платит тот, на ком лицевой счёт. Если это не держатель котла, тогда обидно))))
Завжди недо...
• 20 января 2024
Ответ дляСмурфетта
Занимались бы вы своей жизнью)
Не можу, не відпускає мене цей кейс з котлом)
Нехай щастить• 20 января 2024
Ответ дляparele
Я умею договариваться, поэтому и с бывшим решили бы как-то бытовые вопросы. Поэтому смогла бы.
А если вторая сторона не умеет договариваться?)
Ms. Откровенность• 20 января 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Это хорошо, если счета не на ваше имя приходят. Иначе приходится применять исскуство убеждения ещё и в этом случае.
Зроблено у 80-х• 20 января 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Имя может быть какое угодно,если отключат,то всем
Анти-анонім• 20 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
В неї ще й електричний обігрівач працює майже цілодобово. Коли на вулиці плюс чи невеликий мінус, то котел прикручуєм, а коли морози, то і те, в те працює. Їй треба щоб 27-28 градусів була температура в хаті, вона після інсульту, їй зажди холодно.