Трохи злякана• 21 января 2024

Сексуальні потяги сонячного племінника

Якось створювала тему. Треба виговоритись. Є племінник чоловіка, похресник. 15 років в цьому році буде. Дитина з явними відхиленнями, по інтелекту, школі, життю. Це не корегується невісткою. Свекруха заборонила. От сьогодні були знову на сімейних посиденьках. Дитя, ну як дитя, 170 см зростом підходить до мене з тим, щоб сісти на руки типу до тьоті. Ну, обійняла, а він до грудей і піт еа чолі.
КапитанльнаЯ• 21 января 2024
Ответ дляlawyer2006
Ебать колотить
То вы еще не читали , что за оргии в огороде творятся

Ленне-Рейма• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
От це прямо моя невістка. Вона доьба людина, мамка - наседка. Як вона над тим Юрчиком, що вже на дві голови вище неї. Вона його і в школу і з школи і вона ж і класний керівник в його класі.
Оцінки натягують, мама ж вчитель. Біда короче.
Бачимось всі раз в 3-4 місяці. А так за нього боляче, вони могли щось зробити. Могли і не зробили.
А тут ще й сексуальний потяг.
вообще не пытались корректировать терапией со специалистами?
Замулена ріка• 21 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Батьки вже ррки три живуть на дачі, але це 30 км від Києва, приїздять до невістки з чоловіка батом, бо то їх, батьківська квартира. Ми живемо окремо з початку стосунків.
Воеа у всім адекватна, крім рощмови про онуків, до совісті скажу, що над нашим труситься так само, як і над їх.
Ррзмови призводять максимум до: всікі люди в цьому світі ппиживаються і він пристосується
у свекрухи мова зміниться лише тоді, коли онук її згвалтує.
--
а по факту.,-поговоріть самі з невісткою, чи вона взагалі не має власної думки? можна ж свекрусі не докладати за все. син росте,гормони будуть зашкалювати.( ну так і її прийде черга з такими темпами..)
Замулена ріка• 22 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ні, коли лапав мама чолрвіка казала’ ото мужик росте, пробує, свій смак виробляє’ не пам´ятаю дослівно. Але то просто їх рівень спілкуванея до всіх, а не мене принизити
офігіть.. після цього, я б до них- ні сама, ні дитину б не пустила.
ДинамоКит• 22 января 2024
алкоголики сельские...
ДелиВерка• 22 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Жесть...вы тролляка? Я бы врезала между глаз, чтобы ’распробовал’, как следует. А хотя, они ж все равно не понимают. Лучше свекрови врезать. П с. Отвечаю, как троллю. Хотя, доля правды есть
diablo12• 22 января 2024
Ответ дляУкраиночка
поймут, когда на саму маму полезет, и такое бывает в таких случаях и тьфу тьфу, если на маму, а не на соседскую девочку или мальчика
Самое интересное, что никакой ответственности такой ребёнок не понесёт, потому что возраст и диагноз
ДелиВерка• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
Да и родители не понесут. К сожалению. Просто многим на ранних сроках говорили про аномалии, а они ,ну а чё? Ягероинярожувсеравно вот бледансжеродила
diablo12• 22 января 2024
Ответ дляДелиВерка
А че родители не понесут? Они разве не должны нести ответственности в таком случае?

