Вчора ті, хто за це голосували, критикували мене, що російського блогера цитую ))
Пф..
Будуть ще мені вказувати
Хуже стало?
Пф..
Будуть ще мені вказувати
Хуже стало?
Результат:
вже голосів:
25 (48.08%)
Хуже єщьо будєт
14 (26.92%)
Свій варіант
7 (13.46%)
Хуже нє стало
5 (9.62%)
Зато прєкратім стрєлять
1 (1.92%)
Хуже нє будєт
Kot_v_meshke• 21 января 2024
Ответ для40ка
Вас злякала критика влади?
Порівнювати нормально що було з однією владою і за тих самих умовах з іншою
О господи, что вы несете? Какая критика власти? Вы что, не понимаете? Хотя нет, вы то как раз прекрасно понимаете, что вы постите и с какой целью.
Это что, Зеленский поломал Мрию, которую построил сам порох, своими руцями? Тупое сравнение.
Ответ дляKot_v_meshke
Американці його попереджали, що мрію треба сховати
І про наступ попереджали
Nathalie27• 21 января 2024
Ответ для40ка
Теперішній владі до таких досягнень...
Чому АТО не закінчилась за 2 тижні?
Allka- skakalka• 21 января 2024
Конкретный бред .
Я ,конечно,отдаю себе отчёт ,что есть договорняки и политические игры ,но не Зеленский же уничтожил Мрию .?!
Valentina shop2020• 21 января 2024
Ответ дляMarinsvet
Вы ещё вспомните, при ком доллар был 8
Если бы он был, то и войны не было б
Только не оскорбляйте меня,не хочу слышать гадости,просто мое мнение
Allka- skakalka• 21 января 2024
Ответ дляViktoryjaG
Кстати. И мрия, и доллар, и Донбасс)))
А коммуналка копейки ! Бензин дешёвый ,,люди живы ,были времена ....
Ответ для40ка
Ні, Турчинов прийшов потім і єдиний, хто хотів введення військового положення.
В інтернеті є стенограма засідання РНБО
А чого ж в Крим без єдиного пострілу придурки зайшли?! То хто їм дозволив?! То прямий наказ був, не відкривати вогонь, бо якщо б ні, то просто так вони не зайшли б у Крим через його географічне положення ! Поки Петро був на підході, Турчинов керував ’з усіх сил’! І, до речі, де тепер Турчинов??
І так, я проти і Петра і Зе.
Valentina shop2020• 21 января 2024
Ответ для40ка
При Януковичу ми взагалі-то якраз це все втратили
Что мы потеряли при Януковиче,начали терять во время майдана,это было так спланировано
Valentina shop2020• 21 января 2024
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Ой,все в точку, я с Вами
Valentina shop2020• 21 января 2024
Ответ для40ка
Ага, винна Америка.
Стара методичка якась
Конечно виновата она
natali6141• 21 января 2024
Ответ для40ка
Чогось при Пороху і Мрія була в порядку, і 2/3 Донбасу звільнили
А при Януковичі зовсім війни не було і долар по 8 був (сарказм, якщо що)
WhiteWidow• 21 января 2024
Вважаю, що зеля і порох - вибір з двох куп лайна
Але ні той, ні інший не причетні ні до будування літака, ні до його руйнування.
ОкейкаНиколаевна• 21 января 2024
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
ОкейкаНиколаевна• 21 января 2024
Ответ дляValentina shop2020
Если бы он был, то и войны не было б
И не только ваше!
ОкейкаНиколаевна• 21 января 2024
Ответ дляNat-li
Конечно бы раха со своей колонией не воевала бы
И люди были бы живы, и города целы. Жили бы как жили и раньше.
Татьяна_М5• 21 января 2024
Ответ дляbonny1
И Крым и коммуналка не поднималась))
Эх, сколько людей помнят хорошие времена
Kidstaff Bot• 21 января 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf