Без QR коду• 20 января 2024
Выбор имени. Даша, Диана или Яна?
Результат:
вже голосів:
45 (38.46%)
Яна
38 (32.48%)
Даша
34 (29.06%)
Диана
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Краще Даша. Повне - Дарина, Дар´яна, скорочено - Даша.
Діана скорочено не так гарно - Діна, вибачте, але мені як кличка в тварини. Була знайома Діана, завжди називали її повним ім´ям.
Яна дуже просте, але теж по своєму гарне.
Чучело-Мяучело• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Почему Дина? Первый раз слышу, чтобы имя Диана так сокращали. Для меня Диана - это Диана. Даша это Дарья. Дарина совершенно другое имя
Ответ дляСеменівни сусідка
Даша и Дарина это два разных имени.
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
У мене подруга Даша, її повне ім´я Дарина.
А знайома Діана, казала, що в сім´ї її називають Діна.
Без QR коду
• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Діна—інше імʼя, не гарне
Люблю порядок• 20 января 2024
А ви плануєте жити у російськомовному оточенні? Особисто я б розглядала вже, чи подобаються мені ці імена українською.
Телефон Рубика• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
В семье её могут называть как угодно, но Диана и Дина это два разных имени.
Без QR коду
• 20 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вони українською так само звучать, нє?
Чучело-Мяучело• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Моё полное имя Дарина, для друзей я Даша. Но это разные имена. Просто Дарина мне не нравится. 😒 Дина - это у нее в семье так решили скорее всего. Как Лена и Алена, Ксюша и Оксана. Для меня имена разные
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Чучело-Мяучело• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Це одне ім´я
Я спорить с вами не буду. Даша это Дарья. Дарина это Дарина. Вы мне скинули церковный вариант имени. Но речь не об этом
4есотка• 20 января 2024
Мне Яна нравится.
Диана прям подбешивает. Есть одна ’родственница’, в соцсетях утверждает, что она богыня.
Даша, Дарья тоже нравится.
Люблю порядок• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Вони українською так само звучать, нє?
Даша? Для прикладу - Дарья Олєговна та Дарина Олегівна звучать зовсім по різному.
Люблю ВалЄру• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Діана і Діна - різні імена, так само Дарина і Дар´я.
Попадалочка• 20 января 2024
Даша (не Дарина) - для мене надто Сокальський варіант. З Яною погані асоціації. Тому я за Діану
муха в кедах• 20 января 2024
Ответ для4есотка
Мне Яна нравится.
Даша, Дарья тоже нравится.
А я все детство и юность так хотела быть Дианой, что представлялась всем незнакомым этим именем. При том, что на самом деле Ольга
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
От мені ім´я Діана подобається, якщо його ніяк не скорочувати і не переінакшувати.
Без QR коду
• 20 января 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не подобаєтьсч ні одне
Подобається Божена чи Мотрина?
Автопортрет нурофена• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Подобається Божена чи Мотрина?
Ні,маєте ще варіанти?
Без QR коду
• 20 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Так дитину будуть Даша все одно називати. І Дарина—це і українською, і російською. Так само як і Дарʼя, це різні імена, хоч і скорочення однакове
Чаклунка-ведунка• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Даша - то Дарія. А Дарина - то Дарина, стародавнє слов´янське ім´я. Даша і Дарина два різних імені.
Чаклунка-ведунка• 20 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Правду кажете. Я також Дарина, називають Даша, бо мені так подобається. Але я не Даша насправді.