Творческий типаж• 20 января 2024

У вас 4річні діти складають свої іграшки, прибирають за собою?

Якщо іграшок дуже багато, велика коробка з Лего і ще багато всього. Якщо, приміром, дитина цілий день дома, багато грається і на вечір вже якось треба прибрати все, а дитина ніяк не хоче. Вперся рогом, сльози, істерика, скандал, вже майже всі іграшки поховали, але це ніяк не впливає-не буду збирати, мені важко. Як у вас це відбувається, як привчити? Забрати всі іграшки не варіант, він гарно грається, дуже багато часу вдома, чим буде займатися…
Результат:
вже голосів: 50
26 (52%) Прибираємо разом
15 (30%) Поки що дорослі прибирають
7 (14%) Прибирає за собою все завжди
2 (4%) Немає багато іграшок
Лама_мама• 20 января 2024
Ахахаха. Моя в 16 лет за собой не убирает.

Тільки не про гроші• 20 января 2024
Ремень
Благоуханочка• 20 января 2024
Да, складывают. Просто не знают,что можно иначе, делают это на автомате.
Приучали так: после игры складывать игрушки обязательно,сначала с помощью взрослых, потом- самостоятельно. Когда приходят друзья, то бардак потом убирают все вместе.
Морковку дай• 20 января 2024
Так. І на роботу ходять, платять комунальні
Володарка мрій• 20 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Теж посміялася.
Тільки не про гроші• 20 января 2024
Ответ дляЛама_мама
У нее какой-то синдром?
Лама_мама• 20 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У нее какой-то синдром?
А у вас?

ФФФФристайла• 20 января 2024
Убирает.Нет,значит беру пакет и все выбрасываю.Но обычно как иду за пакет уборка идет уже полным ходом
Володарка мрій• 20 января 2024
В 4 роки - разом.
Святатабожа• 20 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Все дети разные
So_so• 20 января 2024
У дочки своя комната, там есть большой ковер, палатка и длинный низкий комод+этажерка с ящиками.
Игрушки полностью не убираются никогда. Лего, домики для кукол и тому подобное расставлено на комоде. Остальное легко закинуть в ящики.
Все будет, но потом• 20 января 2024
игра у ребенка четырех лет вечером не заканчивается.
она продолжается и завтра, и послезавтра.
вам, автор, стоило бы что-то почитать о детях.
неДоЖиру• 20 января 2024
Я не знаю, які будуть відповіді, але напишу про свого племінника - років з так точно спати не піде, поки не буде прибрано все . Якщо б мені хто розповів таке - я ю не повірила. Але це реально. Невістка без матері росла у селі з 9 років. Робила далеко не дитячу роботу. От і виховувала так сина .
З моєю дитиною з племінником різниця у 2 роки, він старший. То одного разу , йому було років 6, ночував у нас. Ну гралися день, іграшки усі дістали... Ввечері кажу достатньо, лягайте але спати- а він такий, а іграшки? Ми не будемо прибирати?
Лапка• 20 января 2024
В якийсь момент псіханула і в кімнаті, де іграшки стала прибирати раз в тиждень. Діти щосуботи піднімали все на полки, фасували по ящикам і я пилососила і мила.
Але в нас та кімната як гостьова тільки. Якби довелось спати, то я б чокнулась
І мені шкода було б щодня просити їх розбирати те, що набудували. Там і халабуди, і воєнні бази, і стоянки, і лего міста.
Взагалі, ніколи б не подумала, що іграшки можуть так дратувать. Бо були ж періоди, коли по всьому дому вони
Тільки не про гроші• 20 января 2024
Ответ дляЛама_мама
А у вас?
Значит у вас обеих
Жинси на дитину• 20 января 2024
з самого початку привчаю прибирати за собою. прибираємо разом, хвалю. кажу шо я допомагаю а син прибирає, дуже радий.
іншу іграшку беремо тільки після того як склали на місце попередню.
терпіти не можу безлад.
навіть в гостях коли у інших дітей то за звичкою одразу прибираю і залучаю сина. на мене дивляться як на прибацану
Лама_мама• 20 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Значит у вас обеих
Как бы там ни было, ваш диагноз нам не переплюнуть
Не вмію заміряти• 20 января 2024
Не хочет, но собирает. Я помогаю и как-то вместе справляемся. Главное начать этот процесс. Если игрушек немного, то сама может.
olena_shch• 20 января 2024
4 роки 😁😁😁. Я свою вже 12 років вчу, поки результат від´ємний)) і розповідаю залежність переваги охайності і чистоти, приклад особистий і кричу (іноді) . Дуже повільно ми йдемо до перемоги).

Крошечка-хаврошечка• 20 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
так она наверное лупила его как сидорову козу
Благоуханочка• 20 января 2024
Ответ дляolena_shch
В 12 это уже приходится ломать. Ребенок не привыкли воспринимает уборку как вселенское проклятие.
Святатабожа• 20 января 2024
Ответ дляЛапка
У нас тоже бывало такое, что мягкие игрушки моей дочки валялись по всей квартире. И меня это раздражало
Крошечка-хаврошечка• 20 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
терпіти не можу безлад.
чому ’як’
неДоЖиру• 20 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Господи, з чого ви зробили такі висновки?
Ні звичайно. Діти росли на ’ очах’.
Тільки не про гроші• 20 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Вы свою бубочку еще подтираете.
olena_shch• 20 января 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Так вчу ж не з 12ти, а всі 12 років. Це процес) . І є позитивні зміни. Це прийде, просто пізніше.
Лама_мама• 20 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Вы свою бубочку еще подтираете.
Мне вас жаль. Если в субботний вечер вам больше не чем заняться, кроме слива желчи на форуме, значит у вашей жизни не все в порядке.
неДоЖиру• 20 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вас били у дитинстві?
Кнопус• 20 января 2024

Бувають діти які прибирають за собою?!
Порядок це потреба дорослих. І то не всіх
olena_shch• 20 января 2024
Всі діти різні і не буває так, що всі в 4 роки самі прибирають, чи не прибирають. Це вам потрібен порядок, а вашій одній дитині ні, а другій так, а третій всього потрошки. Подивіться як в одних і тих самих батьках ростуть діаметрально протилежні діти. Мій молодший не хоче знати, як каже кішка і не знає кольори. Але він заводить мою машину, складе резетку... і не тільки).