Регионщица• 22 января 2024
Чи можна онлайн відкрити рахунок в закордонному банку?
Чи можна відкрити рахунок онлайн в закордонному банку в доларах або евро. Для того щоб там можна була зберегти валюту і якось її туди перекинути з Української валютної карти
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
мне предлагал с ограничениями по сумме если без карты побыту
Та ну, это неинтересно. У меня счёт в парибас и ещё каком то, надо вспомнить, но не стала им пользоваться, там хорошие условия по депозиту были, но не стала менять доллар на злотый так как курс резко начал падать
Добротная• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
Да, у меня вообще мультивалютная карта евро, доллар злотый
+++
в Польші, майже у всіх банках, конта мультивалютні, 5-12 валют в одному конто може бути
Відкрити - тільки особиста присутність!
Песель - залежить від банку
Парібас - вимагають
Pekao, PKO BP - відкривають без песеля, якщо одразу вносиш суму на конто
До 10тис дол за 1 раз , питань не має жодних
і так по 10т можна докладати
З укр валютної карти, можна щодня в банкоматах знімати еквівалент 100т грн
Так і ходити кожен день )
Ну і комісія за зняття буде, зате не везти пачки через кордон ))🙄
Відкрити - тільки особиста присутність!
Песель - залежить від банку
Парібас - вимагають
і так по 10т можна докладати
Так і ходити кожен день )
Нульовий сантиметр• 22 января 2024
Ответ дляРегионщица
Тоді мені попався поганий консультант в банку, який сказав, що можна
Можна перекидати з валютної картки без проблем. Але лише з валютної@
Да_Я_ТакаЯ_• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
парибас вообще супер
можно у них снимать с карты укрсиббанка в банкомате без комиссии
Добротная• 22 января 2024
Ответ дляSvs19
Очень, очень странно.
Я в декабре звонила в Пб .
Сказали можно , 2 % комиссия
Я в декабре звонила в Пб .
Сказали можно , 2 % комиссия
Можно що саме??
Зняти готівку в Польщі ? - так
Переказати з карти - не можливо нікуди
Зняти готівку в Польщі ? - так
Переказати з карти - не можливо нікуди
Да_Я_ТакаЯ_• 22 января 2024
Ответ дляДобротная
+++
Відкрити - тільки особиста присутність!
Песель - залежить від банку
Парібас - вимагають
і так по 10т можна докладати
Так і ходити кожен день )
Відкрити - тільки особиста присутність!
Песель - залежить від банку
Парібас - вимагають
і так по 10т можна докладати
Так і ходити кожен день )
а у кого есть счета в долларах?
не встречала
только евро
не встречала
только евро
Нульовий сантиметр• 22 января 2024
Я особисто переводила з валютного рахунку приват на Револют. Але я була фізично в Румунії тоді
Регионщица
• 22 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Так я за валютну тільки і писала. Більшість каже не можна. У когось був реальний досвід?
Добротная• 22 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ага,
Скріншот любої транзакції буде ?
Всім шампаньського• 22 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Там сложно и офлайн сделать счет.
А почему офлайн сложно сделать счёт? Вот например я выезжаю из Украины в европейскую страну и хочу открыть счёт и положить туда деньги. Например, везу разрешённые 30 тыс на себя и детей или больше, подтвержденые выпускной из украинского банка. Откроют в таком случае?
Нульовий сантиметр• 22 января 2024
Ответ дляРегионщица
Влітку перекидала.
Всім шампаньського• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
Так они в Украине не работают, у меня вайз активный
А что такое вайз?
Нульовий сантиметр• 22 января 2024
Ответ дляДобротная
Ага,
Скріншот любої транзакції буде ?
Почитайте правила. З валютної картки, не депозиту, а просто картки можна переводити гроші за кордон. Без проблем.
Добротная• 22 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
а у кого есть счета в долларах?
не встречала
только евро
не встречала
только евро
У всіх банках є євро, фунт і долар конта
Список доступних див в банку
Відкривати додаткові, можна самостійно онлайн
Решта валют, по різному
Список доступних див в банку
Решта валют, по різному
Всім шампаньського• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
Ну других путей нет, я переводила через крипту
Напишите, пожалуйста алгоритм действий для чайников) какие риски?
Добротная• 22 января 2024
Ответ дляРегионщица
Перекази НЕМОЖЛИВІ ні з грн ні валютних карт!
Не читайте всякий брєд що тут городять ))
Відкрити Гугл і прочитати 3 рядки, невже так складно?
Всім шампаньського• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
Даже не пытайтесь, или поедете в Польшу, получите статус укр, и на основании этом откройте счёт в парибасе например. Тогда да
Вы не подскажите, в случае, если деньги в украинском филиале международной парибас груп, тогда есть какие-то возможности по открытию счета там и возможностью перевести. Скажем, в случае непопулярных решений от нашего центробанка?
Добротная• 22 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Так, відкриють
Да_Я_ТакаЯ_• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
Вот моя мультивалютная
смотрела в сантандере и pko- там PLN и EUR мультивалютные
нет USD...