Бриджит_Фрикандо• 22 января 2024
Не стало родителей и появились наследники
А при жизни никому родители не были нужны, только один все бегал, а теперь пришло время наследство делить
Расскажите свои истории
Міс Всесвіт• 22 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Я написала, хто. Ще в першому коменті. Але ж якби ж хто читав…
Удалено администрацией...
Сусановна• 22 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Я имею такую родычку,как вы.Которая считает,что если я заработала себе,то мне не надо.А Вы много копеечку вложили?Говорите ведь квартира бабушкина,не вы ей купили.Давите на жалость и манипулирует,а по факту бабушка в Украине,а вы за границей,а не с ней.Что ж вы уехали,бабушку бросили,а на дядю киваете?
По-перше ніхто нікого не кидав, я була вимушена поїхати закордон через фінансові труднощі. Тут є мої друзі, які допомагають їй, коли потрібно, аж ніяк не родичі вони. По-друге, я кожного дня говорю, щоб бабуся збиралась до нас, але вона не хоче, бо там ми на зйомній квартирі, а тут вона у своїй живе. Не хоче принципово.
І щоб ви розуміли, особливої різниці немає, є дядя, чи ні. Я вже вище написала, що коли вона не підіймала телефону ніхто із «родичів» шановних навіть не збиралися йти до неї, зʼясувати в чому причина. Кожен із них має авто, всі живуть в пішій доступності.
Коли в бабусі зникло світло, майстра теж їй ніхто не спішив викликати, і дядько не прийшов навіть глянути. Я писала своєму другу, щоб зайшов до неї і замінив пробки.
Не працювала духовка, таке саме. Він не допоміг, аж приїхали ми з мамою і просто купили нову. То яке вони мають право на щось претендувати.
А ви теж багато на себе не беріть. Ви не знаєте ситуацію, тоді хто вам дає право судити?!
Я вся ваша• 22 января 2024
Ответ дляСусановна
А там хоч копійка його є, в тій квартирі? Він хоч раз бабусі гроші дав? Були ситуації, коли бабуся не підіймала трубку, ми переживали. Вже хотіли все кинути і вилітати до неї. Мама подзвонила до дяді, до його дочок, щоб вони пішли подивились, чи все ок. То ніхто не пішов, бо вони зайняті, бачте. Хоча живуть в 10 хвилинах пішої ходьби, а дядя з жінкою ще ближче. То я тоді подзвонила мамі своєї подруги дитинства, яка живе в сусідньому підʼїзді і вона ходила спеціально. Бабуся тоді дивилась телевізор і просто не почула телефону. То от так вони за неї переживають.
То як ви смієте таке писати, не знаючи всієї ситуації. Мали б таких родичів, цікаво, як би ви себе вели. І ви думаєте, що ми від хорошого життя виїхали?! Шикуємо?
Яка вiдстань від Вас дууже люблячої до бабусі?
Вся опіка Ваша зводиться до того, щоб всіх в селі, залюбити по телефону?
І так, люди в сарвй до скотири і на поле телефони не беруть. Ви це не знали?
Міс Всесвіт• 22 января 2024
Ответ дляФляшунька
Якщо нова пасія вкладала гроші та сили в ту квартиру, то її реально шкода. Ще раз доказ того, що ні в якому разі не треба вкладатися в чуже.
если она покупала с мужчиной квартиру и оформляли по 50% каждый, то ее должна была быть половина. а если мужчина сам на себя все оформил, то кто ей виноват?
Я вся ваша• 22 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я не помогала физически досматривать, уехала в другую страну. Остались сестра и брат. Мама переписала квартиру на меня с братом, потому что до этого сестре много помогала финансово, больше чем стоимость той доли и с детьми постоянно. Я переводила деньги на лечение и чтобы сиделку наняли, а также когда нужны были деньги сестре лично. Наверно она все равно считает что я должна была мою часть квартиры на нее переписать. Так как если это не одной частью/суммой было отдано, то не считается. В планах у меня все равно сделать дарственную, но я ей об этом пока не сообщала.
Вы понимаете, что это дурость?!
Необходимо договариваться по-любовно.
У моих родственников есть такое жилье.
Не субсидию оформить и не продать.
Т.е всецелый висяк-на почве недоговоренности.
Необходимо договариваться по-любовно.
У моих родственников есть такое жилье.
Не субсидию оформить и не продать.
Горда пташка• 22 января 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Сестра согласна, а за мать знать ничего не хочет
Муж сестры мне уже объявил что он тут хозяин.
Ви залежите від житла, яке в спадок піде після смерті мами?
Я вся ваша• 22 января 2024
Ответ дляСусановна
Виртуальная забота, оценивается деньгами.
Честнее будет если Вы свои родственникам напишите суму, за которую откажитесь от наследства и не будете напрягать чужих людей.
Хоть себе не врите.
Сусановна• 22 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Хоть себе не врите.
Серйозно? Не судіть по собі🤦🏻♀️
Сусановна• 22 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Ви або не мені це написали, або не зрозуміли нічого. Кого залюбити? В якому селі? Ви або перечитайте мої відповіді, або не пишіть нічого. В який сарай? Вона живе в квартирі, в центрі міста.
Сусановна• 22 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Хоть себе не врите.
І якщо ви читали уважно, то їм бабуся уже віддала дачу. Якби теж з будинком, в якому можна жити і не далеко від міста. Або продати і жити на ці гроші, чи купити ще одну квартиру, якщо їм мало. Я на неї не претендую. Тому на підставі чого я повинна відмовлятися?!
Я вся ваша• 22 января 2024
Ответ дляСусановна
Тобто ради свого спадка, Ви вирішили свою любофф проявляти через друзів і знайомих? Їх надовго хватить? Чи вони не знають, що родичі збоку?.
