Доброго дня! Підкажіть, можливо хтось стикався з подібною проблемою? Я є виробником прикрас (біжутерії) з натуральних матеріалів. Нещодавно нарешті вирішив вийти на міжнародний ринок, а саме на маркетплейс Etsy. Реєстрація, рахунки і т.д. проблем не викликали. Проблеми почалися, коли безпосередньо почав публікувати оголошення. Так з 5 створених лістингів наразі активними є лише 2, тому що 3 Etsy видалив. Конкретної причини не називають, пишуть лише, що за порушення політики. У самій політиці написано, що нібито як заборонено продавати намистини з бурштину розміром менше, ніж 1,25 дюйми (3+ сантиметри), хоча купа продавців продають такі вироби, та і не всі мої відхилені оголошення підпадають під цей критерій. Буду вдячний за допомогу.
Ліплю вареники• 20 января 2024
понимать политику этси это 🤯
Кто-то годами продаёт всякие товары с авторским правом (из разряда дисней и тд) а кому-то после первого подобного листинга блокируют магазин
поэтому 🤷♀️
Скромняшка• 20 января 2024
янтарь запрещен к продаже, разрешен если винтаж и то на размер будут смотреть, у них политика типа янтарь крошится и могут его типа нечаянно проглотить( бред конечно) я думаю он запрещен потому что нелегально добывают.
Отчебучкина• 20 января 2024
А как вы зарегистрировались? Уже с этси пеймент?
По теме, не знаю, видимо так решили, тем более указано, что нельзя. Попробуйте поменять описание. Пишите свой текст обязательно, не копируйте.
празники не помню• 21 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Я зареєструвалася вже на етсі пеймент. Ніяких складнощів не виникло. Раніше я на етсі не була.
Отчебучкина• 21 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Писали они вроде хотят подтверждения личности, прописки, адрес и т.д. А как именно там, можете подсказать?
празники не помню• 21 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Достатньо закордонного паспорту і дані з нього, ніяких квитанцій і додаткових підтверджень не потрібно.
Отчебучкина• 21 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Да? Мне Мизери писала, что они у нее хотели кажется, подтверждение адреса, а в загране нет, а не латиницей, то есть внутренний им не подходил..
Отчебучкина• 21 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Еще подскажите, пожалуйста, как там в плане вывода теперь, то есть надо при регистрации сразу карту подвязывать банковскую или как?
ніколи такого не було• 21 января 2024
Читала недавно саме за бурштин, що не можна продавати прикраси на Етсі , бо часто їх беруть дітям і вони їх можуть з´їсти. Там була більш розгорнута відповідь - написала коротко, бо детально не пам´ятаю .
Скажіть , будь ласка , може хто знає - чи обрв´язково бути ФОП , щоб продавати там і виводити кошти без проблем? Чи може податкова просту фізичну особу приятягнути то відповідальності , як будуть бачити рух коштів з пеоніра ?
І ще питання на рахунок реєстрації на етсі - в мене звичайний паперовий паспорт ( прав влдія нема , закордонного нема ) і чи зможу я там зареєструватися?
празники не помню• 21 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Внутрішній паспорт не впевнена що підходить.
Можливо суми виводи великі, тому просить адресу.
Я раз виводила, то все норм.
В ютубі є відео як зареєструватися як на етсі і пайонірі, я чітко по цій інструкції зареєструвалася.
Карту підв´язуєте.
Я раз виводила, то все норм.
Карту підв´язуєте.
Отчебучкина• 21 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Я раз виводила, то все норм.
Карту підв´язуєте.
Я раз виводила, то все норм.
Карту підв´язуєте.
Спасибо)
Ответ дляОтчебучкина
да, уже есть, через Payoneer
Ответ дляОтчебучкина
Payoneer
Ответ дляСкромняшка
ну по поводу легальности спорно. биржа работает, купить с документами не проблема, хоть и дороже получается. думаю, все же в хрупкости и опасности для детей причина.
Один із заблокованих лістингів з кулоном все ж пропустили після перевірки. Залишилось 2 із маленькими намистинами бурштину. Отже, все ж у розмірі намистин причина
Отчебучкина• 11 февраля 2024
Ответ дляAlexander Sunshine
Payoneer
Спасибо, я поняла, но вроде надо карту для оплаты листингов без нее никак..
Скромняшка• 11 февраля 2024
Ответ дляAlexander Sunshine
хотя с другой стороны любое ювелирное украшение можно сломать, порвать нитку с бусами и съесть нечаянно, почему это только для янтаря -загадка
Ответ дляОтчебучкина
да, карта нужна
Ответ дляніколи такого не було
Дякую, мабуть, так і є(
Стосовно ФОП - нібито не обов´язково
За паспорт не пам´ятаю чи він там взагалі потрібен. Здається верифікація через пошту і все, ну і прив´язка картки
Стосовно ФОП - нібито не обов´язково
Дайте вподобайок• 12 марта 2024
У мене була реєстрація 16року. Я поновити вирішила. Сьогодні виявила блок магазину. Написала апеляцію, через 5 хв грохнули магазин. Одна покупка, 0 продажів, магаз в процесі заповнення висів, 2 оголошення лише. Шию,вишиваю... Думаю, що ця тема, на якій поставлю хрест-якось важко з тим маркетплейсом мені розбиратись.