Без QR коду• 20 января 2024

Выбор имени. Даша, Диана или Яна?

Результат:
вже голосів: 117
45 (38.46%) Яна
38 (32.48%) Даша
34 (29.06%) Диана
Хочу в БАНю• 20 января 2024
А ещё варианты? Или только эти?

Чучело-Мяучело• 20 января 2024
Голосую за своё имя 😅
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Краще Даша. Повне - Дарина, Дар´яна, скорочено - Даша.
Діана скорочено не так гарно - Діна, вибачте, але мені як кличка в тварини. Була знайома Діана, завжди називали її повним ім´ям.
Яна дуже просте, але теж по своєму гарне.
Чучело-Мяучело• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Почему Дина? Первый раз слышу, чтобы имя Диана так сокращали. Для меня Диана - это Диана. Даша это Дарья. Дарина совершенно другое имя
Aнна Н.• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Даша и Дарина это два разных имени.
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
У мене подруга Даша, її повне ім´я Дарина.
А знайома Діана, казала, що в сім´ї її називають Діна.
автор Без QR коду • 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Діна—інше імʼя, не гарне

Люблю порядок• 20 января 2024
А ви плануєте жити у російськомовному оточенні? Особисто я б розглядала вже, чи подобаються мені ці імена українською.
автор Без QR коду • 20 января 2024
Ответ дляAнна Н.
Даша и Дарина это два разных имени.
Не всегда
Телефон Рубика• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
В семье её могут называть как угодно, но Диана и Дина это два разных имени.
автор Без QR коду • 20 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вони українською так само звучать, нє?
Чучело-Мяучело• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Моё полное имя Дарина, для друзей я Даша. Но это разные имена. Просто Дарина мне не нравится. 😒 Дина - это у нее в семье так решили скорее всего. Как Лена и Алена, Ксюша и Оксана. Для меня имена разные
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляAнна Н.
Даша и Дарина это два разных имени.
Це одне ім´я
Чучело-Мяучело• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Це одне ім´я
Я спорить с вами не буду. Даша это Дарья. Дарина это Дарина. Вы мне скинули церковный вариант имени. Но речь не об этом
Автопортрет нурофена• 20 января 2024
Не подобаєтьсч ні одне
4есотка• 20 января 2024
Мне Яна нравится.
Диана прям подбешивает. Есть одна ’родственница’, в соцсетях утверждает, что она богыня.
Даша, Дарья тоже нравится.
Люблю порядок• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Вони українською так само звучать, нє?
Даша? Для прикладу - Дарья Олєговна та Дарина Олегівна звучать зовсім по різному.
Дама_с_караваем• 20 января 2024
Яна.
Люблю ВалЄру• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Діана і Діна - різні імена, так само Дарина і Дар´я.

Попадалочка• 20 января 2024
Даша (не Дарина) - для мене надто Сокальський варіант. З Яною погані асоціації. Тому я за Діану
vitamin-bd22• 20 января 2024
Яна
муха в кедах• 20 января 2024
Ответ для4есотка
Мне Яна нравится.
Даша, Дарья тоже нравится.
А я все детство и юность так хотела быть Дианой, что представлялась всем незнакомым этим именем. При том, что на самом деле Ольга
Семенівни сусідка• 20 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
От мені ім´я Діана подобається, якщо його ніяк не скорочувати і не переінакшувати.
автор Без QR коду • 20 января 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не подобаєтьсч ні одне
Подобається Божена чи Мотрина?
Автопортрет нурофена• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Подобається Божена чи Мотрина?
Ні,маєте ще варіанти?
автор Без QR коду • 20 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Так дитину будуть Даша все одно називати. І Дарина—це і українською, і російською. Так само як і Дарʼя, це різні імена, хоч і скорочення однакове
Чаклунка-ведунка• 20 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Даша - то Дарія. А Дарина - то Дарина, стародавнє слов´янське ім´я. Даша і Дарина два різних імені.
Чаклунка-ведунка• 20 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Не всегда
Завжди.
ИМХОля• 20 января 2024
Мне Даша и Яна такие понятные, родные имена. Диана - немного вычурное.
Чаклунка-ведунка• 20 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Правду кажете. Я також Дарина, називають Даша, бо мені так подобається. Але я не Даша насправді.