Залізний кіготь• 22 января 2024
Хто буде їхати в Польщу! Нові правила(
Тільки шо побачила.
Гарачий Чокалад• 23 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ото жгуть ідіоти… підірвуть економіку їх українці своїми бутербродами.
А в поїзді як виявляти будуть? Нюхати багаж?
🤦🏻♀️
А чи не думаєте ви, що ці правила виникли через банальні зловживання. Стоїть така пані з десятком кілець ковбаски, за пазухою добрячий шмат сала, а очні невинні: це ж на бутерброд 🤓 Немає що прикордонникам робити, ніж роздивлятися бутерброди. Ну смішно. Не можна значить не можна. Ризикнув — чекай на проблеми якщо знайшли. Все просто.
Гарачий Чокалад• 23 января 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
А шо горілку тоже нельзя???
Схоже, що автор вже нікуди не їде
Гарачий Чокалад• 23 января 2024
Ответ дляHelga-ua
Ви часом не автобусом Херсон-Зелена Гура їхали в кінці грудня? Бо в нас було все один в один) Француза в автобусі не було, який запізнився на авіарейс?
Так таки не чекають. У нас 2 хлопці їхали на гульки, одному ще не було 16 і доручення від батьків з ним не було. Висадили їх посеред ночі та й поїхали далі.
Гарачий Чокалад• 23 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Не понимаю чем гречка НП не угодила , а где покупать нашим гречку не польское дело .
НП в курсі правил, що можна перевозити за кордон 😁 чи думаєте, вони за кіло гречки будуть боротися. ну ви прямо як 73%
Всіх підсаджую• 23 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А ви прямо как виборець Яника .. шось хочете незнама шо ..
Гарачий Чокалад• 23 января 2024
Ответ дляMs. Скромность
Посмотрела бы я на вас, как бы вы не взяли орущего годовалого ребенка) Это все физики-теоретики. А так все это человеческий фактор, встанет не с той ноги страж граничный или с женой поругается и .... понеслась)
Я б спокійно проігнорувала істерику своєї річної дитини ( якщо нема проблем зі здоров’ям) але везти контрабас і ховати під дитину це дно.
Гарачий Чокалад• 23 января 2024
Ответ дляНеначасі
Это антисептик?
Есть такое .
Окиенісепт класний, найкращий антисептик
Оновлена версія• 23 января 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Бутерброд навіть🤷🏻♀️
Ви що з неба впали???? Цим правилам вже як років 20
Ms. Скромность• 23 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От чогось я Вам не вірю) У Вас переривають вверх дном машину, це триває довгий час, при цьому дитина захльобується від плачу, а ви така спокійна... Якщо так, то я вам заздрю)))
Ms. Скромность• 23 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ще якби то був якийсь прибутковий контрабас))) а так сало з ковбасою)) так тільки наші тьоткі вміють)))
Vitalinka1987• 23 января 2024
Так всегда было. Но почему-то есть люди, которым 100500 раз говоришь, что мяса и т.д нельзя, а они почему-то все равно его тащат. Из личного опыта(
Гарачий Чокалад• 24 января 2024
Ответ дляMs. Скромность
Почнем з того, що я б не ховала сало під сидінням і не щипала дитину щоб та ревіла і відволікала працівників таможні. Тонка крига. А загалом так, могла залишити дитину в ліжечку і піти в душ. 5-10 хв ревів нікому не шкодив. Повторюю здоровій дитині.
Гарачий Чокалад• 24 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
На виборах Яника я майданила.
Всіх підсаджую• 24 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
На виборах Яника я майданила.
Ну теперь кушайте шо в кастрюле наварили
Пасхальний тролік• 24 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ну нам водитель автобуса сказал, что если у кого то найдут мясные продукты и отправят платить штраф, то ждать никто никого не будет. Дальше своим ходом. После 14 часов на границе такое решение поддержал весь автобус)
Водій молодець!
Щоб знали! Підставляють не тільки себе, а взагалі всіх в автобусі!
осень харашо• 24 января 2024
Ответ дляwoman Warrior
Chlorhexidine antybakteryjny płyn do ust
С чего это вдруг нет?
для обработки ран не нашла. Есть из препараты с хлоргексидином и еще чем то. Именно хлоргексидина вроде нет.
осень харашо• 24 января 2024
Ответ дляwoman Warrior
Я люблю гречку, но местную есть не могу.Как ее не приготовь.
я спокойно ем.)
Страдаю без зеленого чая. хорошего.
woman Warrior• 25 января 2024
Ответ дляосень харашо
Октенисепт.Прекрасно, даже лучще.Польша-не страна дефицита чего либо.
woman Warrior• 25 января 2024
Ответ дляосень харашо
я спокойно ем.)
Страдаю без зеленого чая. хорошего.
Я за вас рада, но я не ем то, что мне не нравится.
Чай вовсе не проблема, полно магазинов чайно кофейных, хороший чаи на вес, полно инет магазинов.
, к примеру
Марфа Українівна• 25 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
После прочитанной темы остался неприятный осадок. Куда нам в Европу? Мы не признаем элементарных правил. Есть перечень запрещенных продуктов - пофиг, я сало везу, вот и все наше отношение. В теме обвиняют поляков в жадности и предвзятости вместо того, что б подумать, что эти правила установил Евросоюз и если польская сторона не будет этого придерживаться, грозят санкции.
Ну Европейский Союз,ну и что?Законы..Когда они нарушают законы и блокируют наши границы уже по своим личным внутренним проблемам никак с нами не связанным,они сильно снимают шляпу перед законами ЕС?Неприятный осадок от нашего благоговейного трепа при слове ЕС.Да нарушают они законы и сами там.Кого то ловят,кого то не всегда.Люди везде одинаковы
Марфа Українівна• 25 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Почитала як сало возять. Ну перелякані якісь. Коли той совок з мізків вийде вже.
Чи вам їсти немає що у Польщі
Норвежці теж перелякані,коли їдуть за продуктами до Швеції?І швейцарці,коли їдуть за продуктами до сусідніх країн?Коли ми вже припинимо гнобити і принижувати себе?Ми такі ж самі ,як і вони.Люди різні є всюди.А ми звикли до своєї меншовартості
Крайня невістка• 25 января 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Є закон- правило по перевезенню продуктів. І, якщо написано, що сало не можна, то бля*ь не можна. А не в трусах його перевозити й радіти, що обдурили систему