Без QR коду• 20 января 2024

Выбор имени. Даша, Диана или Яна?

Результат:
вже голосів: 117
45 (38.46%) Яна
38 (32.48%) Даша
34 (29.06%) Диана
Телефон Рубика• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
От мені ім´я Діана подобається, якщо його ніяк не скорочувати і не переінакшувати.
У меня дочь Диана. Никто никогда по другому не называл. В самом раннем возрасте дети, по причине того, что были слишком малы и плохо разговаривали, называли её Дьяна. Во взрослом возрасте её так называют поляки Все.Только ласкательное Дианочка было дома.

Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Подобається Божена чи Мотрина?
Гапка чи Пріська уже тоді))
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Так дитину будуть Даша все одно називати. І Дарина—це і українською, і російською. Так само як і Дарʼя, це різні імена, хоч і скорочення однакове
А ви як хочете, щоб повне ім´я звучало?
Банка з медом• 20 января 2024
Яна и Диана супер, Даша мимо.
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Діана дуже гарно. Але я знаю випадок, коли Діану називали Діною, то мені не подобається так
ротцвеники• 20 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Правду кажете. Я також Дарина, називають Даша, бо мені так подобається. Але я не Даша насправді.
А кто сказал что это разные имена? К примеру украинская Википедия с вами не согласна, все эти Дани, Дарьи, Дарины это производные одного имени.

Мы сына назвали Елисей, в украинском варианте записали ЄлІсей вместо ЄлИсея, по вашей логике это уже другое имя у нас вышло?
Телефон Рубика• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я выше уже написала-это два разных имени. Дина и в паспорте будет Дина.
А ребёнок сам не даст называть себя по-другому.

Радість моя• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Краще Даша. Повне - Дарина, Дар´яна, скорочено - Даша.
Діана скорочено не так гарно - Діна, вибачте, але мені як кличка в тварини. Була знайома Діана, завжди називали її повним ім´ям.
Яна дуже просте, але теж по своєму гарне.
Ну а я просто Дина.И мою собаку зовут Марина.
Чаклунка-ведунка• 20 января 2024
Ответ дляротцвеники

Дари́на — давнє жіноче слов´янське походження, що означає «дарована Богом», «подарунок» (болг. дарен).

В Україні воно часто вживається як форма християнського імені Дарія (на честь мучениці Дарії), але ім´я Дарія утворене від чоловічого імені Дарій.
Зменшені форми — Дари́нка, Дарі́йка, Да́ра, Да́ронька, Да́рочка, Да́рка, Да́рця, Дару́ся, Дару́сенька, Дару́сечка, Дару́ня, Дару́ненька, Дару́нечка, Дару́сик, Да́на, Ода́рка, Ода́ронька, Ода́рочка.
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляротцвеники

Українською пишеться Єлисей.
Це як Вероніка, але всі кажуть Вєроніка.
Чаклунка-ведунка• 20 января 2024
Ответ дляротцвеники

Походження Імені Дарія - персидське (якщо не помиляюсь), Дарина - стародавнє слов´янське ім´я
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляРадість моя
Ой, вибачте, то в мене такі асоціації дурноваті з дитинства, бо деякі люди називали своїх тварин людськими іменами
ротцвеники• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Українською пишеться Єлисей.
Я в курсе как пишется в общепринятом варианте)) Но наш через і записан, и соответственно так его имя и произносят окружающие, но от этого его имя не стало ’другим’, а всего лишь вариацией
Дюагональ• 20 января 2024
Проголосувала за своє ім´я Діана. Мені подобається. Діна це інше, мене так не називають. Коли намагалися так назвати, казала що це ім´я до мене немає ніякого відношення. Кому важко зовсім називають Ді. Але я ще вірю, що ім´я дає завдаток на життя, тому раджу прочитати характеристику
Я инженер, меряю от 1• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Диана и Дина - это разные имена
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляротцвеники
А моя записана через е, але кажуть Вєроніка
Нагайна• 20 января 2024
Дамиана
Дюагональ• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
В у мене во дворі так собаку звали, тому така й асоціація((( не давала себе так називати ще й з цього приводу. Це дитячі асоціації. Зараз таке різноманіття на імена
Злюка бобер• 20 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Даша? Для прикладу - Дарья Олєговна та Дарина Олегівна звучать зовсім по різному.
Дарʼя Олегівна

Христя в тiстi• 20 января 2024
Діана - більш міжнародне, з очевидною транслітерацією. На сьогоднішній день це важливо.
Та й взагалі мені більше подобається.
Діана - римська богиня природи і полювання, аналог грецької Артеміди, вільна, сильна, молода. Такі асоціації
автор Без QR коду • 20 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Даша - то Дарія. А Дарина - то Дарина, стародавнє слов´янське ім´я. Даша і Дарина два різних імені.
Хто як хоче, так і скорочує
автор Без QR коду • 20 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Завжди.
Ні
Чаклунка-ведунка• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Хто як хоче, так і скорочує
Ну тоді давайте Марину називати Машою
Домовенок Кузя• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Українською пишеться Єлисей.
Це як з Кірілом або Нікітою. Батьки то записують, але правильно українською Кирило та Микита. Якщо дитині жити в Україні, то навіщо та руснява калька?
А якщо український варіант не подобається, то можна ж назвати по- іншому.
Домовенок Кузя• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Подобається Божена чи Мотрина?
А Божена гарно звучить у повному варіанті. От скорочено не знаю, як ласкаво звертатись.
Добрая свекровь• 20 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
В семье её могут называть как угодно, но Диана и Дина это два разных имени.
У мене теж була сусідка Діана і скорочено її називали Діна
Домовенок Кузя• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Дар´я різке дуже. Дарина милозвучніше.
Знаю всього двох Дарин. Ніхто ніколи їх Дашами не називав.
Але голосувала за Яну, бо рідко зустрічається.
Добрая свекровь• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Подобається Божена чи Мотрина?
Мабуть Моніка чи Санта Вікторія 😁
Домовенок Кузя• 20 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Мабуть Моніка чи Санта Вікторія 😁
Моніка Петрівна 😏
Добрая свекровь• 20 января 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Дар´я різке дуже. Дарина милозвучніше.
У мене 4 знайомих Дарини) всіх називають Дашами)