барабанщица• 21 января 2024

Вперше за 1,5 роки випадково назвав імʼям колишньої(

Мене настільки це образило, що дійшло до грандіозного скандалу(
Вони розірвали шлюб 2 роки тому, спілкується з нею тільки щодо дитини, вона живе в іншій країні, ініціатором розірвання шлюбу був чоловік.
В щирості та чистоті його почуттів до мене не сумніваюся, бо до мене ніколи і ніхто так не ставився, як він…
Це сталося просто, коли ми йшли по епіцентру, і він хотів звернути мою увагу на товар, я йшла спереду трохи, і він каже, що можливо мені почулося, ї я дофантазувала, але 99,9%, шо ні( питав що йому зробити аби полегшити мій стан, вибачався, але я тупо не можу випустити з голови цю ситуацію, нехай це буде по-дитячому.
У кого було схоже? Просто хочеться людської підтримки…заздалегідь дякую, дівчата…
Туся муся• 21 января 2024
Да простите его
Розбещена цяточка• 21 января 2024
Я іноді колег називаю ім´ям чоловіка, буває. Людина запрацювалася просто і мозок повільно думає. А ви ще зверху його пилите.
любименькая• 21 января 2024
Ви не допускаєте думку,що людина чисто машинально обмовилася?
Сегодня я не я• 21 января 2024
такое может случится с каждым, это вообще не повод для скандала, но это я замужем 20 лет, а в начале отношений наверное это еще иначе воспринимается) послушайте мудрых теток и забудьте, это такая мелочь
Маю рацію• 21 января 2024
Ну обмовилась людина. Я і дітей путаю ф колег можу назвати іншим іменем
Це не значить нічого
ЯниЯ• 21 января 2024
неприятно, но бывает, простите его
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Він не працював вчора, це було вдень
Маю рацію• 21 января 2024
Ответ дляТуся муся
Да простите его
Це як простити людину яка пукнула
ЯниЯ• 21 января 2024
Ответ дляМаю рацію
Це як простити людину яка пукнула
а вы такое не прощаете?
Маю рацію• 21 января 2024
Ответ дляЯниЯ
а вы такое не прощаете?
Я на таке навіть уваги не звертаю
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ длялюбименькая
Хотілося б допускати…але я дійсно та людина, що тепер буде думати про це півроку, і погано спати, я не можу нічого зробити з собою. Можливо потрібні поради психолога
Малинка• 21 января 2024
А що у вас сталося? В чому вас підтримати? Ваш чоловік загинув чи йому ногу відірвало?
Маю рацію• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Вам потрібно усвідомити що це ваша особиста проблема, а не якийсь косяк чоловіка
Малинка• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Психіатра
Грушки-яблочки• 21 января 2024
Тю, я когда-то мужа назвала другим именем, вообще рандомным каким-то, даже не знаю человека с таким именем, просто вырвалось.
Могу кота назвать именем дочери, хотя не думаю о ней в тот момент.
Такое бывает и это ничего не значит.
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляСегодня я не я
Дякую Вам…просто вчора було дуже боляче в моменті, а сьогодні не можу ні за що думати, окрім цього
ЯниЯ• 21 января 2024
Ответ дляМаю рацію
Я на таке навіть уваги не звертаю
здорова людина!
Кундалина• 21 января 2024
Может он её, во время вашего секса представляет🤔
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Такое бывает и это ничего не значит.
Як можна назвати людину рандомним імʼям, про яке не думаєш?
Галя із Дарниці• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Він не працював вчора, це було вдень
Я іноді ловлю себе на якихось автоматичних діях з минулого; минулої квартири, роботи, які на даний момент не мають жодного сенсу. Якийсь миттєвий глюк.
Я б не надто напосідала, якщо це гідний чоловік. Нерви ж не резинові.
любименькая• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Не можливо,а точно. Знаєте скільки ситуацій в житті ще буде,де реально буде через що думати і погано спати? Ви висмоктали проблему із нічого. Так,неприємно,згодна, але це життя і буває. Нічого смертельного не сталось окрім того що Ви виставляєте себе неврівноваженою істеричкою в його очах
ЯниЯ• 21 января 2024
Ответ дляКундалина
решили добить автора?
УраганнаЯ• 21 января 2024
Ответ дляМаю рацію
Я на таке навіть уваги не звертаю
для вашого співрозмовника навіть пук непростітєльний ))))))
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Чоловік дійсно гідний, я вперше в таких стосунках…
Туся муся• 21 января 2024
Ответ дляМаю рацію
Це як простити людину яка пукнула
Если Вам так нравится подобное сравнение , то почему бы и нет ?)). Тоже ведь непроизвольно бывает
А ось і я• 21 января 2024
Мой первый мужчина как-то раз назвал меня именем своей жены. Я к тому моменту уже знала, что он женат. И знала, как зовут его жену. Но у него и не было чувств ко мне
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ длялюбименькая
Дякую Вам🙏
Сегодня я не я• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
ну можете ли вы гарантировать, что сами случайно, по ошибке, не назовете его другим именем? мне кажется никто из нас не может, и было бы вам ок потом за это отчитываться и извинятся как дурочке. Вы ставите своего мужчину в унизительную позицию, просить прощение за то, что по факту было не специально сделано. Он еще пару раз так потерпит, потом сбежит. не чудите
ГЛЮкоза• 21 января 2024
И, он еще жив?
Маю рацію• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Збій і матриці.
Ви зазвичай не думаєте
От я зараз назву чоловіка Сашою, і це буде його імя