Засомневаю• 22 января 2024
Хто має пуфери на холофайбері Зара? Збивається наповнення?
В тому сезоні вони були популярні, до -20градусів.
В кого збився при носінні наповнювач?!
Проблемна ситуація з покупцем, поносили місяць і хочуть вернути!
В кого збився при носінні наповнювач?!
Засомневаю
• 22 января 2024
Ціна питання 2000 грн. Подала їх багато і вперше чую, що щось не так з курткою
Засомневаю
• 22 января 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Про яке повернення може бути мова, якщо вже місяць носили
Я так само кажу! Але в нас всі «розумні» закони знають, пише що куртка не належної якості.
Засомневаю
• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Його випрали чи він сам збився? Що вказано на етикетці?
Кажуть що не прали, просто поносили і на спині збився. Я не дивилась на бірку, розпродала всі.
Тундиринда• 22 января 2024
Я все куртки стираю на ручной деликатный стирке .Ничего никогда не сбивается.
А вот муж балбес свою куртку кинул на 70 градусов, и больше часа колбасило её в машинке . то после как достал . Выбросил в мусорку .
Может ваши покупатели всё же её постирали не правильно.
Тундиринда• 22 января 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вы не производитель этой куртки .
Пусть пишут письмо в Zara, подают в суд на них.
Ms. Откровенность• 23 января 2024
Zara не приймає товар через місяць. На повернення товару є два тижні.
Ms. Откровенность• 23 января 2024
До речі в Zara дуже помітно зіпсувалась якість товару. Тому якість цього товару, то не ваша провина. Ви лише посередник. І через місяць носки ні в якому фізичному магазині Zara товар не приймуть.