Чекаю завтра• 21 января 2024

Как вам пальто?

Kika-6655• 21 января 2024
Верхняя часть не нравится, что-то не то и не так...

Сама собі лікар• 21 января 2024
Нравится ткань, не нравится пальто. Где его воротник?
Ку ка ку ка ку• 21 января 2024
Халат а не пальто.
Не подобається
Стрекоза любви• 21 января 2024
Думаю, що це більше халат-пальто не на сильний холод. А так непогано. Тканина не зовсім на мій смак, трохи рябить. Але вона і робить його більш цікавим, ексклюзивним. Ще ж важливий склад, якщо там шерсть 60-80 відсотків, то можна розглядати.
Tammy21• 21 января 2024
Довжина штанів, як я розумію, компенсує рукава?)

Тут кожна річ +- норм. окремо, але стилізований образ максимально жахливо, імхо.
Колишня муза• 21 января 2024
Гарне
Бабуся мороз• 21 января 2024
Мені подобається, стильне, витримане. З цим кашкетом від Руслана взагалі гарний вигляд. Тканина має бути вовна, ціна високувата, але ж то таке, дивіться самі

ротцвеники• 21 января 2024
Негарна лінія плеча, навколо пояса фляки.
Краснокомісарський, чи-то домінатрікс, кашкет-ноу коментс.
Едимнаморе• 21 января 2024
Ответ дляротцвеники
Мне тоже эти фуражки кошмар кошмарный. Как женщина может себя в полицая превращать? Пальто норм, без фуражки и штанов этих
ротцвеники• 21 января 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Фуражка-ідеальне слово!
Василина Семеніч• 21 января 2024
где вы такое ....но находите?смотреть страшно