Тишком нишком• 21 января 2024

Допоможіть порадою

Де зараз можна познайомитися з нормальним чоловіком? На тіндері мені якось зовсім не щастить. На роботі теж не те. Дуже хочу на вихідних піти на побачення, а щоразу залишаюсь сама зі своїми думками і проблемами, почуваюсь дуже самотньо.
Зажуженная Жужжа• 21 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Чоловіки з дітьми піля розлучень?
Не смішіть і не перебільшуйте.
В Українічоловіки навіть втікають від аліментів
Да, мужчины с детьми после развода. Один кулинарные мастер-классы ч ребенком проводит (готовить любит) Второй один раз среди недели забирает, и на все выходные.
Это нормально любить своих детей, что вас удивляет?
Зажуженная Жужжа• 21 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Чоловіки з дітьми піля розлучень?
Не смішіть і не перебільшуйте.
В вашем окружении так. В моем иначе.
Наша взяла• 21 января 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
В вашем окружении так. В моем иначе.
Я рада за Вас
Наша взяла• 21 января 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А за кордоном діти біля татусів часто після розлучень. А мамусі прихо д ять на вікенди.
Причому, в будинок, де живе дитя та колишній з новою дружиною.
Може залишитися на ніч. Якщо дитя просить. І нема судових обмежень