Аннуитет• 22 января 2024
Ответ дляДелиВерка
У бледанс няньки и гувернантки и прочая лабуда. То она только для глянца героиня.
ДелиВерка• 22 января 2024
Ответ дляАннуитет
Тут такое любили писать до 22 года. Сейчас не в тренде
ДелиВерка• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
А мне интересно, есть ответственность за это у таких родителей? Вечно они ’бедные несчастные’ и все им виноваты
Фрекен бок• 22 января 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Количество хромосом меняли ?
Как можно в такие глупости верить ?
Какие мы остроумные сегодня : возьмите пирожок и выгуляйте своё белое пальто.
А людям с такими детьми охота улучшить качество жизни и возможности своего ребёнка.
Чеширская кошечка• 22 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Двое с синдромом Дауна в одной семье? А сколько им лет? Вот это горе, конечно(
Не Дауна, какие-то аутисты..я точно не знаю, но неадекватные (( девочка ещё есть, она норм
Чеширская кошечка• 22 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Не зовсім зрозуміло - сонячними називають людей з синдромом дауна, їх то одразу помітно. З вашого опису видається, що просто ментальні проблеми чи розумова відсталість, якщо дитину видають за нормальну.
В будь якому випадку це поширена проблема, на жаль. Без ліків, які притуплють потяг тут не обійтись, але ви не вплинете на ситуацію. Просто обмежте спілкування.
До речі, колись в транспорті була свідком спілкування молодих хлопця і дівчини із синдромом дауна. З розмови зрозуміла, що самі їхали з занятьв якомусь реабілітаційнлму центрі, по дитячому спілкувалися, читали назви вивісок по складах, по дитячму ділилися досвідом, що потрібно знати маршрут, говорили про вчительку. Мені було не помітно, але напевно хлопець чіплявся до дівчини (можливо обнімав чи хоиів поцілувати), вона це зупиняла і казала, що можна тільки вдома, коли ніхто не бачить. Потім ще раз бачила їх в районі - вони зворушли разом несли одне сміттєве відро. Тобто поведінку таки можна корегувати і хоч трохи соціалізувати.
В знайомої син з синдромом дауна, коли зустрічаю їх, то одразу біжить обніматися, хоче тримати за руку. Йому всього 7 і це без сексуального підтексту, просто потпеба в тактильному спілкуванні в дитини висока, я йому малознайома.
А какой подтекст в 7 лет? Он ещё не в пуберате
Чеширская кошечка• 22 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Автор, Вы себя хоть каплю уважаете?? Если у них ко всем такое обращение, то вы должны быть как все или что?
Директриссимо• 22 января 2024
Я боюсь таких, в бабусі в селі був розумово відсталий хлопчик 1990 року народження. По розмовах в селі то батьки як він народився не годували його декілька днів, потім фельдшер прийшов на огляд і відправив в лікарню.
Я з ним навчалася в початковій школі в селі. Боже як я боялась коли вчителька виходила з класу в сусідній коли інший вчитель хворіла. Він кричав що мене любить, намагався притиснути до стіни. Зі школи вибігала першою щоб він не наздогнав по дорозі додому, це не далеко метрів 500 було. Його реабілітацією ніхто не займався, навчився читати і рахувати за 4 класи і все. Більше школу не відвідував. Сам вимахав під 2 метри і вага під 100, тримали його як робочу силу в селі, порав завжди все хазяйство сам. Коли підріс почав тікати з дому , красти гроші бо йому ні копійки не давали. Потім були випадки що на березі перестрівав жінок які корови ходили доїти, чіплявся.
Детские_Будут?• 22 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Це жесть просто.І після цього все ок?Летіли б вони всі в мене :і племінник і свекруха вигребла, разом з батьками племінника.Ви дура!!!!
90x60x90• 22 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
’ Всякі люли приживаюттся в цьому світі. Кормити зімією, шоб став овочем не дам’. Це максимум
пффф, жодного комменту без помилок ви там сама здорова?

Соседушка• 22 января 2024
Автор, ви от пишете сонячна дитина, але діагнозу не знаєте.
Пишете про явні відхилення у школі, але сонячні діти не тягнуть школу у переважаючій більшості. Взагалі. Хіба мозаїцизм.
Ви трохи накручуєте себе і рідних, оцим незнанням та вигадками.

Вам потрібно сказати прямо батькам дитини, що ви вважаєте,що їх син має сексуальний потяг до вас, що він намагається покласти руки вам на груди саме з сексуальною метою, що вам некомфортно. Далі хай розбираються вони.

Хлопцю цьому казати ні. Час ручок вже минув, дорослі на ручки не сідають. Якщо він вас торкається і ці доторки вами небажані, теж казати ні. Чітко і прямо. Не роби цього. Припини.