Особисто, я, в такі квести не граюсь-і тверде НІ. Вирішійте в родині, а не втягуйте чужих люлей, осудджючи свою рідню. Вам закордоном, все в рожевих окулярах і 10 хв і амбіції..
Я вся ваша• 22 января 2024
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Сусановна• 22 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Ви так нічого і не зрозуміли, до чого це було написано. Іноді краще промовчати, а не писати будь-що. Ви читаєте між рядками…
Ви хоч розумієте, що родичі жодного разу не допомогли нічим, тому я вимушена просити інших людей.
Оновлена версія• 22 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
У папы была квартира у мамы частный дом(Киев),еще раньше договорились сестре квартиру ,мне дом,умирает отец ..я с мамой отказываемся от наследства в квартире в пользу сына сестры,так как есть устная договоренность,сейчас по факту племянник с сестрой заявляют…так это не полноценный обмен квартира 2к.а дом 4 комнаты..так не честно😂😂,дом делим пополам,и это при том ,что мама жива.
Ну хай мама напише дарчу на вас і питань потім не буде
Сусановна• 22 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Удалено администрацией...
А на якій підставі мають претендувати родичі тоді? Що вони зробили особисто? Вам би таку тітку Наталю, ох мовчали б зараз ви😡
Я вся ваша• 22 января 2024
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Сусановна• 22 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Удалено администрацией...
Не пишіть мені більше! Це взагалі не ваша справа! Як ви посміли мені таке взагалі написати? Ви були в моїй шкурі, що судите?
Ms. Откровенность• 22 января 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мне мама объявила тебе старость , сестре наследство
?
Так вроде бы умирла? В названии темы написано не стало
Ms. Откровенность• 22 января 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дитина в неї бідна, вона її турбувати не буде, так з дитинства.
Так вы не будете реагировать , отключите телефоны и все.
Ms. Откровенность• 22 января 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Скажите, что сдадите его в военкомат)
И пожелайте прилёта в дом сестры
Скоро_вчера• 22 января 2024
Тому, я все переоформила швиденько на себе поки батьки живі і я їх доглядаю, а сестра вже себе проявила, так, це нібито законне право, але, коли бабусі,яка їй все життя допомагала потрібна була операція, коштів в неї не було. Лікувала, кормила, доглядальницю оплачувала, ховала теж я, а от коли померла бабуся, то на спадок всі злетілись. По ітогу, свою частину вона просрала. Зараз прямо мамі сказала, або квартира та дача мої зараз, або я тільки раз на тиждень продукти привожу і баста. Теж саме й батьку
YOzhik v tumane• 22 января 2024
Странные посты автора. Логично спросить мать: раз две дочери то справедливо, чтобы обе досматривали и обе получили наследство, верно? Почему с самым близким человеком не ведутся разговоры в подобном ключе? Почему какие-то психи ’кому наследство тому и старость’, если важно обговорить все, задать четкие вопросы и получить на них однозначные ответы?
СвітланкаОК• 22 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Удалено администрацией...
Ваші родичі ще гірші. Бо виховали те що виховали 🤐
Язикувата Хвеська• 22 января 2024
если не один ребенок то всё... мерзко всё это в итоге, тягомотина, испорченные отношения и неразрешимые споры годами, порой и нельзя разрешить что то с разделом жилья например если один из наследников не соглашается не на один вариант...
Сусановна• 23 января 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Я вас розумію. От так само мій дядько і його сімʼя не допомагають нічим взагалі. Вони так дачу забрали. Не обробляють, поросло все бурʼяном, але головне, що їхнє і ніхто туди права немає зайти. Тому я звертаюсь до своїх друзів, колег, звісно ж не за просто так і не безкоштовно. Що ж зробиш, що чужі люди ближче так званих родичів.
Але бачите як тут вміють перекрутити, що родичі праві, а я така-сяка😢
Вишня на торті• 23 января 2024
Ответ дляПусин Кукин
А він не зобов´язаний думати про забезпечення сестри, це обов´язок батька.
Я впевнена, що ви відрізняєте свої гроші від грошей своїх батьків, тому дивно, що ви не відрізняєте особисті гроші брата, який ними вкладався в житло батька і половина яких пішло чомусь сестрі, від грошей горе-батька.
Так і сестра не зобов´язана думати про те на які кошти батько купував своє майно. Це обов´язок брата вирішувати свої фінансові проблеми з батьком. Сестра не спадкує братове, вона спадкує батькове, де аж ніяк не може бути ’особистих’ грошей брата.
Вважайте, що це справедливість або карма: сестру обділяли весь час найближчі люди - батько з братом і доля їй повернула забране у такий спосіб.
Вишня на торті• 23 января 2024
Ответ дляПусин Кукин
Від батька - так, від брата - ні.
Хіба вона успадкувала братове? Ні. Вона успадкувала лише те, що належало батькові, і то не факт, що все майно на нього було оформлено.
Коржик• 23 января 2024
Ответ дляМолчунья
Вы не знаете, что будет завтра. Это ваша часть по закону, на бумаге. Вы владелец и наследники ваши.
Да, нельзя заставить человека продать против его воли.
Но годы идут. Все на столько может перевернуться. Меня удивляют темы ’мои родители живут 30 лет не расписаны и счастливы’. Любое несчастье и появляются ниоткуда наследники, которых в глаза никто не знает. И пусть не все, но часть унаследуют.
А так хоть по документам оно пренадлежит вам
это все так, я знаю, но пока это не радует..это как чемодан без ручки...
Пусин Кукин• 23 января 2024
Ответ дляВишня на торті
В описаній ситуації брат в дорослому віці вкладав свої зароблені гроші в майно батька.