барабанщица• 21 января 2024

Вперше за 1,5 роки випадково назвав імʼям колишньої(

Мене настільки це образило, що дійшло до грандіозного скандалу(
Вони розірвали шлюб 2 роки тому, спілкується з нею тільки щодо дитини, вона живе в іншій країні, ініціатором розірвання шлюбу був чоловік.
В щирості та чистоті його почуттів до мене не сумніваюся, бо до мене ніколи і ніхто так не ставився, як він…
Це сталося просто, коли ми йшли по епіцентру, і він хотів звернути мою увагу на товар, я йшла спереду трохи, і він каже, що можливо мені почулося, ї я дофантазувала, але 99,9%, шо ні( питав що йому зробити аби полегшити мій стан, вибачався, але я тупо не можу випустити з голови цю ситуацію, нехай це буде по-дитячому.
У кого було схоже? Просто хочеться людської підтримки…заздалегідь дякую, дівчата…
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Я вам скажу , що якби ваш чоловік думав про колишню в цей момент, то це б була усвідомлена дія і він не назвав би вас її ім´ям. А якщо таке сталося, то це точно було машинально і скоріш за все за старою звичкою.
Та це зрозуміло, шо стара звичка. Але дивує, чому перший раз за ПІВТОРИ РОКИ.
Грушки-яблочки• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Ви хотіли б щоб це було постійно? Він не забув ваше ім´я, а просто машинально сказав, як казав колись тисячі разів. Просто збій матриці, як писали вище. Це нічого не означає.
А от якби таке відбувалось часто, то це вже був би привід задуматись.
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляДую на вітер
Это всего лишь вопрос времени, когда он уйдёт, если вы не измените свое поведение.
Обращайтесь к психиатру и психологу. С первым устраняете невроз и тревожность, возможно, даже таблетками, со вторым - работаете на тем, как вы мыслите.
Чи можна просто якось почати працю над собою, не звертаючись до спеціалістів?
Анонимарик• 21 января 2024
Я обычно называю другим именем тогда,когда думаю про человека часто,мне хочется его внимания,когда занимаюсь сексом и представляю того человека вместо моего мужа. Просто так ничего не бывает.
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Ох…дякую всім за підтримку.
Це було вперше, надіюсь, в останнє
Дую на вітер• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Смешно, конечно.
Вы рядовую ситуацию не вытягиваете, а хотите кардинальных изменений за просто так. Наивная.
Гладиолус• 21 января 2024
У нас такое было, муж оговорился, и потом сказал ой. А я никак не отреагировала. Ошибся так ошибся.
А недавно я его именем сто лет как бывшего назвала И такая: ой, а чего это меня .... (имя) вспоминает? Он тоже ноль реакции. Живём дальше, не скандалим )))
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляГладиолус
Ви - молодці) щастя вам на довгі роки ❤️ надіюся, в нас буде так же колись!))
Затишне кубло• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Хотілося б допускати…але я дійсно та людина, що тепер буде думати про це півроку, і погано спати, я не можу нічого зробити з собою. Можливо потрібні поради психолога
Боже да назвіть його ім´ям колишнього і спіть вже нормально обидва. Чи завтра в школі побачитися, аж не віриться що таке пише хтось кому більше 15 років
Живчик-счастливчик• 21 января 2024
Меня когда то муж Мариной назвал , я не отреагировала , а потом узнала уже через много лет , что он по дороге на работу подвозил эту Марину , и не ее одну , судя по анализам у венеролога.
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Він не відреагує, якщо назву, хіба просто посміється
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Це ваша історія, я вам співчуваю, я в ньому впевнена, він заради мене у вогонь і воду, я не вірила раніше, що такі чоловіки дійсно існують
Живчик-счастливчик• 21 января 2024
Ответ длябарабанщица
Тогда просто забудьте
автор барабанщица • 21 января 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Тогда просто забудьте
Якщо б це було так легко…