У вас каші забагато, емоцій забагато. Вам потрібно з цим всім розібратися.
Корсет_на_шурупах• 22 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
А тут ще й сексуальний потяг.
Песець, вона ще й вчителька! Чому така дітей навчить, якщо ментально живе у середньовіччі.
Шкода його однокласниць. Це 100% їх тероризує, але ж мама класний керівник, то галасу ніхто не здіймає. Ще й, можливо, дітям страшно і соромно вдома про таке зізнаватися
Єдина Країна• 22 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Они до пубертата ещё могут быть безобидными, да и то не все. А как половое созревание начинается, у таких детей крышу рвёт и контролировать они себя не могут.
Почему их не кастрируют просто? Наверное это безобиднее для организма, чем хим.препараты. Потомство им все равно нельзя иметь
Застряла• 22 января 2024
Ответ дляМамкиня доця
Тут все такие страсти пишут.
Я прямо еще раз перечитала про людей с синдромом дауна все не так печально как описывает автор, и все кто тут страшилки рассказывает, возможно речь идет о других психических заболеваниях.
аутизм туда же. Здесь принято романтизировать аутистов, милые слова придумывать типа ’особята’ и т.д., для Украины это свежее заболевание, эти дети пока не выросли, а в Америке оно присутствует давно. Знаю семью, где 25ти летняя американка последние лет 7 изводит домочадцев, даже будучи на постоянных медикаментах. Деточка 90 кг, может подойти к любому сзади и стукнуть по голове чем под руку попало. Избивает до гематом пожилую бабулю, в авто наваливается на водителя и блокирует поворот руля. И дома, и в общественных местах постоянно снимает с себя всю одежду, мастурбирует, и это все прогрессирует с каждым днем. Вы спать легли и вам утром на работу, а детина всю ночь бегает по дому и стучит во все комнаты, ей скучно. Ванная, кухня - на ключ, ведь там она может открыть воду и устроить потоп или включить плиту. Пристроить в интернат такую там тоже не просто, есть нюансы, да и семье ее жалко отдавать.
Садоводница• 22 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
я сейчас расскажу вам страшную историю. Жили у нас люди, очень не бедные...у них был солнечный мальчик, и вот мама его думала, что она самая умная и прекратила протокол приема препаратов гармоно-подавляющих. Солнечный мальчик изнасиловал бабушку и свою родную сестру.
Жесть
Посудомойка• 22 января 2024
У меня двое двоюродных братьев уо.к сожалению.вмю жизнь добрые и безобидные ..таблетки никто никогда не пил.сейчпс старшего нет ...младшему уже за 40.вщрослвй сильный ,добрый ,речь мальчишки 8-9 лет(
Но слава богу никто никогда на меня не кидался хотя я каждое лето проводила с ними
Моторошні троянди• 22 января 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
мама Чоли
А до чого ви це написали?
Майструю крила• 22 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
ну значить в цій родині не тільки хлопець з розумовою відсталістю...
вАлнуюся сильнА• 22 января 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ну да самая, адекватная реакция.
Может автор троллит, 15 лет, по уму 8лет , но как по мне 8 летних уже на ручки не берут посидеть ?
Детям 8 и 12 лет, еще какие ручные!
Здоровые без диагнозов, просто дети...
Чеширская кошечка• 22 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Це не допомонає. Іноді, дуже акуратно спілкувалась про це. Висновок його: не лізь, самі розберуться. Ти що, нашого Юрчика не любиш?
а чего вы априори всех родственников должны любить, прото за тот факт что они родственники? ну и бред
Чеширская кошечка• 22 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Я боюся ’сонячних’ людей, дуже. Мені було до 5 років, мама змушувала гратися з ’сонячною’ сусідкою, пам´ятаю як мене ледь врятували, бо та дитина почала душити мене, пам´ятаю це відчуття безпорадності і страху, мене душать, я не можу дихати і мокрі труси...синці на шиї довго сходили, мама казала. Пояснити чому та дитина в нас була в дворі мама не могла. Отака тіпа ’адаптація’ для особливих дітей....ще пам´ятаю як ходила в школу ’сонячний’ хлопчик що жив поруч знімав труси і робив різні жести в мій бік. Страшно.
Свекруха ваша оумає, що може граючись з звичайною дитиною і їх стане нормальним, але в вас хіба є запасні діти?! І нащо оті травми, які я отримала в дитинстві..
у бабушки во дворе жил такой, тупо снимал труччы и бегал тряс перед лицом у всех. Я на лето приезжала к бабушке, он был младше меня, но так жутко было, когда спускаешься по лестнице, а он стоит в подъезде первого этажа и вывалил